Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BAN] Filo668

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Filo6680 06/03/2010 - 18:22

Filo668
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:John Swamp

Administrator/moduł nadający karę:Konrad

Powód kary: Brak kultury, nie umiesz grac RP.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Byłem w szpitalu bo kumpel był na prześwietleniu, medyk pozwolil mi zostać gdy nagle drugi mnie wyprosil, staralem sie zostac, lecz on mnie wyrzucal, spróbowałem zostać gdy, moja próba nie odniosła skutku próbowałem odgrywać murzyna co ma waty do wszystkich. Powiedziałem medykowi że, jest idiotą, bo mnie wywala i jakiejsc babce spier... bo do mnie gadała, chciałem odegrać takiego twardziela. Przez pewien czas nie używałem Alt. W końcu dostałem bana. Prawda ban się należał ale nie odrazu permanentny na całe konto. To konto zostało założone dziś i okazało się że tej postaci nie umiem odgrywać, a mam jeszcze 2 postacie, które jest prowadzone starannie. Proszę o rozpatrzenie mojej sprawy gdyż bardzo mi zależy na tamtym drugim koncie.

Propozycja kary : AJ 1440 min
  • Do góry
    • 0

#2 Forca2 08/03/2010 - 16:06

Forca
  • Gracz
Przez takich jak Ty odechciewa mi się grać na tym serwerze. Na każdym kroku widzę biegających murzynów, żółtków, białasów, którzy nie potrafią dobrze odegrać interakcji między dwoma postaciami. Poza tym, Twoja apelacja jest napisana "na odpieprz się", więc nie wiem z jakiego powodu ekipa "Skargorozpatrywaczy" miałaby spełnić Twoją prośbę.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych