Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [OOC] Mike Toren

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Mikez375 09/03/2010 - 15:54

Mikez
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Mike Toren
Administrator/moduł nadający karę:
Konrad
Powód kary:
Nie poprawne korzystanie z czatu OOC
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam, bardzo chciałbym prosić administrację serwera o zdjęcie blokady OOC.
Blokade dostałem za "Urządzanie targu na /bo" Lecz ja, żadnego targu nie urządzałem, tylko raz podzieliłem się kolegami informacją iż : Pewien człowiek chce wymienić freewaya za admirala. Oraz raz spytałem : /bo **Chce ktoś freewaya ?. To wszystko, wiem że czat /bo nie służy od reklamy ani targu, dlatego już więcej tak nie zrobię i proszę o zdjęcie blokady. Jeżeli apelacja nie dała skutku, proszę o nie danie mi blokady postaci.

Z wyrazem szacunku :
Mikez.
  • Back to top
    • 0

Squir655 09/03/2010 - 15:59

Squir
  • Gracz

ludzie! Ja sprzedaje a oni chcą za admirala -,-

ma ktoś 6000?

oddam freewaya

kupie sobie Nebule ;x

Ludzie, ja potrzebuje samochodu!

inaczej nie dojade do Exotic..

+ żebranie o pieniądze
(To wszystko Twoje słowa)

Nie chce mi się wszystkiego wypisywać, na prawdę. Screeny też się ładują długo. Za jakiś czas podrzucę parę.

//Edit: Dodane ;)

//Edit2:
Tak, po części masz rację. Blokadę czatu nie zdejmie się od 'tak'. O tym decyduje administrator. Jeżeli pokażesz, że jesteś w stanie się bez niego obyć i grać w pełni IC (choć to prawie nie możliwe przy nowych graczach:>) to myślę, że opiekun gry będzie miał ułatwioną sprawę odnośnie decyzji.
  • Back to top
    • 0

Mikez375 09/03/2010 - 16:02

Mikez
  • Gracz
Tak, wiem, dlatego jak powiedziałem, żałuje tego i bardzo przepraszam, więcej tak nie zrobie. Proszę o zdjęcie blokady.

PS. Ostanie dwa cytaty były związane z organizacją ponieważ umówiłem się w sprawie ochrony, dlatego chciałem prosić o kluczyki do aut służbowych...
PSS. Ahh, było ich więcej. Jak mówiłem : Przepraszam, więcej nie będę. Reszta zależy od administracji...
PSS. Tak, wiem, ale nie chcę pośpieszać... Ale czasu nie mam - Bardzo żałuję, przepraszam... Ale czat OOC jest mi potrzebny, np. do . z/w albo coś innego bo gdy napiszę /do z/w to GM może powiedzieć że /do to nie czat OOC.
Również potrzebny jest mi /w ponieważ codziennie piszę z moim kolegą. ;)
Proszę o pozytywne rozpatrzenie. :D
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic