Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [RUN] Lukas Romell

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 studnixos0 07/03/2010 - 23:16

studnixos
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Lukas Romell

Administrator/moduł nadający karę: Enerv

Powód kary: Sprint.

Wyjaśnienie wraz z dowodami : Podając tu moje usprawiedliwienie, na samym początku chciałem napisać to iż nie czuję żadnej urazy,gniewu czy żalu do Admina który dał mi tą karę, ponieważ rozumiem jego powód nie dostosowałem się do regulaminu. Dlatego Rozumiem to był mój błąd, lecz na swoje usprawiedliwienie powiem tyle iż z pod urzędu chciałem iść pracować na stację benzynową, a była akurat godzina szczytu czyli dużo graczy,po południe czyli okazja na zarobienie "grosza", przy okazji musiałem zająć miejsce przy "zbiorniku" z paliwem by czekać na klientów. To był jeden z moich powodów, lecz był też drugi, na stacji znajdował się mój kolega który zaczął pierwszy raz grać na tym serwerze i ogólnie na serwerze RP. Zadzwonił do mnie że pewien klient oskarżył go o kradzież jego pieniędzy (chodź nawet nie służył mu wtedy żadną pomocą).Ten gracz zaczął go bezpodstawnie bić i oskarżać, dlatego biegłem trzymając sprint żeby jak najszybciej tam dobiec i pomóc wyjaśnić zaszłą sprawę. W tym właśnie momencie dostałem (Chicken run) od Admina i tak się to skończyło.

Bardzo proszę Administrację o rozpatrzenie zaszłej sprawy. To był mój pierwszy i ostatni raz. Następnym razem będę pamiętał o regulaminie i zasadach RP.[/align]

Pozdrawiam!
[align=right]Lukas Romell
  • Do góry
    • 0

#2 * B M61462 07/03/2010 - 23:50

B M
  • Zarząd

rozumiem jego powód nie dostosowałem się do regulaminu

Błąd. Powodem jest to, że nie wiesz czym jest kreowanie postaci. Nie wiesz więc czym jest Roleplay.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych