Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan]Nina_Reven

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ysayo_Xio0 04/03/2010 - 00:04

Ysayo_Xio
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Nina_Reven

Administrator/moduł nadający karę:Nie pamiętam, dawno to było.

Powód kary:15 mln na koncie.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Myślę że niektorzy mnie jeszcze pamiętają. Bardzo żałuję, że tamtego dnia nie napisałam reportu związaną z pieniędzmi z Buga. Przemyslałem sprawę, wiem że zrobiłęm błąd. Chciałbym wrócic na serwer, zacząć grę. Pieniądze zostały mi zabrane i się nie dziwie. Proszę o poważne rozpatrzenie mojej prośby. Z poważaniem, player Nina Reven.
  • Do góry
    • 0

#2 Big N 6 04/03/2010 - 08:25

Big N
  • Zbanowani
Ee no, pamiętam jak mojej siostrze dałaś Bulleta za Hustlera, ona i tak już na tej postaci nie gra, ale również mówiła że dobry z ciebie Gracz RP, więc jestem za zdjęciem Bana :)
  • Do góry
    • 0

#3 Kuras26 04/03/2010 - 08:29

Kuras
  • Gracz
Z tego co pamiętam nawet jak pracowałeś w urzędzie nie było najlepiej z Twoją grą. Owszem, jakiś tam poziom masz, ale dorastasz do poprzeczki (rekama)a. Zrobiłaś niezłe zamieszanie, pamiętam jak zamówiłaś na Idlewood progi, spojler i fele do czarnego Elegy. Za dostarczenie paczki noob charem dałaś mi 100$ :). Mam mieszane uczucie, ale jednak jakiś tam deseń na /ro rządowym wprowadzałaś. Jestem za UnBanem i nadaniem AJ 2k minut.

@down

Mądry człowiek uczy się na cudzych błędach.
  • Do góry
    • 0

#4 FOST33R363 04/03/2010 - 09:25

FOST33R
  • Gracz
Niny Revan Nie znałem, Nie powiem być może dobrze gra, lecz popełniła głupstwo za które teraz żałuję. Jak wiemy wszyscy człowiek uczy się na błędach, nikt nie jest doskonały, jestem za tym aby dać tej pani drugą szanse, pozdrawiam
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych