Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BAN] Paul_Olexo (oczyszczenie konta

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Paul_Olexo0 07/03/2010 - 19:00

Paul_Olexo
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Paul Olexo
Administrator/moduł nadający karę: chyba Misiek
Powód kary: w wyjaśnieniu powody
Wyjaśnienie wraz z dowodami: umieszczam na dole moje wyjaśnienie i opis sytuacji , które napisałem wcześniej , nie mam dowodów bo nie miałem jak ich zdobyć poza tym tutaj są zbędne

Od razu zacznę , że nie wiedziałem , który wziąść "tag" więc wybrałem ten. Nie chce się stosować do kodu bo wole takie pismo.

Składam tutaj prośbę abym mógł dalej grać na h-rp. Ban był dany bardzo dawno temu za moją nieumyślność , za którą do teraz żałuje. Gdy skończyłem grę na jednej postaci założyłem drugą. Wszystko mi się od początku nie układało więc chciałem nową postać i się zabiłem dając BW. Głupi ja zamiast odczekać BW przegrać 10 godzin chciałem zrobić nową postać ale musiałem przegrać 10 godzin. Największy błąd jaki popełniłem to chciałem założyłem nowe konto , na którym wykryto , że to te same ip i mnie zbanowali. Największa prośba to abyście skasowali moje postacie z tego konta i "oczyścili mnie ze wszystkich zarzutów". Chcę grać na tym serwerze i przysięgam , że nie popełnię już NIGDY takiego błędu. Proszę abyście zrobili to co wyżej wymieniłem i pozwolił cieszyć się grą role play na tym serwerze wraz z innymi ludźmi.

Nie wiem jak bardzo mam przepraszać i obiecać ale i tak obiecuje jeszcze raz , że się to nie powtórzy. Nie jestem z takich co dostaną bana , poproszą pobłagają , dostaną unbana i znowu będą grać non rp.

Po prostu chcę zacząć grę od nowa :D

( mineło prawie pół roku od kiedy tu niegram więc dało mi to surową nauczke )
  • Do góry
    • 0

#2 Paul_Olexo0 08/03/2010 - 21:19

Paul_Olexo
  • Gracz
przepraszam odrazu , że piszę double posta ale edytacja tu nic nieda...

wszyscy tacy kozacy i wogole serwer najlepszy na scenie role play a jakos WSZYSCY mnie ignorują , ewidentnie za przeproszeniem mają to w dupie! wolicie się zajmować tym , że ktoś kogoś przejechał na rowerze i robić z tego afere? Nie ignorujcie tego tematu tylko dajcie mi odpowiedź ... można sie chyba wkurzyć po pół roku czasu ignorowania....

i pewnie zostanie zamkniety temat powod "double post" i koniec sprawy warn ban ...
  • Do góry
    • 0

#3 blackmigogang2936 08/03/2010 - 21:22

blackmigogang
  • Gracz
Wyłącz tą czcionkę, nie bulwersuj się i napisz to według wzoru.
  • Do góry
    • 0

#4 Paul_Olexo0 08/03/2010 - 21:38

Paul_Olexo
  • Gracz

Wyłącz tą czcionkę, nie bulwersuj się i napisz to według wzoru.

gotowe , czekam na "werdykt"
  • Do góry
    • 0

#5 Paul_Olexo0 10/03/2010 - 16:37

Paul_Olexo
  • Gracz
i co z tym ? już parę osób założyło swoje tematy później niż ja a już jest rozwiązane? admini olali temat?

(chyba refreshuje ;))
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych