Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Weapon] Luis Trevor

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gleba 76 09/03/2010 - 00:02

Gleba
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Luis Trevor

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary:Imię i nazwisko ukaranej postaci:

Administrator/moduł nadający karę: Strzelasz do niego za wypadek? Jestes przykladem osoby, ktora nie powinna posiadać Broni. 08/03/2010, 23:46

Powód kary: O godzinie 23.40 wyjeżdżałem z zakola kolo cammory. Z wielką prędkością uderzył we mnie Feltzer, który odjechał po akcji, z maxem wyruszyliśmy za nim, po dłuższym czasie wołań i próśb o zatrzymanie się osoby, ona zatrzymuje się dopiero po długim czasie. Ja (elegy) Zajechałem typowi auto od tylu, Max od przodu, wysiadłem z auta i zacząłem normalnie dyskutować z kierowcą Feltzera. W tym momencie Kierowca zaczyna palić gumę, wyjeżdża z blokady, po czym ja wyciągam Deagla (na którego mam zezwolenie) w celu przebicia opony. Oddaje 2 Strzały po czym wsiadam do auta Maxa. Jedziemy za nimi i znajdujemy ich pod domem, w tym momencie Feltzer został unspawnowany, dom zamknięty a ja dostałem Blokadę broni za strzały po wypadku. Jestem Ścigantem, i auto dla mnie jest bardzo ważne, a gdy osoba , powoduje wypadek i ucieka, próbuję odzyskać pieniądze za zniszczone elementy auta. Gdzie w tym momencie koszty naprawy kosmicznie wzrosły. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#2 imaniak1597 09/03/2010 - 00:09

imaniak1
  • Gracz
Potwierdzam przebieg akcji opisany przez glebę. Według mnie strzały były w pełni uzasadnione. Szczególnie biorąc pod uwagę obecny cennik napraw zaoferowany nam po update. Osoba która ucieka z miejsca wypadku, potrafi doprowadzić do frustracji, co w konsekwencji może być równoznaczne z użyciem broni. Chciałbym także napomnieć, iż Trevor nie wyciągnął pistoletu od razu. Uciekinier dostał szanse na dobrowolne opłacenie szkód (nie skorzystał jednak z tej możliwości).
  • Do góry
    • 0

#3 Maki190 09/03/2010 - 00:29

Maki
  • Gracz
Wypadku nie było, potwierdzi to pasażer i stan mojego pojazdu który nie był uszkodzony. Zajechaliście mi drogę, miałem trochę miejsca z przodu to podjechałem do przodu i do tyłu i wyjechałem, nie paliłem gumy. Pojechałem do domu i odspawnowałem auto ale po chwili zespawnowałem. Jak dla mnie blokada powinna być zdjęta gdyż mogłeś zareagować nerwowo.
  • Do góry
    • 0

#4 Crea63 09/03/2010 - 01:06

Crea
  • Świeżak

stan mojego pojazdu który nie był uszkodzony.

Całkiem ciekawe, u na mojej matrycy widziałem rozbity reflektor i skrzywiony przedni zderzak

. Pojechałem do domu i odspawnowałem auto ale po chwili zespawnowałem.

Musiałem Ci zwrócić uwagę i zrobiłeś to.

ale nie o tym mowa. No zdziwiła mnie reakcja Miśka, wszystko było okey.
Akcja toczyła się w mało ruchliwym miejscu, była późna pora..
  • Do góry
    • 0

#5 imaniak1597 09/03/2010 - 12:40

imaniak1
  • Gracz

Wypadku nie było, potwierdzi to pasażer i stan mojego pojazdu który nie był uszkodzony. Zajechaliście mi drogę, miałem trochę miejsca z przodu to podjechałem do przodu i do tyłu i wyjechałem, nie paliłem gumy.

Tak się składa, że mam pewien screen.
http://i47.tinypic.com/rumf7s.png
Jak widać pojazd zewnętrznie niema widocznych uszkodzeń (może tak być za sprawą przeróżnych modów cleo - czasami taki właśnie efekt powodują). Jeśli jednak spojrzymy na opis pojazdu, widoczny jest jego stan od strony systemu. Jest daleki od pełnego 1000. Istnieje też możliwość, iż od wypadku unspawnowałeś auto (właśnie w celu zakrycia zniszczeń). Nie chcę dociekać dlaczego twoje auto nie miało zniszczonej karoserii, ale nie wciskaj mi tu kitu, że nie ucierpiał stan jego hp.
W każdym razie - ja osobiście nie mam do ciebie żalu, odegrałeś akcje do końca, bez płaczu (a to naprawdę się chwali). Myślę tylko, że sama blokada broni dla Luisa, nie powinna mieć miejsca.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych