Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [RUN] Tony Vincent

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 maciekx1x0 07/03/2010 - 14:59

maciekx1x
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Tony Vincent

Administrator/moduł nadający karę: Enerv

Powód kary:Bieg.

[b]Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc to było tak.. Zacznę od tego,że nie mam do nikogo żadnego żalu itd itp, ponieważ wykonujecie po prostu swoją prace. Więc byłem umówiony ze znajomym pod restauracją. Byłem już prawie spóźniony, a zależy mi bardzo na dobrej opinii , więc musiałem być tam jak najszybciej. Nie będę ukrywał,że nie dostałem przed blokadą upomnienia,bo wiem jak było. Moja wina,nie posłuchałem się no i jak to się mówi "Mądry polak po szkodzie". Ale niestety sytuacja wymagała ode mnie , żebym był na miejscu jak najszybciej. Tym bardziej , że sam osobiście kiedy jestem spóźniony do kogoś , to szybko do niego biegnę. Tym bardziej zależy mi na usunięciu blokady,ponieważ nie mam zbyt dobrego sprzętu..Częste lagi , wszystko naprawdę wolno działa, a jeszcze dodając przy tych lagach moje chodzenie, to sam każdy może się domyślić jak bardzo jest to irytujące.

Bardzo proszę Administrację o rozpatrzenie sprawy. Zawsze przestrzegam zasad i nie uważam się za złego gracza , któremu nie można zaufać.

Cóż rzec na koniec? Hmmm, Z mojej strony taka sytuacja się już na pewno nie powtórzy.

Pozdrawiam.

Konrad
"To nie pierwszy raz".

Zdaje sobie z tego sprawę,ale zauważ , że ostatni Warn był 18.02.10. Od tamtej pory wszystko było dobrze,przestrzegałem regulaminu itd. Tak jak wcześniej pisałem, niestety miałem taka sytuacje,że musiałem się spieszyć. Zapewniam że taka sytuacja się nie powtórzy. Proszę o tą jedną szanse.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych