Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BAN] Filo668

• Please log in to reply
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Filo6680 05/03/2010 - 17:40

Filo668
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:John Swamp

Administrator/moduł nadający karę:Konrad

Powód kary: Brak kultury, nie umiesz grac RP.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Byłem w szpitalu bo kumpel był na prześwietleniu, medyk pozwolil mi zostać gdy nagle drugi mnie wyprosil, staralem sie zostac, lecz on mnie wyrzucal, spróbowałem zostać gdy, moja próba nie odniosła skutku próbowałem odgrywać murzyna co ma waty do wszystkich. Powiedziałem medykowi że, jest idiotą, bo mnie wywala i jakiejsc babce spier... bo do mnie gadała, chciałem odegrać takiego twardziela. Przez pewien czas nie używałem Alt. W końcu dostałem bana. Prawda ban się należał ale nie odrazu permanentny na całe konto. To konto zostało założone dziś i okazało się że tej postaci nie umiem odgrywać, a mam jeszcze 2 postacie, które jest prowadzone starannie. Proszę o rozpatrzenie mojej sprawy gdyż bardzo mi zależy na tamtym drugim koncie.
  • Do góry
    • 0

#2 Jeff_Willson0 05/03/2010 - 18:12

Jeff_Willson
  • Świeżak
Chłopie stego wynika ze masz multikonto . Masz 2 konta globalne.Po 1 należy ci sie BAN poniewaz normalnie byś nieposzedł do szpitala i nie powiedziałbyś do kogoś kogo nie znasz spie.... i do medyka tak Sie odnosić to jest skandal. Ja osobiście jestem przeciw A ty teraz dostaniesz BANA na wszystkie twoje konta  
To konto zostało założone dziś i okazało się że tej postaci nie umiem odgrywać, a na globalnym mam jeszcze jedno, które jest prowadzone starannie. mogłeś tego niepisać
  • Do góry
    • 0

#3 Filo6680 05/03/2010 - 18:13

Filo668
  • Świeżak
W sensie chciałem napisać że mam 3 postacie a nie globalne 2.

A w szpitalu mowiłem że to mój znajomy i że jeden z lekarzy mi pozwolił, ale on miał to gdzieś. Jakaś babka cywil do mnie mówiła w innym języku to jej powiedziałem.
  • Do góry
    • 0

#4 Jeff_Willson0 05/03/2010 - 18:13

Jeff_Willson
  • Świeżak
Przykro mi ale ja jestem Przeciw 
Administracja powinna sprawdzic twoje IP czy neimasz 2 globalnego. Ale i tak jestem przeciw za te przekleństwa do obcych ludzi 
Ale chłopie NIE MOZESZ sie tak odnosić. No sam powiedz Zrobił byś tak w realu ?
  • Do góry
    • 0

#5 Filo6680 05/03/2010 - 18:17

Filo668
  • Świeżak
Mścisz się bo sam dostałeś bana ?

No prawda nie. Ale ile razy przechodziłem i jakiś koleś mowił do mnie spier...
W sumie wzorowałem się na filmie i tam tak mowili.(wiem to nie jest wyjaśnienie)
  • Do góry
    • 0

#6 Jeff_Willson0 05/03/2010 - 18:23

Jeff_Willson
  • Świeżak
Tak możliwe sam nieraz słysze takie teksty. Ale to jest na chodniku czy w innych miejscach ale nie publicznych a szczegulnie takich jak Szpital Pomyśl w innych szpitalach leżą ludzie. A ty wchodzi i sie sprzeciwasz innym i sie drzesz spierdalac. Bo wylgaryzmów nie urzywa sie od tak tylko musisz być nerwowy lub poddenerwowany i mówisz Podniesionym 
(( Przepraszam)) Podniesionym głosem
  • Do góry
    • 0

#7 Jeff_Willson0 05/03/2010 - 18:25

Jeff_Willson
  • Świeżak
On już dostał bana......
  • Do góry
    • 0

#8 Kobył1180 05/03/2010 - 18:26

Kobył
  • Gracz

On już dostał bana......

Mam na myśli Ciebie. Nie wiem po co spamisz w tym dziale.
  • Do góry
    • 0

#9 Jeff_Willson0 05/03/2010 - 18:27

Jeff_Willson
  • Świeżak
Ale sam przyznaj. Widziałeś takiego kolesia co wchodzi do szpitala i mówi Spie..... itp.???? Bo ja nigdy 
Sorki ale jestem zdenerwowany Przeczytaj. http://h-rp.pl/thread-33565.html
  • Do góry
    • 0

#10 Filo6680 05/03/2010 - 18:28

Filo668
  • Świeżak
To było w poczekalni bo jakaś babka gadała mi ciągle to samo zdanie w innym języku.
  • Do góry
    • 0

#11 Kobył1180 05/03/2010 - 18:29

Kobył
  • Gracz

Ale sam przyznaj. Widziałeś takiego kolesia co wchodzi do szpitala i mówi Spie..... itp.???? Bo ja nigdy

Nie rozumiesz. Ten dział jest przeznaczony by napisać wniosek o zdjęcie kar. Ty robisz off top rzeczami, które ludzi za przeproszeniem gówno interesują. Uspokój się, nie pisz tutaj bo wyłapiesz banicję na forum. :D
  • Do góry
    • 0

#12 Jeff_Willson0 05/03/2010 - 18:30

Jeff_Willson
  • Świeżak
Obcokrajowcy tez przyjezdzaja do np .Polski ((Koniec niepisze juz jak cos to tylko przeglądam. Jak chcecie to Powiedzcie zebym sie odezwał))
  • Do góry
    • 0

#13 M B N180 05/03/2010 - 18:31

M B N
  • Gracz
Ja jestem przeciwnego zdania, to prawda, że tą postać założył dzisiaj, ale z innymi jego postaci grałem już wcześniej, na prawdę stara się prowadzić je przyzwoicie. Możecie uznać, że jestem jego kolegą i dlatego tak mówię, może i tak, ale nie broniłbym go gdybym nie uważał go za niewinnego. Sądzę, że należy się blokada tamtej postaci i ewentualnie warn... Oczywiście to tylko moje zdanie.
  • Do góry
    • 0

#14 Mrc0 05/03/2010 - 19:19

Mrc
  • Świeżak
Powiem tak. Poszkodowany to dobry gracz. Czytając ten temat czuję się trochę rozczarowany. Filo starał się dostać do LSPA (co zresztą mu wyszło) i teraz ma z tego nie skorzystać ? Jest to człowiek pechowy - fakt. Zawsze jest w złym miejscu oraz o złej porze. Bardzo bym prosił o odbanowanie go, ponieważ widziałem ile starań włożył w kreowanie postaci i grę.
  • Do góry
    • 0

#15 Konrad1589 06/03/2010 - 11:23

Konrad
  • Gracz

Poszkodowany to dobry gracz.

Warn 100% za opowiadanie głupot po znajomości.

Odrzucam apelację, nie chcemy tu niewychowanych buraków.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych