Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Block] Thomas_Watson

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Energy.365 05/03/2010 - 19:46

Energy.
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Thomas_Watson

Administrator/moduł nadający karę:---------

Powód kary:Hmm, jedni twierdza OOc w IC, lecz dla mnie to skrót 12k, dziwne no ale dobra
Posted Image

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Witam. Zacznę od tego iz dzś chciałem kupić samochód marki Elegy, szukam tego wozu od prawie 2 miesięcy, więc spotkałem pana co miał owy wózek napisałem to co widać na screenie. Nie dostałem odpowiedzi poszedłem dalej grać po godzinie wbijam na serwer, moim oczom ukazuje się napis twoje konto zostało permanentnie zbanowane czy tam zablokowane, ale to mniejsza. Teraz prosze wyjasnic za co block?, za tekst 12k?? hmm?. to znaczy w skrócie 12 kafli, czy mówiąc na gadu czy skype(głosowo) za tekst 12k dostane dożywocie lub szubienice??. Raczej nie prawda?. Druga sprawa prosze pokazać ową skarge na mnie.. Nie ma prawda??. Rozumiem dostać blockaza coś poważnego, przykładowo obraza gracza OOC, ale za to??. Bardzo prosze o inną kare np. AJ w postaci 300 minut lub warn, bo jak dla mnie block to zbyt surowa kara.
Z poważaniem Thomas Watson.
  • Back to top
    • 0

Bandab190 05/03/2010 - 19:59

Bandab
  • Gracz
Nie spotkałem się jeszcze z blokadą postaci za IC w OOC.
Regulamin mówi, że nie można używać skrótów, ale za takie przewinienie to raczej warn lub AJ. Jak dla mnie to tylko małe "przestępstwo". Thomas to naprawdę świetny gracz i miło spędza mi się z nim czas. Jestem za odblokowaniem.
  • Back to top
    • 0

blackmigogang2936 05/03/2010 - 20:05

blackmigogang
  • Gracz
Tu chodzi o wykrzykiwanie, że zamienisz broń na auto, myśl.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 06/03/2010 - 11:15

Konrad
  • Gracz
Boże, jeśli nie wiesz za co dostałeś karę - Miasto Życia. Cześć.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic