Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [RUN] Seth Theron

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 KVATH0 09/03/2010 - 16:59

KVATH
  • Świeżak
Napisałem drugi raz, bo uważam że jednak się nauczyłem co nieco.
Z góry zaznaczam że apeluję tylko o zniesienie blokady na bieg.
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Seth Theron

Administrator/moduł nadający karę: Misiek (Misiek)

Powód kary:Biegacz w centrum 09/03/2010, 01:56

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dowodów nie mam, może poza tym że widziało mnie kilka osób. Kilka osób wie też w jaki sposób chodzę

Wyjaśnię to przy moich logach. Wcześniej nie chciało mi się apelować o te kary, bo uznawałem je za błahe (Poza blokadą biegania, i wiecznym AJ)

AdminJail MisiekIG Zachary Jutrogost Czeste bieganie, to nie pierwsza kara. 11/01/2010, 20:16to była druga kara, usprawiedliwić mogę się jedynie tym że biegłem do pracy, bo byłem już spóźniony
AdminJail Wadi Freddy Gertton Sprint+ Bunny Hopping. 16/01/2010, 20:07Freda stworzyłem odrazu po blocku Zacharego, byłem wkurzony i olewałem przez jakiś czas GMów (odwalałem)
GamerScore gtamxenon Seth Theron Krolik, skacze po dachach, zywoplotach. 17/01/2010, 13:57 GM chyba nie zauważył że trenowałem parkour (o ile dobrze pamiętam)
Ostrzeżenie Dawid.IG Kai Ozzy Bieg. 06/03/2010, 17:28(tutaj dowiedziałem się że muszę mieć skin biegacza, aby w ogóle pobiec bez żadnych konsekwencji (włączałem co chwile //zmeczony)
Blokada biegania MisiekIG Seth Theron Biegacz w centrum 08/03/2010, 23:56
Chodziłem metodą: ppm+cios i trzymałem ppm. Wygląda to tak: Dołączona grafika http://www.xfire.com/video/242049/

PS:Jeśli za wcześnie na wybaczenie to napiszę to później, mogę poczekać.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych