Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [OOC] Arthur_Greed

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mlodyfucio8 07/03/2010 - 16:34

mlodyfucio
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Arthur_Greed

Administrator/moduł nadający karę: raczej Adaś, bo Jemu pisałem na PW.

Powód kary: No właśnie nie wiem bo nie pisze tu na forum, ale wnioskuję, że troche mu spamiłem, ale pisałem tylko o naprawienie mojego skuterka i pytałem sie kiedy go naprawi. Ja rozumiem, że Admini maja dużo na głowie i ja to szanuję.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: To tak, żadnych SS'ów nie mam, ale napisze od początku jak to było. Jestem dosc uprzejmy, prosił mnie jeden gracz o podwiezienie pod stacje obok centrum. Kiedy przyjechałem, stacja "wybuchla". Zdjęli mi BW GM, ale oburzony jestem, ponieważ długo zarabiałem na ten skuter, a kupiłem go niedawno i teraz jest rozwalony, a naprawa jest droga...Pisałem na PW do Adasia o naprawę, mówie że byłem zdenerwowany troche nie miałem co robić. Przez moją uprzejmośc mój skuter się rozwalił prawie w całości. Wysłałem Adasiowi na PW czy mógłby mi naprawić. A on napisał ogólnie wszystkim, że nie naprawia bo jest sam na 300 graczy. Ja to zrozumiałem, ale napisałem tlyko kiedy by mi mógł naprawić. No dobra widocznie zasłuzyłem. prosze o odblokowanie OOC, naprawdę byłem i nadal w sumie ejstem zdenerwowany tym, że mój skuter jest rozwalony przez cos, czego nie było..;(
  • Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 07/03/2010 - 17:38

Konrad
  • Gracz
Od tego jest forum. Zdejmuję blokadę.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych