Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [AJ][OOC] Nadia Shirokov

• Please log in to reply
4 replies to this topic

KsiążeKubuś0 06/03/2010 - 20:32

KsiążeKubuś
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Nadia Shirokov

Administrator/moduł nadający karę: GM 521 - coś takiego i AJ od NumLock'a

Powód kary: ".spierdalaj" OOC w IC

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Otóż całą sytuacja zaczełą się od tego kiedy Andrij Sklarkov zaczą płakac mi na /w. że mam zmienic skina, bo on ma oficjalnego skin packa i widzi mnie jako policjanta. Powiedziałem, że nie zmienie, gdyż ten skin jest do wyboru na początku i nie mam zamiaru marnowac 100$ na głupie ubranie, bo dla jednej osoby to przeszkadza. Dalej płakał to się zdenerwowałem i napiseł spierdalaj za co bardzo przepraszam. Za chwile przyszedł GM i kazał grac IC, odszedłem do banku. Wchodze teraz na server - zdążyłem zjechac z górki 2 razy i już widze GM'a. Pytam się oco chodzi - Andrij napisał na mnie reporta. Powiedział, że stuntuje cały czas i takie tam. Powiedziałem, że zjechałem z górki 2 razy ale nie na tylnym kole - co jest prawdą. Andrij znów zaczą płakac na kropce, że ja kłamie więc jeszcze raz napisałem mu ".spierdalaj". Dostałem za to blokade OOC. Po otrzymaniu blokady OOC Andrij wpisał takie coś ".ahahahahahhaha" - Napisałem na IC aby on też dostał za to blokade. Niestety NumLock dał mi godzinnego ajota za OOC w IC.
Posted Image
Prosze o zdjęcie Admin Jaila oraz blokady OOC, a w najgorszym przypadku nadaniem tego samego Andrij'owi.
  • Back to top
    • 0

Banana 4 06/03/2010 - 21:42

Banana
  • Świeżak
Nie, dwa razy kazałeś mi "Spierdalać", gdybyś uważał na słowa bym nie zareagował na Twoje stunty i w ogóle... Myślę, że zrozumiałeś swój błąd, ponieważ w temacie mnie przeprosiłeś, a inni też czasem robią błędy, więc jestem w stanie Ci wybaczyć, pod warunkiem, że pod takim błachym powodem do nikogo w tak arogancki sposób się nie odezwiesz. Czy możesz to obiecać?

Co do stuntów, robiłeś "wheliee".
  • Back to top
    • 0

KsiążeKubuś0 06/03/2010 - 22:33

KsiążeKubuś
  • Świeżak
Dziś mam bardzo nerwowy dzień za co wszystkich przepraszam - tak obiecuje, że już się nie będe tak wyrażac na OOC :D
  • Back to top
    • 0

Banana 4 06/03/2010 - 22:54

Banana
  • Świeżak
Jestem za tym, aby mu te kary anulować - wybaczam Ci.
  • Back to top
    • 0

KsiążeKubuś0 07/03/2010 - 13:29

KsiążeKubuś
  • Świeżak
Amen. Teraz tylko czekamy na werdykt administratora i jeszcze raz Cię przepraszam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic