Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Weapon] Luis_Trevor

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Gleba 76 09/03/2010 - 13:12

Gleba
  • Gracz
Poprawione Według Wzoru.

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Luis Trevor

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Strzelasz do niego za wypadek? Jestes przykladem osoby, ktora nie powinna posiadać Broni.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: O godzinie 23.40 wyjeżdżałem z zakola kolo cammory. Z wielką prędkością uderzył we mnie Feltzer, który odjechał po akcji, z maxem wyruszyliśmy za nim, po dłuższym czasie wołań i próśb o zatrzymanie się osoby, ona zatrzymuje się dopiero po długim czasie. Ja (elegy) Zajechałem typowi auto od tylu, Max od przodu, wysiadłem z auta i zacząłem normalnie dyskutować z kierowcą Feltzera. W tym momencie Kierowca zaczyna palić gumę, wyjeżdża z blokady, po czym ja wyciągam Deagla (na którego mam zezwolenie) w celu przebicia opony. Oddaje 2 Strzały po czym wsiadam do auta Maxa. Jedziemy za nimi i znajdujemy ich pod domem, w tym momencie Feltzer został unspawnowany, dom zamknięty a ja dostałem Blokadę broni za strzały po wypadku. Jestem Ścigantem, i auto dla mnie jest bardzo ważne, a gdy osoba , powoduje wypadek i ucieka, próbuję odzyskać pieniądze za zniszczone elementy auta. Gdzie w tym momencie koszty naprawy kosmicznie wzrosły. Dodam iż również nie moge brać czynnego udziału w akcjach strażackich gdyż została mi nałożona Blokada na broń, a według skryptu Gaśnica jest również bronią. Pozdrawiam.

Cytat Maxa Mercera :Potwierdzam przebieg akcji opisany przez glebę. Według mnie strzały były w pełni uzasadnione. Szczególnie biorąc pod uwagę obecny cennik napraw zaoferowany nam po update. Osoba która ucieka z miejsca wypadku, potrafi doprowadzić do frustracji, co w konsekwencji może być równoznaczne z użyciem broni. Chciałbym także napomnieć, iż Trevor nie wyciągnął pistoletu od razu. Uciekinier dostał szanse na dobrowolne opłacenie szkód (nie skorzystał jednak z tej możliwości).

Cytat Crea Live: Maki napisał(a): stan mojego pojazdu który nie był uszkodzony.

Całkiem ciekawe, u na mojej matrycy widziałem rozbity reflektor i skrzywiony przedni zderzak

(Dzisiaj 00:29)Maki napisał(a): . Pojechałem do domu i odspawnowałem auto ale po chwili zespawnowałem.

Musiałem Ci zwrócić uwagę i zrobiłeś to.

ale nie o tym mowa. No zdziwiła mnie reakcja Miśka, wszystko było okey.
Akcja toczyła się w mało ruchliwym miejscu, była późna pora..

• Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych