Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Bronie] Shaquille Whyte

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Pedriux 1161 03/03/2010 - 21:47

Pedriux
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Shaquille Whyte
Administrator/moduł nadający karę:
Misiek
Powód kary:
Zaraz zaczniesz pod ratuszem z ta bronia paradowac.
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Tak a gdzie mam paradować? Skoro jestem w organizacji przestępczej a okradałem w South Central, no wybaczcie. Chyba w South Central można okradać? I to jeszcze było po 21. Według mnie kara jest nie słuszna, bo Bartosz zamiast zemną porozmawiać, od razu mnie ukarał bez powodu. Ja nie chcę tu nikogo osądzać ale to co się teraz stało jest dla mnie wyjątkowo dziwne. Ponieważ administrator powinien dbać o dobro gracza a nie bez powodu go karać. Osobiście proszę o pozytywne rozpatrzenie, ponieważ jestem w organizacji przestępczej, od paru miesięcy nie otrzymałem kary - więc dlaczego teraz ją otrzymałem skoro okradałem kogoś regulaminowo. Nie pouczam Cię ale zbyt pochopnie podejmujesz wnioski co do nie których i tym samym bez powodu zanieczyściłeś mi logi :)

http://www.imagebanana.com/img/gkvh13su/samp064.png
  • Back to top
    • 0

Big N 6 03/03/2010 - 21:55

Big N
  • Zbanowani
Jestem na nie, byliśmy ledwo co chodziliśmy, odgrywaliśmy akcje RP podczas wypadku a ty od tak podlatujesz i wyciągasz Deagla i donas mierzysz.. coś nie tak raczej.
  • Back to top
    • 0

Pedriux 1161 03/03/2010 - 21:57

Pedriux
  • Gracz
Hmm, pech - nie sądzisz? Znajdowałeś się na South Central, akcji RP nie widziałem tylko gadanie IC, a ty od razu pewnie płakałeś bo chciałem Cię okraść. Po prostu nie potrafisz przyjąć do siebie informacji iż znajdowałeś się w złym czasie i miejscu. Dla mnie twoje zachowanie jest śmieszne, tzn. wypowiedź. Kogo to obchodzi, że akcja RP? To nie był event... Każdemu gangi na serwerze przerywają tysiące razy akcje RP i nikt nie płacze jak ty :) Po prostu boisz się stawić czoło gangsterowi, który chciał Cię okraść - rozwiązałeś to płaczem i poprzez OOC. Grasz dla przedmiotów czy statów? Bo ja gram dla zabawy a broń mi do tego potrzeba, bo na przykład Gangbang'in, czy coś.

To ty powinieneś dostać karę za uciekanie od rozgrywki IC w sposób OOC.

Jak mogę to podłącze się pod realizm, tam nikogo nie obchodzi, że ty masz wypadek - podjazd i leżysz, myślisz, że się będą pytać.

Jestem na nie, byliśmy ledwo co chodziliśmy, odgrywaliśmy akcje RP podczas wypadku a ty od tak podlatujesz i wyciągasz Deagla i donas mierzysz.. coś nie tak raczej.

Jak już mówisz to mów prawdę ;)
  • Podszedłem do was,
  • Powiedziałem do was "Co tam" potem zapytałem się "Który daje kasę"
  • I dopiero wyjąłem Deagla :cool:

Można sprawdzić logi.
  • Back to top
    • 0

Big N 6 03/03/2010 - 22:05

Big N
  • Zbanowani
Ja nie płacze, tylko że bezczynnie przychodzisz i celujesz do nas. W RL też jakbyś był w gangu i ktoś się przejedzie koło ciebie to odrazu do niego byś celował? Wątpie.
  • Back to top
    • 0

Pedriux 1161 03/03/2010 - 22:07

Pedriux
  • Gracz
No raczej nie bo by był w ruchu. Wykorzystałem człowieku okazję do napadu, stałeś swobodnie, w SOUTH CENTRAL - gdzie panują gangi, rozumiesz to? Byłeś na przegranej pozycji i posunąłeś się do tego by rozwiązać to OOC.

Jak już mówisz to mów prawdę :)

• Podszedłem do was,
  • Powiedziałem do was "Co tam" potem zapytałem się "Który daje kasę"
  • I dopiero wyjąłem Deagla ;)
  • Twoje postępowanie zalicza się do płaczu
  • Uciekłeś od akcji RP w sposób OOC
  • Nie potrafiłeś się zachować podczas gdy gangster do Ciebie celował, łaziłeś sobie w kółko jakby nigdy nic

Można sprawdzić logi.

Stań na środku dzielnicy gangu Crips postój tam z 10 minut, na sto procent okradnie ktoś Cię :cool: Postępowałem zgodnie z regulaminem :D
  • Back to top
    • 0

Big N 6 03/03/2010 - 22:10

Big N
  • Zbanowani
Dobra, nie mam zdania, niech admin zadecyduje.
  • Back to top
    • 0

Bruno.2 03/03/2010 - 22:30

Bruno.
  • Świeżak
Jestem za zdjęciem kary, jest to dobry gracz, gram z nim parę godzin dziennie, raczej nie odgrywa on pseudo gangstera, tutaj niech wypowie się administracja, ale jak już powiedziałem jestem za zdjęciem kary.
PS. Opiate Warrior- masz coś takiego jak dział "Skargi".
  • Back to top
    • 0

Hower9 03/03/2010 - 22:36

Hower
  • Gracz
Ja Wam powiem tak - nie kłóćcie się w takich tematach, bo takiemu adminowi, który ma 7 stron bezsensownego gadania przeczytać od raz usię odechciewa (przynajmniej mi by się odechciało). Więc piszcie tylko o sytuacji dotyczącej apelacji a nie zupełnie innych.
  • Back to top
    • 0

FOST33R363 04/03/2010 - 09:22

FOST33R
  • Gracz
Tak Shaq' dobrze gra, wczuwa się w klimat na max'a zdjęcie kary powinien dostać, gangster bez broni to słaby gangster, na TAK
  • Back to top
    • 0

Pedriux 1161 04/03/2010 - 22:12

Pedriux
  • Gracz
No to więc jak już każdy wyraził swoje zdanie, opinie czy coś tam. To czekamy teraz na wypowiedź administratora.
  • Back to top
    • 0

Gator246 05/03/2010 - 13:34

Gator
  • Gracz

Ja nie płacze, tylko że bezczynnie przychodzisz i celujesz do nas. W RL też jakbyś był w gangu i ktoś się przejedzie koło ciebie to odrazu do niego byś celował? Wątpie.

Nie ma to jak płacz. Tak jak mówił Shaquille, znajdowałeś się w złym miejscu w złym czasie. Byłeś ofiarą porwania, więc pogódź się z tym. Shaquille jest w gangu, więc może ciebie porwać, napaść kiedy chcę, gdy jesteś na South Central.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic