Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [CAR] Seiji Haruguchi

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 dogulaz 246 06/03/2010 - 11:04

dogulaz
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Seiji Haruguchi

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: 'Tak na motorku śmigać nie będziemy.'

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Była godzina 23:30, może ciut przed północą. Jechałem z moim kolegą do szpitala, w celu zakupienia leków.
Przejdę dalej, nie mam zamiaru okłamywać, że dałem pospolitego 'dęba na tylnym kole' bo myślałem, że jak nikogo nie ma na mieście to myślałem, że mi wyjdzie. Zrobiłem i zacząłem haczyć błotnikiem o drogę, co spowodowało wytworzenie iskier, pomyślałem ' O, nie wyszło - co mi tam. Pewnie nikt nie patrzy pojadę dalej. '
Tuż wysiadając przed szpitalem, ukazała się kara - nie zrobiłem screenshot'a bo wiedziałem, że kara słuszna, więc nie było się o co kłócić. Przyjąłem karę spokojnie i zacząłem grać dalej. Powiedziałem sobie, że nie będę grał na tej postaci, a za kilka dni (lub tydzień) napiszę odwołanie. Lecz jakoś bardziej ciągnęło mnie do kreowania Seiji'ego.

Podsumowując, prowadzenie wozów na serwerze jest mi bardzo potrzebne - gram postać ściganta, a wiąże się z tym kierowanie autami. Wiem, że zrobiłem źle i będzie to dla mnie nauczką na kolejne godziny spędzone mile (lub nie mile :D) na serwerze.

Pozostaje mi tylko przeprosić z całego serca i obiecywać poprawę.

Dziękuje i pozdrawiam
Dogulaz

• Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 06/03/2010 - 11:05

Konrad
  • Gracz
Nie wspomniałeś o jeźdzcie na jednym kółku z pasażerem środkiem głównej jezdni :D
  • Do góry
    • 0

#3 dogulaz 246 06/03/2010 - 11:11

dogulaz
  • Świeżak

Nie wspomniałeś o jeźdzcie na jednym kółku z pasażerem środkiem głównej jezdni :D

Wiem - było tak, dopiero mi się przypomniało.

Trochę jeszcze nie ogarniam do końca bo wstałem dopiero.
  • Do góry
    • 0

#4 Konrad1589 06/03/2010 - 11:12

Konrad
  • Gracz
Zamieniam na 200 minutek.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych