Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [RUN] Dave Wiggin

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Aldric0 03/03/2010 - 21:48

Aldric
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Dave Wiggin.

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: "Biegasz!"

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Cóż, zacznę może od początku. Przyjechałem z kolegą do centrum, po wcześniejszej mojej prośbie na pagerze do niego (z resztą, była to godzina ok 15:58, a nie było mowy bym zdążył na farmę Evansów w 2minuty spod Commerce, gdzie musiałem rozpocząć pracę). Ustawiliśmy się pod hotelem Commerce, przyjechał po mnie Admiralem i pojechaliśmy załatwiać swoje sprawy. Na początku pojechaliśmy właśnie do centrum, gdzie, swoją drogą mam ogromne lagi i crashe. Tak czy inaczej, prosił mnie on, bym się pospieszył, bo musimy zdążyć na farmę. Zostawaliśmy z resztą poganiani na pagerze.
Stanęliśmy koło ruchomych schodów i spróbowałem na nich stanąć, lecz po chwili zauważyłem że nie ruszają mnie one. Potruchtałem więc z dołu schodów do góry, i stwierdziłem że nie ma czasu do stracenia, potruchtam dalej, bo spóźnimy się przeze mnie do pracy. Nie chciałem zepsuć opinii koledze, jak i z resztą sobie.
Nie zdążyłem jeszcze dotruchtać nawet do połowy drogi do banku i dostałem blokadę biegania. Rozumiem, że nie powinienem biegać, ale gdy kolega opowiadał mi o zasadach, mówił, żebym po prostu zachowywał się przedewszystkim, jak w prawdziwym życiu. W prawdziwym życiu też bym truchtał.
Rozumiem, że zachowałem się nie do końca w porządku, ale nie zostałem ani razu upomniany, to było pierwsze wykroczenie względem regulaminu, z resztą, naprawdę się spieszyłem.
Proszę o zdjęcie blokady. Rozumiem mój błąd i obiecuję, że nigdy nie będę biegł, gdy naprawdę nie będę musiał.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby,
Dave Wiggin.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 03/03/2010 - 21:50

Konrad
  • Gracz
30 minutek. Ograniczaj bieganie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic