Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BAN] Rikordas

• Please log in to reply
No replies to this topic

Skowron. 78 04/03/2010 - 16:55

Skowron.
  • Gracz
Piszę apelacje za Rikordasa ponieważ dostał bana, jak to twierdzi nie słusznie. Pisane w jego imieniu.

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Rikordas, Robson Brown

Administrator/moduł nadający karęz: Misiek

Powód kary: [Bieganie]>[Cheat]

Wyjaśnienie wraz z dowodami: No więc grałem sobie jedną z moich postaci Robson Brown. Biegłem sobie do Centrum, bo tam czekał na mnie mój kolega. I dostałem ostrzeżenie żebym nie biegał. Więc nie biegałem przez jakiś czas. Potem znów zaczołem biec ale nie "Sprintem". I dostałem blokadę na bieganie. No to akurat rozumiem należało mi się. Więc wpisałem komendę //idz2. Ale niestety ona nie zadziałała. Ponieważ jak zawsze w centrum złapałem laga i nacisnołem Przycisk "W". I mogłem znów biegać. Więc myślałem że Admin zdjął mi już to blokadę. Więc myślę no dobra pójdę do "Bar Texas" Może będzie jakaś praca. Nie doszedłem do Baru a tu nagle dostałem Bana z powodu : Cheater. Przyspieszenie gry czy cus. Bardzo mnie to zdziwiło i dlatego napisałem tą Aplikację. Jeśli podacie jakiś sposób to wam to udowodnię że nie miałem żadnego Cheata. Przepraszam za te problemy. Że biegałem. Ale na 100% nie miałem Cheatów. W końcu gra na serwerze h-rp to moja Połowa życia OOC. Mogę przysięgać na wszystko że nie miałem cheatów. Cheatów nie miałem nawet nigdy na Kompie i nie zamierzam mieć. Więc bardzo proszę o danie mi drugiej szansy. Chcecie to mnie od banujcie i możecie mnie obserwować. Jeśli się okaże że mam te Cheaty (a to na pewno się nie okaże bo nie mam ) To zbanujecie mnie i już nigdy nie od banujecie.

Z góry dziękuję. I przepraszam za to co uczyniłem.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic