Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [OOC i RUN]Richie Gonzalez

• Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Morales 16 03/03/2010 - 17:48

Morales
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Richie Gonzalez

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Nie wiem, chyba spam na /w

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc...

Przyjechałem sobie motorkiem pod schody ruchome w centrum. Wysiadłem i pobiegłem do banku. Kolega IC krzyczał abym się pospieszył, więc pobiegłem. Nie sprintowałem tylko na "w". Nagle powyższa osoba napisała mi na /w, że mam ostrzeżenie. Nie wiedziałem za co i kim jest owa osoba. Myślałem, że ktoś sobie żartuje i zignorowałem wiadomość, ponieważ się spieszyłem. Nagle dostałem blokadę biegania. Gdybym dostał wiadomość na czacie GM'ów lub admina, żebym nie biegał to bym przestał. Później spytałem się kiedy kara dobiegnie końca. Admin odpowiedział i ja napisałem, że nie da się grać z karą biegania, potem chwile pisaliśmy do siebie na /w i nagle dostałem blokadę czatu OOC. Mógł przynajmniej powiedzieć, abym nie pisał do niego, a tu od razu blokada. I teraz mam problem, bo mam dwie blokady i nie mogę nic pisać na /w oraz biegać za pomocą "w".

-Szanowną administrację proszę o zdjęcie mi kary na brak czatu OOC i jak to możliwe również pozwolić na bieganie. Jestem dobrym RP'erowcem, ponieważ moja historia serwów RP jest długa. Grałem na około 10 servach i byłem dwa razy adminem, dwa razy liderem radia i burmistrzem Los Santos. Nigdy nie byłem w AJ i przestrzegam regulaminu forum i servera. Uważam, że powinniście zdjąć mi blokady i dać drugą szansę.

Z góry dziękuję Morales2318

• Do góry
    • 0

#2 Nokey 27 04/03/2010 - 10:03

Nokey
  • Świeżak
Owy Richie Gonzalez, jest w drużynie piłkarskiej i uniemożliwia mu to grę w niej, może stać ciągle na bramcę, ale nawet do tego jest potrzebne bieganie. Ja bym dał mu surowitego AJ za to, że zrobił coś takiego.
  • Do góry
    • 0

#3 Josh_Duhamel0 04/03/2010 - 10:09

Josh_Duhamel
  • Świeżak
Ja się włączam do prośby Richi'ego. Zawsze widziałem, że gra dobrze RP.
  • Do góry
    • 0

#4 Morales 16 04/03/2010 - 17:38

Morales
  • Świeżak

surowitego AJ

No dzięki za AJ :D

-Owszem jestem w drużynie i nie mogę grać na meczach. Moim zdaniem to nie zasługuje na owe blokady, ponieważ jak parę osób twierdzi umiem dobrze grać RP :s
  • Do góry
    • 0

#5 DeeJay148 04/03/2010 - 18:37

DeeJay
  • Gracz
Ja jestem na TAK aby Richie dostał UNRUN ponieważ gra w klubie i uniemożliwia mu to granie ani też bronienie. Widzialem jak Richie bieg ponieważ był spóźniony na trening a musiał biec szybko do bank po 10 $ na wstęp na stadion. Więc jestem na TAK aby mu zdjęli UNRUN.
  • Do góry
    • 0

#6 Shaft 196 05/03/2010 - 13:44

Shaft
  • Gracz
Richie to dobry gracz i jestem pewny, że truchtał tylko w jakiejś potrzebie. A skoro to była akja to jak napisał wyżej, to ta kara jest nie słuszna. Jestem za UnRunem i UnBlockOOC gdyż chciał tylko wyjaśnić sytuacje.[/b]
  • Do góry
    • 0

#7 Gabos 14 05/03/2010 - 16:32

Gabos
  • Gracz
Jestem za. Nie zawsze mam do niego sprawę, którą mogę napisać otwarcie na /bo. Potrzebujemy do tego /w. Gdy on nie może odpowiadać to nie ma prywatnego kontaktu. :D
  • Do góry
    • 0

#8 Morales 16 05/03/2010 - 16:35

Morales
  • Świeżak
Dziękuję wam za wsparcie w tych trudnych chwilach :D
Chcę powiedzieć, że miałem ważną sprawę i żałuję za moje czyny. Szczerze to się już troszkę przez wyczaiłem do chodzenia zamiast truchtania, komenda //idz6 jest bardzo przydatna. Jednak blokada OOC jest nie do zniesienia. Jak jakiś gracz prosi o radę dotyczącą danej akcji RP to nie mogę nic zrobić, nawet napisać, że mam blokadę.

Proszę o drugą szanse i obiecuję poprawę.
  • Do góry
    • 0

#9 Mother's0 05/03/2010 - 16:41

Mother's
  • Świeżak
Uważam że, musi dostać UNRUNA

//Konrad: A ja uważam, że musisz dostać 100%.
  • Do góry
    • 0

#10 HazeBhoy69 05/03/2010 - 16:59

HazeBhoy
  • Gracz
Grałem z tym graczem trochę czasu, myślę że należy mu się UN-RUN, ale widząc wiadomość od Miśka, powinien zareagować, przecież pisze jak byk, od kogo przychodzi wiadomość. Wydaje mi się że AJ, załatwił by sprawę.

@EDIT: Co do blokady OOC, powinieneś pisać od razu apelację do kar na forum, a nie pytać admina.
  • Do góry
    • 0

#11 BurnouT0 05/03/2010 - 22:11

BurnouT
  • Świeżak
Według mnie powinien dostać odblokowanie UNRUN i odblokowanie tego czatu OOC. Owy gracz ma bardzo dobre RP, wiem bo pracuję u niego.
  • Do góry
    • 0

#12 Konrad1589 06/03/2010 - 11:43

Konrad
  • Gracz
100 min. AJ.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych