Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [ban]Szymon Orzel

• Please log in to reply
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 adis2200 08/03/2010 - 15:59

adis220
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Szymon Orzel

Administrator/moduł nadający karę:Nie pamiętam

Powód kary: /q przy gamemasterze

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wczoraj GM się do mnie teleportował chyba o bieganie bo biegłem sobie z przystanku z ratusza... ale że musiałem już iść dałem /q. A z tym /q podczas akcji RP zupełnie nie wiem o co chodzi wczoraj założyłem konto zdążyłem zajechać na przystanek i musiałem spadać z serwa. Mój kumpel znał pasy na konto by już zakupić telefon i napisać do jakiegoś administratora o sprawdzenie aplikacji czy coś bo jedna była błędna a dostałem skypa do jednego z administratorów. Dałem mu passy i jak wchodziłem pierwszy raz na konto miałem wbite 30 minut. Już cieszyłem się gra a tu taki manewr. Jeśli coś kumpel zrobił przepraszam i zaprowadzę go do porządku osobiście.
  • Do góry
    • 0

#2 Herun86 08/03/2010 - 16:02

Herun
  • Gracz

Imię i nazwisko Twojej postaci musi być zagraniczne. Wyjątkami są specjalne organizacje i biznesy związane z tą narodowością.

• Do góry
    • 0

#3 adis2200 08/03/2010 - 16:02

adis220
  • Gracz
Tak ale ja chciałem otworzyć jakiś bar czy też zespół muzyczny. Nie muszę dołączać chyba do już stworzonych biznesów?
  • Do góry
    • 0

#4 TheReni224 08/03/2010 - 16:08

TheReni
  • Gracz

# Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości. Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.

Za samo urzeczenie konta koledze, grozi Ci banicja. Mogłeś poinformować GameMastera, że musisz zakończyć grę.
  • Do góry
    • 0

#5 Ironman 1 08/03/2010 - 16:15

Ironman
  • Zbanowani
Dzisiaj, chciales mi sprzedac bron, odmowilem, podjechalem pod policjanta, powiedzialem ze masz bron, zatrzymal Cie, udawales AFKa, badz po prostu nie wiem, napisalem mu wiadomosc na forum by odafczyl, prawdopodobnie odafczyl i ujrzal ze go zatrzymuja i dal /q nie myslac, podziekuj koledze.

Przepraszam ze nie ma kropek i innych ogonkow, cos mi sie z klawiatura stalo.
Pozdrawiam!
Ironman.
  • Do góry
    • 0

#6 adis2200 08/03/2010 - 16:16

adis220
  • Gracz
Lol nie udawalem AFKA. Odminimalizowałem grę a tu nagle Ban.. i stoje przy jakimś radiowozie.
  • Do góry
    • 0

#7 Deep0 08/03/2010 - 16:22

Deep
  • Świeżak
No nie wiem, ja bym mu dał szansę ponieważ pewnie jest nowy w scenie RP. I do końca wszystkiego jeszcze nie wie, przez przypadek miałem z nim jedną akcję to nie było tak źle jak u niektórych osób. Oczywiście nie będę wymieniał.
  • Do góry
    • 0

#8 Makaveli7 08/03/2010 - 16:27

Makaveli
  • Świeżak

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wczoraj GM się do mnie teleportował chyba o bieganie bo biegłem sobie z przystanku z ratusza... ale że musiałem już iść dałem /q. A z tym /q podczas akcji RP zupełnie nie wiem o co chodzi wczoraj założyłem konto zdążyłem zajechać na przystanek i musiałem spadać z serwa. Mój kumpel znał pasy na konto by już zakupić telefon i napisać do jakiegoś administratora o sprawdzenie aplikacji czy coś bo jedna była błędna a dostałem skypa do jednego z administratorów. Dałem mu passy i jak wchodziłem pierwszy raz na konto miałem wbite 30 minut. Już cieszyłem się gra a tu taki manewr. Jeśli coś kumpel zrobił przepraszam i zaprowadzę go do porządku osobiście.

http://szybki.mtasa.net/images/04518494284469867467.png
  • Do góry
    • 0

#9 adis2200 08/03/2010 - 16:40

adis220
  • Gracz
No właśnie o tym mówie dałem /q bo musiałem spadać moge ponieść karę za ten bieg. Jakaś blokada biegania czy coś. jak chciałem wejść na serwer wcześniej pojawiały mi się zielone napisy i coś pisało z literami A-Z i z liczbami 0-9 to pamiętam coś po angielsku.
  • Do góry
    • 0

#10 Makaveli7 08/03/2010 - 16:55

Makaveli
  • Świeżak
Ty jesteś jakiś nierozumny ?
Z SS`a wyraźnie widać, że przyszedł na ciebie report za ucieczkę od akcji RP ( /q ).
Kiedy GameMaster teleportował się po prostu uciekłeś.
Tłumaczenie się - musiałem iść to zwykła dziecinada, lepszym sposobem uzyskania unBana jest skrucha.
  • Do góry
    • 0

#11 T0Mq59 08/03/2010 - 17:03

T0Mq
  • Gracz
Zamiast przeprosić administracje aby dali Ci ostatnią szanse to wymyślasz , że musiałeś spadać.
  • Do góry
    • 0

#12 adis2200 08/03/2010 - 17:07

adis220
  • Gracz
Przepraszam za to że musiałem iść takie jest życie niestety. Za ten bieg moge ponieść karę. Nie wiem o co chodzi z tą ucieczką. Przeprosiłem już za kumpla jak by coś zrobił ale znam go z RL i wątpię by takie coś odwalił a jak tak to nie wiem co. Skąd miałem wiedzieć że to czerwone to jakieś reporty. Jestem nowy na serwerze. Wcześniej chciałem wejść na serwer to miałem jakieś zielone napisy po angielsku.
  • Do góry
    • 0

#13 Fenix105 08/03/2010 - 17:08

Fenix
  • Gracz
Sprzedawałeś broń przed hotelem Commerce - Non-RP.
  • Do góry
    • 0

#14 adis2200 08/03/2010 - 17:10

adis220
  • Gracz
Dostałem od kumpla palalizator z 4 nabojami żebym go sprzedał jestem nowy pytałem się podejrzanych ludzi na /c. Poradniki czytałem wybrałem z A, B , C zwiedzanie miasta i dorobienia się czegoś bo nie chciałem być mechanikiem. Miałem mu oddać 80 procent zarobku z tego. Chciałem mieć tylko na rower kaskę.
  • Do góry
    • 0

#15 Dziobak 17 08/03/2010 - 17:35

Dziobak
  • Świeżak
Ohh... I się ujawnia 2 punkty egulaminu złamałeś nie rozumiem tego...
  • Do góry
    • 0

#16 adis2200 08/03/2010 - 21:47

adis220
  • Gracz
Przepraszam jakie dwa? Nie wiem jestem nowy mam takiego kumpla który mnie zaczął kierować pod tym względem. Ty jak byłeś nowy to już zapomniałeś jak to było?
  • Do góry
    • 0

#17 Makaveli7 08/03/2010 - 21:51

Makaveli
  • Świeżak
Nie tłumacz się wiecznie 'jestem nowy'.
Mogłeś przestudiować konkretnie regulamin i nie byłoby problemu. A tak? Żyj w nadziei na unbana.
  • Do góry
    • 0

#18 adis2200 08/03/2010 - 22:01

adis220
  • Gracz
Żyje w tej nadziei. Ale regulamin i poradniki całe czytałem. Regulamin niestety nie odwzorował mi praktyki tylko samą teorie, która nie jest taka łatwa jaka się wydaje. Praktykę wyrabia się podczas gry, niestety pierwszy raz mam do czynienia z takim serwerem.
  • Do góry
    • 0

#19 Linens0 08/03/2010 - 22:02

Linens
  • Świeżak
Jestem za Unbanem, ponieważ koleś dopiero przegrał parę godzinek, a już dostaje banana.
Trzeba mu wlepić ajota, a przy tym będzie miał czas na poradniki i nauczy się trochę, a gdy dostanie bana, niczego nie nauczy się.
  • Do góry
    • 0

#20 adis2200 08/03/2010 - 22:08

adis220
  • Gracz
http://h-rp.pl/thread-27558.html kierowałem się tym ale za mało coś rozwinięte dostane unbana to oddam te broń koledze i chyba przestane dilować bo to coś źle wychodzi.

Krzysiu Online
Senior Member
GS4416
Ilość postów: 256

Jak chcesz, zgłoś się na Skype, poduczę Cię trochę z dzieciny RP.

Dostałem oferte od jakiegoś Krzysia. Dzięki krzysiek jak unban dostane to się zgłosze.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych