Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] [UNBLOCK] Carlos_Puerto

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jigga0 10/07/2009 - 20:39

Jigga
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Carlos_Puerto
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Conny_Williams
Powód uznany przez administratora:przeszkadzanie w akcji RP
Wyjaśnienie poszkodowanego: Chciałbym przeprosić za przeszkodzenie w akcji rp ale nie wiem jak to się stało ze znalazłem się w banku, gdyż przebiegając obok nagle się w nim znalazłem a za chwile bylem już przy karetce.Ja tylko chciałem pomoc jakiemuś typowi który mnie prosił żeby wezwać pomoc bo miał bw. Biegnąc w stronę karetki nagle zdazyla mi się sytuacja opisana wyżej i po chwili gdy stałem już przy karetce dostałem blocka. Chciałbym jeszcze raz przeprosić ze wam przeszkodziłem ale naprawdę nie jestem głupi i wiem co to jest rp i sam bym się nie pchał po blocka. Prosze o unblocka.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:nie potrzebne.

[/quote]

Metagaming?
[/quote]

Nie. Pomagalem mu wcześniej a on chciał schodzić z kompa a ja mu powiedziałem żeby poczekał zauważyłem karetkę i do niej pobiegłem.
  • Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 10/07/2009 - 20:46

Konrad
  • Gracz

chciałem pomoc jakiemuś typowi który mnie prosił żeby wezwać pomoc bo miał bw.

Metagaming?
  • Do góry
    • 0

#3 Jigga0 10/07/2009 - 20:53

Jigga
  • Świeżak
Ja mu pomagalem wczesniej ale on chcial wychodzic z gry a ja mu powiedzialem zeby poczekał i polecialem po pomoc.
  • Do góry
    • 0

#4 E65238 10/07/2009 - 21:20

E65
  • Gracz
Ja chyba wiem jak znalazłeś się nagle w banku, byłeś za blisko pickup'a i przy nim wcisnąłeś spacje.
Mi to się często zdarza ale nie przy tego typu akcjach, wybaczcie mu przecież nie zabił w biały dzień 3 ludzi w gangu :).
  • Do góry
    • 0

#5 Konrad1589 10/07/2009 - 21:31

Konrad
  • Gracz
Wiesz, wejście od banku było otoczone mnóstwem FBI i PD, więc wejście tak poprostu do banku jest wielkim nRP.
Mimo wszystko można dać drugą szansę.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych