Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnRun] Martin Wadlow

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 urbański6 05/03/2010 - 16:08

urbański
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Martin Wadlow

Administrator/moduł nadający karę: Misiek (tak jest w logach)

Powód kary: "Biegacz Centralny"

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
[align=justify]A więc...: Na początku nie wiedziałem, co znaczy biegacz centralny, i nie wiedziałem co tak naprawdę ten skrót oznacza. Pierwszą apelację pisałem, nie zdając sobie sprawy, jak ważna jest możliwość biegania. Teraz jednak, zdałem sobie o tym sprawę. Np. nie mogę uciekać, gdy ktoś mnie atakuje, przez co zostałem wczoraj pobity. Oprócz tego, nie mogę wchodzić na stoły lekarskie, a jak mi się to już uda, połowa animacji nie działa. Wejście po schodach ruchomych - krok, freeze, krok, freeze - jest też bardzo kłopotliwe.
Całą skargę dostałem z powodu sprintu w centrum (bieg odegrałem RP, i miałem przyczynę pośpiechu). Nie wiedziałem jednak wtedy, że bieg w centrum jest zabroniony. Na początku myślałem że to idiotyczne, teraz jednak uświadomiłem sobię, jakie zdziwienie wywołuje biegnąca osoba (nawet truchtem) np. na rynku miasta. Wiem, że teraz już tak nie zrobię, a przykro jest mi, że wtedy tak zrobiłem. Możliwość biegania, wchodzenia na przedmioty i po schodach ruchomych jest jednak dla mnie od pewnego czasu wyjątkowo ważna - dostałem się do SRCC na stanowisko Lekarz Stażysta. W niedziele o 18:15 mam trening, i obawiam się, że go nie przejdę, i mnie wyrzucą. Zależy mi na tej pracy, dlatego mam nadzieję, że Szanowna Administracja H-RP uzna, że 2 dni to wystarczająca kara (przegrałem jakieś 14 godzin bez sprintu).
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.[/align]

Martin Wadlow

• Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 06/03/2010 - 11:28

Konrad
  • Gracz
Odezwij się na PW jak wyjdziesz z serwera.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych