Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Ban] Domic Diesel

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Jarno0 06/03/2010 - 16:36

Jarno
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Domic Diesel
Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem
Powód kary: (/w sprzedasz? do gracza Nie pytaj mnie o rzeczy IC na /w)
Wyjaśnienie wraz z dowodami: Ssów nie mam. Zakupiłem sobie rowerek. Posiadałem stałą pracę i dorabiałem sobie jako mechanik (wiadome ciężko jest na początku) Gdy tylko przyjechałem na stację w centrum wszyscy wypytywali czy go sprzedam. Twierdziłem że nie ponieważ nie miałem pieniążków na nic lepszego. Owy Pan "Brise Marthy" oferował mi różne kwoty na /w. Stwierdziłem że nie sprzedam . Z głupoty zaoferowałem mu papierosy za 380$ (największy błąd) Ten Pan je kupił (jak wiadomo widać co gracz oferuje) po chwili otrzymałem Warna (Ostrzeżenie Styper (Bart Styper) /w Sprzedasz? do gracza 03/03/2010, 19:14) Dostałem ostrzeżenie. Gracz twierdzi że dałem /q blef naprawiałem dalej samochody. Dzisiaj chcę sobie wejść na serwer i mam "Permanętnego bana na moją postać" Uważam że już zostałem ukarany i zrozumiałem swoje błędy. Proszę o złagodzenie kary do np: AJ
  • Back to top
    • 0

Diverse.10 06/03/2010 - 23:53

Diverse.
  • Gracz
Nie nie nie :D Warn za /w sprzedaż ja wysłałem i mam SSy... Wysłałeś do mnie ma /w czy sprzedam jak jechałem skuterem koło 2wheels shop, więc napisałem report, gm powiedział abym przesłał mu SSa na PW a po chwili dostałeś warna... Nie wiem jak dalej tam się ciągnęło ale warna /w sprzedaż załatwiłem Ci ja!
  • Back to top
    • 0

Jarno0 08/03/2010 - 16:35

Jarno
  • Świeżak
Moim zdaniem powinniśmy dać Panu Domicowi szanse. Po części go rozumiem bo też mialem rower i wiem jak to jest. Ale odrazu ban to chyba zbyt surowa kara tym bardziej że widać co sie kupuje, w dodatku tamten Pan pytał na /w czy mu sprzeda rower.
  • Back to top
    • 0

skb5267 09/03/2010 - 14:48

skb
  • Gracz
Nie masz bana.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic