Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Weapon] Michael Massaccesi

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Michael_Angelo 0 09/03/2010 - 01:03

Michael_Angelo
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Michael Massaccesi
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek
Powód uznany przez administratora: Napad pod centrum handlowy. Chore.
Wyjaśnienie poszkodowanego: A więc tak, było to ok. północy, przejeżdżałem z graczem o nicku Paulo Vico obok centrum. Natknęliśmy się na jednego gościa o nicku Piter Kalama, podjechaliśmy do niego, zagadaliśmy, po czym ja złapałem go za kark i powaliłem na ziemie, a kolega Paulo go przeszukał.
Chcieliśmy odegrać akcję bardzo szybko, lecz gracz o nicku Piter Kalama z nie chęcią podchodził do odgrywania akcji i akcja przedłużyła się.
Chcieliśmy go energicznie i szybko, obezwładnić, okraść, ogłuszyć i odjechać, nie było nikogo w pobliżu, a kamery które są IC w centrum za pewne nas nie sięgały i nie widziały. Akcja odgrywała się nie mal przy murku obok centrum.
Gdy gracz 'Piter Kalama' ślamazarzył swoje ruchy i z nie chęcią podchodził do akcji, spowalniając ją z nerwów wyjąłem na chwile 'paralizator', po chwili gracz przekazał mi kwotę z której go okradliśmy, lecz w tej samej chwili na miejscu pojawił się Misiek i nadał mi blokadę na bronie za napad pod centrum.
Akcja przebiegała zgodnie z RP, była godzina ok. północy, nikogo w pobliżu nie było, a kamery nas nie obejmowały, odgrywaliśmy akcję w miejscu dość mało rzucającym się w oczy (nie było to w centrum itp.), akcja miała potoczyć się w bardzo szybkim tempie, lecz niestety ten gracz nie chętnie podchodził do tej akcji, ech.
Świadkiem całego zdarzenia był Dwayne Wright, on może potwierdzić, że akcja przebiegała zgodnie z RP.
Myślę, że blokada to zbyt surowa kara, bo broń podczas tej akcji wyjąłem tylko na paręnaście sekund, a w OOC takie sytuacje też mają miejsce.
Misiek nawet, nie dał mi nic wytłumaczyć, tylko zaaplikował blokadę i tyle...
Zależy mi bardzo na Un - Block'u, ponieważ bronie mają duże znacznie w odgrywaniu mojej postaci i trudno mi bez nich.
Za wszystkie błędy które popełniłem, bardzo przepraszam i bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam!
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 Kvason0 09/03/2010 - 01:06

Kvason
  • Świeżak
Byłem świadkiem całego zdarzenia. Co mogę powiedzieć, akcja przebiegła w sposób Role Play. A to, że napadli go pod centrum handlowym, to nic złego. Przecież była noc, nikt już nie chodził po ulicy...
Jestem za ściągnięciem blokady, gdyż byłem z Karbim w rodzinie mafijnej, i wiem że umie grać Role Play...
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych