Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [OOC]Nicolas Ghelarducci

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Luca131 06/03/2010 - 23:22

Luca
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Nicolas Ghelarducci

Administrator/moduł nadający karę: Dawid (Antwan Creighton)

Powód kary: Zbedne OOC. Nadane na polecenie GM 2023

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc tak, to było bodajże 3 dni temu. Pojechałem wraz z Jackie Scorseze do do 2wheels byli tam nasi ludzie którzy zbierali haracz. Przypadkiem zobaczyłem jak wychodzi stamtąd jeden z naszych, weszliśmy tam. Dwóch moich ludzi stało obok 3 ochroniarzy którzy jak to przystało na prawdziwych, ochroniarzy udawali terminatorów. Jeden z nich zaczął mi grozić, wkurzyłem się i od razu go uderzyłem bez odegrania tego na /me, /do. Byłem niemal pewny że od razy zrobią jakieś pseudo wymówki na /do. Dostałem AJ od GM 2023 z powodem DM. Wkurzyłem się gdyż pisałem na dwóch ochroniarzy reporty, za głupkowate teksty w stylu: 'Ale 18". A on mi dał AJOTA za DM. Napisałem żeby pierw ich ukarał za terminatorstwo. A nie mnie za DM. Napisałem do niego 2-3 wiadomości po czym Dawid nałożył mi blokadę OOC.
Nie mam żadnych ss, nie robiłem ss z nadania mi kary.
  • Do góry
    • 0

#2 Olekx4179 06/03/2010 - 23:47

Olekx
  • Gracz
Lucka znam i wiem, że bez powodu OOC nie użyje. Jemu ten kanał jest bardziej niezbędny, gdyż musi w jakimś stopniu poprawić swoje błędy oraz pilnie się przedstawić , czy pisać pomocniczo animke, gdyż jest underbossem w GCF. Pamiętam, jak z nim grałem i gra była na poziomie perfecto!

Znam trochę bardziej sytuacje i z własnego punktu widzenia dodam, iż ta kara jest zbyt surowa.
  • Do góry
    • 0

#3 Mody8 07/03/2010 - 00:05

Mody
  • Gracz
Byłem przy tym, 2 czy 3 ochroniarzy stało się nagle terminatorami i zaczeli nas wyzywać, Nikky' poprostu nie wytrzymał i uderzył pare razy gościa. Mam jeszcze ss'y, jak ten gość cytuje osiemnastkę w IC.. Uważam, że owa kara jest zbyt surowa..
  • Do góry
    • 0

#4 Vinnie402 07/03/2010 - 16:26

Vinnie
  • Gracz
Luca to wzorowy gracz, a sytuacja została błędnie zinterpretowana przez administrację i GameMaster-ów. Dlatego proszę o zdjęcie z niego blokady OOC, żeby nie cierpiał za pomyłki niektórych. A pomyłki się zdarzają - nie można mieć pretensji : )
  • Do góry
    • 0

#5 Luca131 09/03/2010 - 12:34

Luca
  • Gracz
Odświeżam. ;x
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych