Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [BLOCK] Piotr Szczepanski

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Peter_Angelo0 08/03/2010 - 23:14

Peter_Angelo
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Piotr Szczepanski.

Administrator/moduł nadający karę: Konrad.

Powód kary: " Nick, wchodzenie do aut i ogolne nubstwo."

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Po pierwsze cały ten block był dal mnie zaskoczeniem. Pracowałem sobie normalnie na stacji i stało dużo samochodów. Jeden z mechaników naprawiał samochód ja nie miałem klienta i stał czarny admiral na fajnych felgach. Obszedłem samochód do okoła obejrzałem wszystkie felgi schyliłem się naciskając "ctrl". Potem chciałem zapytać jakie to są felgi i zamiast "t" nacisnełem "g", nawet nie wsiadłem do tego samochodu wyświetlił się napis pojazd zamknięty. Właściciel nagle zaczął go otwierać, zamykać jakbym tam w nim siedział. Odniosę się teraz do drugiego zarzut, a mianowicie nicku należę do Slavic Unity District więc wedle regulaminu wolno mi posiadać taki nick. A na koniec ostatni argument ogólne nubstwo, staram się dobrze grać i naprawdę wczuwam się w moją postać, mogą to potwierdzić wszyscy którzy mieli ze mną do czynienia. Proszą się dowiedzieć jaką mam opinie wśród pracowników Polish Tawern albo klientów baru.
  • Back to top
    • 0

edi to ziomal95 08/03/2010 - 23:38

edi to ziomal
  • Gracz
Po Twoim nicku wnioskowałem, że chcesz coś ukraść, gdy tylko wszedłeś zamknąłem auto, wyrzuciłem Cię z niego i wyszedłem z niego, potem walnąłem /report.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic