Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] |BAN| John Splinter

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fisher13 05/03/2010 - 21:56

Fisher
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Splinter

Administrator/moduł nadający karę: Szybki

Powód kary: Krzyki podczas eventu

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Banicje otrzymałem już dawno temu za głupie krzyki podczas eventu z mikołajem. Nie pomyślałem nad konsekwencjami, gdyż w ferworze akcji gdy wszyscy z tłumu mieli czerwone nicki na TSie panował śmiech następnym razem zanim coś napiszę zastanowię się dwa razy. Proszę o zniesienie banicji, ponieważ mam jeszcze do tej postaci wielkie plany. Zamierzam coś zrobić ze sobą, zmienić się by społeczność zauważyła(mam nadzieję) moją lepszą stronę i grać jak na porządnego człowieka przystało. Pozdrawiam!
  • Do góry
    • 0

#2 Alan566 05/03/2010 - 22:04

Alan
  • Gracz
Czekałem na Twoją apelacje już od jakiegoś czasu. Mogę tylko w tej sprawie powiedzieć, że Jackal potrafi grać dobrze, czasem jednak zachowuje się nieadekwatnie do sytuacji. Moim zdaniem można mu dać szansę.
  • Do góry
    • 0

#3 Gleba 76 05/03/2010 - 22:05

Gleba
  • Gracz
Jest dobrym Graczem, Chodź podpis pod nickiem nie zawodala :D Jak najbardziej za unbanem.
  • Do góry
    • 0

#4 Hunter 116 05/03/2010 - 22:09

Hunter
  • Gracz

Czekałem na Twoją apelacje już od jakiegoś czasu. Mogę tylko w tej sprawie powiedzieć, że Jackal potrafi grać dobrze, czasem jednak zachowuje się nieadekwatnie do sytuacji. Moim zdaniem można mu dać szansę.

Zgadzam się, grałem z nim trochę podczas wakacji 2009 na serwerze i powiem, że Jackal grał nawet nieźle, potrafił odgrywać dobrego policjanta :D Szansa dla niego, każdemu może się zdarzyć jakieś odwalenie albo coś.
  • Do góry
    • 0

#5 Konrad1589 06/03/2010 - 10:05

Konrad
  • Gracz
Biografia i charakterystka Twojej postaci. Chcę znać plany jej prowadzenia przez Ciebie.
  • Do góry
    • 0

#6 TytiX 5 06/03/2010 - 16:15

TytiX
  • Świeżak
Jestem jak najbardziej za odbanowaniem grałem z Splinterem wiele razy i jego grę Role play można ocenić na bardzo dobrą. Cookie!
  • Do góry
    • 0

#7 Konrad1589 06/03/2010 - 17:02

Konrad
  • Gracz
Niech Ci będzie, jednak zostawiam blokadę czatu OOC, żeby nie korciło.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych