Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BAN]David Drey

• Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pablo_Cortez0 04/03/2010 - 16:01

Pablo_Cortez
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: David Drey

Administrator/moduł nadający karę: Ostrzeżenia przez system i administracje.

Powód kary: BA - Podgladanie przedmiotow innych graczy, Nie biegamy!, Brak akcji RP na niszczenie samochodu, Glupie teksty w IC.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam szanowna administracjo. Chciałbym przeprosić za moje zachowanie które miało miejsce jakiś czas temu. Przyznaje moje zachowanie było godne pożałowania wszystkie ostrzeżenia były słuszne. Ale chciałbym was prosić o Unbana. Naprawdę poprawie sie jestem juz innym człowiekiem pod szlifowałem swoje RP i obiecuje ze sie nie zawiedziecie. Proszę tylko o jedna, ostatnio szanse
  • Do góry
    • 0

#2 Vinnie402 04/03/2010 - 18:18

Vinnie
  • Gracz
Wytłumacz mi proszę, co było silnikiem Twojej przemiany życiowej, że stało się to w 5 dni? Nieźle! Daj mi numer do gościa, który w niecałe 120 godzin potrafi wyszlifować poziom roleplay. Pieprzone ręce, które leczą, niebywałe! Jesteś już pewno taaaaki dojrzały! A jednak. Bana dostałeś 28ego za /q podczas akcji:

http://h-rp.pl/thread-32667.html

Dlatego jestem za pozostwieniem kary.

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#3 Pablo_Cortez0 04/03/2010 - 18:51

Pablo_Cortez
  • Świeżak
Naprawde nie pisze tego tylko po to zeby znow cos odwalac, Nie! Naprawde moj poziom RP znacznie sie podniósł chciałbym ci to jakoś udowodnic jak i całej administracji, tylko prosze dajcie mi szanse.
  • Do góry
    • 0

#4 Vinnie402 04/03/2010 - 20:53

Vinnie
  • Gracz

Naprawde moj poziom RP znacznie sie podniósł chciałbym ci to jakoś udowodnic jak i całej administracji, tylko prosze dajcie mi szanse.

Wątpię, skoro 5 dni temu wylogowałeś podczas zagrożenia zdrowia, jak zwał tak zwał - podczas akcji roleplay.
  • Do góry
    • 0

#5 Pablo_Cortez0 04/03/2010 - 20:58

Pablo_Cortez
  • Świeżak
Przyznaje to total non rp zagranie nobowskie. Ale serio moj poziom Rp wzrósł i to bardzo. Chciałbym prosić o ostatnia szanse naprawde pokaze ze sie zmienilem. Nie chce tego unbana po to zeby znowu cos odwalac i grac non rp. Podnioslem swoj poziom Rp i mysle ze jestem gotow aby pograc na tym serwerze. Naprawde prosze was droga administracjo o druga szanse. A ciebie Vinnie przepraszam z calego serca.
  • Do góry
    • 0

#6 Mother's0 04/03/2010 - 21:14

Mother's
  • Świeżak
Na twoim miejscu, oczywiście błagałbym o unBana, lecz to nie wystarczy. Jestem za tym byź dostał zniesienie kary choćby po to byś udowodnił to i zadość uczynił poszkodowaniu. Chciałbym spotkać się z tobą w grze i zobaczyć jak naprawiasz swe winny, a co do przemiany być może grał na innym RP całe dnie i się podszkolił.
  • Do góry
    • 0

#7 Pablo_Cortez0 04/03/2010 - 21:20

Pablo_Cortez
  • Świeżak

Na twoim miejscu, oczywiście błagałbym o unBana, lecz to nie wystarczy. Jestem za tym byź dostał zniesienie kary choćby po to byś udowodnił to i zadość uczynił poszkodowaniu. Chciałbym spotkać się z tobą w grze i zobaczyć jak naprawiasz swe winny, a co do przemiany być może grał na innym RP całe dnie i się podszkolił.

Dzięki, naprawde sie zmieniłem grałem na serwerze Rp i jeszcze mój dobry kumpel mnie podszkolił super w Rp. Teraz jestem zupełnie inny
  • Do góry
    • 0

#8 Mother's0 04/03/2010 - 21:36

Mother's
  • Świeżak
Mam nadzieje. Licz teraz jedynie na administratorów.
  • Do góry
    • 0

#9 Anesthesia4 04/03/2010 - 21:47

Anesthesia
  • Gracz
Eh,no nie ma tak...podam tu sytuacje:koleś zdaje na prawo jazdy,nie zdał,przychodzi za 5dni i :E ja już umiem!(Real).Za to co zrobiłeś i jeszcze /q podczas akcji RP,co jest na miejscu banem powinieneś mieć Permanentny ban...albo na miesiąc przynajmniej.Lepiej JESZCZE się poduczyć i odczekać,na większości serwerów ban jest na 2 tygodnie,a wątpię,że tu ktoś jest łagodny.
  • Do góry
    • 0

#10 Pablo_Cortez0 05/03/2010 - 15:40

Pablo_Cortez
  • Świeżak

Eh,no nie ma tak...podam tu sytuacje:koleś zdaje na prawo jazdy,nie zdał,przychodzi za 5dni i :E ja już umiem!(Real).Za to co zrobiłeś i jeszcze /q podczas akcji RP,co jest na miejscu banem powinieneś mieć Permanentny ban...albo na miesiąc przynajmniej.Lepiej JESZCZE się poduczyć i odczekać,na większości serwerów ban jest na 2 tygodnie,a wątpię,że tu ktoś jest łagodny.

No tak ale czemu porownujesz Real do Gry? nie rozumiem jasne ze w realu takiego czegos nie ma. Zrobiłem bardzo duże postepy w mojej grze Rp i chcilem prosic o tego unbana bo juz jestem gotow aby zagrac na tym kultowym serwerze.
  • Do góry
    • 0

#11 Konrad1589 06/03/2010 - 11:20

Konrad
  • Gracz
Jeśli Ci zależy - możesz grać, lecz nie na tej postaci. Musisz ponieść konsekwencje przez nawyki z innych serwerów.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych