Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [BAN] Kobył

• Please log in to reply
69 odpowiedzi w tym temacie

#41 Kobył1180 04/03/2010 - 13:19

Kobył
  • Gracz

który robi wiele dla serwera

Fokus, ale ty płytko myślisz. Gdybym robił wiele rzeczy dla serwera nie miał bym teraz banicji, nie sądzisz? Nie musisz urozmaicać swojej wypowiedzi głupotami, proszę. ;x
  • Do góry
    • 0

#42 Kuras26 04/03/2010 - 13:22

Kuras
  • Gracz
Chciałem dobić Josh_Duhamel . A wiesz jak łatwo o 100% w tym dziale.
Gdybym robił wiele rzeczy dla serwera nie miał bym teraz banicji, nie sądzisz?
Wiesz, gdy osiągnąłeś już wiele (administratora) nie doceniasz tego, że ktoś zajmuje się danym działem, stara się i ma w rękawie garść pomysłów [ zza pleców Enerva ].
Dla mnie choć to że zajmowałeś się tym działem, znaczy wiele dla serwera.

//@down
Ja tu tylko sprzątam :)
  • Do góry
    • 0

#43 Makku113 04/03/2010 - 13:22

Makku
  • Gracz
Dajcie mu tą szansę. Człowiek uczy się na błędach, on się nauczył.
  • Do góry
    • 0

#44 Carmella1273 04/03/2010 - 13:30

Carmella
  • Gracz

a ten człowiek co kwartał zostaje zbanowany, po czym obiecuje poprawę, a niebawem ponownie mu odwala. Błędne koło.

Dokładnie :X.
Kobył - wiem, że nie chcesz abym się tu wypowiadała, ale napisałeś, że każdy ma prawo do swojej opinii. Więc dlatego też zacytowałam Miśka, bo możesz obiecywać poprawę, a potem dalej zachowujesz się tak jak wcześniej.
A Ci którzy nie wiedzą ile już dostał szans - błagam, nie wypowiadajcie się.
Edit: Teraz to ja będę chamska Kobył - z całego serca nie życzę Ci unbana.

@Down:
Napisałam - nie wiecie ile już dostał szans, a piszecie.

• Do góry
    • 0

#45 Allright0 04/03/2010 - 13:35

Allright
  • Gracz
Eh... Widzę, że narobiłeś sobie wrogów u administracji... Poprostu nie pasuje im, jak to wyższej lidze, że ktoś tworzy swoje własne środowisko, jest idolem wielu newbie etc. Jak dla mnie Kobył jesteś legendą tak jak już pisałem wyżej, jesteś dobrym graczem, ale masz słabe nerwy. Pozatym, jak dacie mu unbana to napewno bedziecie patrzyć mu na ręcę i się poprawi. A skoro czekał aż tyle na tą apelacje to jest zmotywowany i naprawde mu zależy ! Nie znam go, ale chciałbym kiedyś zagrac z takim graczem jak on. To tyle odemnie...
  • Do góry
    • 0

#46 Kosior_P.O174 04/03/2010 - 13:38

Kosior_P.O
  • Świeżak
Celowe irytowanie administracji... Ciągle obiecanki poprawy... Po co to w ogóle pisałeś? Przecież to oczywiste jak zostanie zakończony ten temat...
Przynajmniej ja bym go zakończył w oczywisty sposób - ale to nie Moja rola, ja mam tutaj grać i cieszyć się z gry :>
Koniec z błędnym kołem Kobył - zostało przerwane, amen.

@UP Durny post...
  • Do góry
    • 0

#47 Sean_Gregg 10 04/03/2010 - 13:55

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Ja nie mam zamiaru się rozpisywać, ale Kobyła znam już sporo. Moim zdaniem jest to dobry gracz, i zasługuje na unbana.
  • Do góry
    • 0

#48 Jon Lajoie 8 04/03/2010 - 14:06

Jon Lajoie
  • Gracz
Z tego co pamiętam Kobył był dobrym graczem, odwalając i popisując się popsuł swoją opinię.. Na dodatek te chamstwa, nie wiem co tu chciałeś udowodnić, że jak napiszesz 'kurwa' to jesteś fajny? Dałbym głowę, że twoi rodzice nie mają pojęcia jak wyrażasz się na internecie, w szkole. :D Wybacz, ale przemyśl swoje zachowanie.. Nie wróżę Ci unabana.

Tak na przyszłość - myśl dwa razy za nim coś zrobisz, pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#49 Alan566 04/03/2010 - 14:17

Alan
  • Gracz

Niezależnie od werdyktu Kamila musisz wiedzieć, że jesteś chory.

Każdy ma jakieś wady.

Może i Kobył popełnił wiele błędów - czy się zmienił? Udowodnić może to tylko on - poprzez grę i swoje zachowanie. Jeżeli nie damy mu szansy to nigdy się nie dowiemy czy faktycznie mówi prawdę.

Drogi Marcinie. Ja nie będę się za Tobą wstawiał, sprzeciwiać też się nie zamierzam. Każdy sobie rzepkę skrobie - jak to mówią. Mogę Ci życzyć jedynie powodzenia - trzymam kciuki.
  • Do góry
    • 0

#50 Eran0 04/03/2010 - 14:23

Eran
  • Świeżak
O Kobył - przecież ty i twoja ''koleżanka'' sikorka macie grać gdzieś indziej. Obiecujesz, obiecujesz.. Jestem neutralny tego un-bana. Może Ci Kamil da szanse a może i nie. Pozdro.
  • Do góry
    • 0

#51 * B M61464 04/03/2010 - 14:40

B M
  • Zarząd
Sikorka też wczoraj prosiła o odbanowanie, ale nie ma na to najmniejszych szans. Oczywiście trudno było jej to zrobić publicznie :D
  • Do góry
    • 0

#52 Darox384 04/03/2010 - 14:52

Darox
  • Gracz
Tak, tak dawać takiemu szanse to znowu ją zmarnuje. Już nie chcę mówić, co on nawypisywał na tej podróbce h-rp o naszym serwerze, jaki to on nie jest.

@UP@: Sikorka tak samo, za plecami to potrafi obrażać serwer, ale ma czelność jeszcze prosić o unbana.
  • Do góry
    • 0

#53 Soldier77 0 04/03/2010 - 15:04

Soldier77
  • Gracz
Wypowiem się, choć Kobył, oczywiście zaraz coś mi zaspami na GG albo SKYPE albo po prostu da 100%, za 'bezsensowny post'.

Kobył, nie wiem co Ci odjebało, ale sądząc po evencie przeprowadzonym przez Niwka, to się trochę dziwie. Nie wiem, czy coś między sobą ustaliliście, ale Niwek najpierw wziął Ciebie, a później Damiana Attaway'a, któremu chyba załatwiłeś nowe auto, a powiedziałeś mu aby oddał Ci Feltzera.

Myślę, choć go nie lubię, że może dostać 'próbny' okres. Polegałby on na poprawie swojego zachowania. Na to dostałby np. tydzień. Stworzyło by się temat w skargach, na niego i by wpisywali się Ci, którzy go pochwalą i Ci co na niego naskarżą. Ale z tego co słyszałem, dostawał szansy. Jeśli nie poprawi zachowania ban na HOST, bez możliwości powrotu. Pożyjemy zobaczymy.
Moje zdanie nie jest jeszcze określone. Powinien dostać unbana na próbę. Ale wszystko w rękach administracji.
  • Do góry
    • 0

#54 Olekx4179 04/03/2010 - 15:13

Olekx
  • Gracz
Kobył gra tu od początku, doszedł daleko i ma tu znajomości etc. Oczywiście były momenty, jak na mnie publicznie naskakiwał i wielu innych, ale się zmienił po tym czasie. Jego chamskie zachowanie mogło być chwilowe. Gdyby mnie ta sytuacja z Enervem i Carmelką spotkała, to by mi nerwy nie puściły, gdyż "to tylko gra", ale każdy ma swój charakter. Przypomnijmy sobie wszyscy sytuacje z Vęnsem. Wszyscy byli przeciwko niemu i na H-RP postawili mu krzyżyk. Po pewnym czasie ktoś mu zaufał i teraz należy do najlepszych graczy pod względem RP i nie popełnia tych błędów, co kiedyś. Kobył doszedł tu tak daleko, a przez jednego forumowego warna zszedł do poziomu zbanowanych... Wystarczy się rozejrzeć po archiwum apelacji i popatrzeć, za co inni zostali zbanowani, a za co on.

Jestem za ściągnięciem banicji i daniu czegoś, co poskutkuje. Chłopak wyraził skruchę i go trochę znam.
  • Do góry
    • 0

#55 Enerv28 04/03/2010 - 15:17

Enerv
  • Gracz

da 100%, za 'bezsensowny post'[/b].

Nie ma wystarczających uprawnień by nadać ostrzeżenie drugiej osobie.
  • Do góry
    • 0

#56 Vinnie402 04/03/2010 - 15:32

Vinnie
  • Gracz

Sikorka też wczoraj prosiła o odbanowanie, ale nie ma na to najmniejszych szans. Oczywiście trudno było jej to zrobić publicznie :D

Znudziła się już jej gra na serwerze, który niedługo upadnie? ; )
  • Do góry
    • 0

#57 Kobył1180 04/03/2010 - 15:41

Kobył
  • Gracz
Darox, proszę Cię. Najwięcej wiesz, zwłaszcza, że nawet nie rozmawialiśmy dobre 4 miesiące, lecz jak wiadomo - każdy ma prawo do głosu.

ale Niwek najpierw wziął Ciebie, a później Damiana Attaway'a, któremu chyba załatwiłeś nowe auto, a powiedziałeś mu aby oddał Ci Feltzera.

No niestety... mało wiesz. Niwek wybrał Damiana i wtem umówiliśmy się, że jak uda mu się wygrać samochód odda mi feltzera. Nie było tam moich udziałów. Niwek z góry napisał, że nie ma ulg, jest sprawiedliwy event.

Tak, tak dawać takiemu szanse to znowu ją zmarnuje. Już nie chcę mówić, co on nawypisywał na tej podróbce h-rp o naszym serwerze, jaki to on nie jest.

Skomentowałbym to. Jednak nie pozwolę byś mówił o mnie w takiej liczbie. Uważałem Cię za osobę w porządku, a jednak - co ludzie gadają, jest to prawda Darox.

Carmella, a żebyś wiedziała, że oczekiwałem na Twoją wypowiedź. :D

Tak czy inaczej nadal wnoszę o zdjęcie banicji z mojej postaci. Teraz powiem tak - gracze, którzy źle mi życzą po unbanie ( o ile taki będzie ) - nie odezwę się do Was ani słowem - będę unikał was z daleka. Tylko dziwi mnie Panowie/Panie jedno. Gdy otrzymałem status zbanowanego każdy mi współczuł, pocieszał - był za mną, a teraz tak szybko zmieniacie stronę medalu? :s
  • Do góry
    • 0

#58 Fifek 673 04/03/2010 - 15:53

Fifek
  • Świeżak
O widzę, że jest tutaj mój nick. Co do feltzera - ta, wygrałem tego sultana. Jako, że nie potrzebowałem tego auta dałem go kobyłowi - wolałem się zająć się tuningiem sultka. Niwka w ogóle nie znałem. Tyle z mojej strony.
  • Do góry
    • 0

#59 DrHuman231 04/03/2010 - 16:03

DrHuman
  • Gracz
Kobył, Kobył, Kobył... Ja dałbym Ci szansę, ale to należy do administracji...
  • Do góry
    • 0

#60 Forca2 04/03/2010 - 16:18

Forca
  • Gracz

To, że jestem założycielem, nie zakazuje mi bycia sobą. Osoby, które miały ze mną styczność wiedzą jak bardzo gardzę głupotą, a ten człowiek co kwartał zostaje zbanowany, po czym obiecuje poprawę, a niebawem ponownie mu odwala. Błędne koło.
Błagam, nie mówcie mi jak mam kreować swój wizerunek.

Czy ktoś zakazuje Ci bycia sobą? Absolutnie. To, że jesteś założycielem ZOBOWIĄZUJE, nie zakazuje bycia sobą. Dlatego nie rozumiem, jak tak ważna osoba dla serwera może wypowiadać się o osobie, której w ogóle nie zna w kategoriach "chory".

Błędne koło powiadasz? Chłop prosi o szansę, zapewnia poprawę i obiecuje, że nie zmarnuje tej szansy.

Sikorki nie będę bronił, bo każdy kto mnie choć trochę zna, wie jakie mam zdanie na jej temat. Brawo dla administracji za ten czyn.

Chcecie konsekwentnie egzekwować niestosowne czyny graczy? Wyśmienicie, ale okażcie chociaż trochę litości, zrozumienia w stosunku do doświadczonego gracza. Odstąpcie od rutyny, dajcie możliwość wykazania się drugiej osobie. Nic na tym nie stracicie, głowę daję sobie uciąć, a możecie tylko zyskać.
  • Do góry
    • 0

#61 grizly 128 04/03/2010 - 16:37

grizly
  • Świeżak

To, że jestem założycielem, nie zakazuje mi bycia sobą. Osoby, które miały ze mną styczność wiedzą jak bardzo gardzę głupotą, a ten człowiek co kwartał zostaje zbanowany, po czym obiecuje poprawę, a niebawem ponownie mu odwala. Błędne koło.
Błagam, nie mówcie mi jak mam kreować swój wizerunek.

Czy ktoś zakazuje Ci bycia sobą? Absolutnie. To, że jesteś założycielem ZOBOWIĄZUJE, nie zakazuje bycia sobą. Dlatego nie rozumiem, jak tak ważna osoba dla serwera może wypowiadać się o osobie, której w ogóle nie zna w kategoriach "chory".

Błędne koło powiadasz? Chłop prosi o szansę, zapewnia poprawę i obiecuje, że nie zmarnuje tej szansy.

Sikorki nie będę bronił, bo każdy kto mnie choć trochę zna, wie jakie mam zdanie na jej temat. Brawo dla administracji za ten czyn.

Chcecie konsekwentnie egzekwować niestosowne czyny graczy? Wyśmienicie, ale okażcie chociaż trochę litości, zrozumienia w stosunku do doświadczonego gracza. Odstąpcie od rutyny, dajcie możliwość wykazania się drugiej osobie. Nic na tym nie stracicie, głowę daję sobie uciąć, a możecie tylko zyskać.

Zacznijmy od tego, że Misiek nie jest od początku założycielem. Zaczął grać bodajże od v2 i postawił ten serwer bardzo dobrym skryptem. Stał się on popularny. Teraz on tu rządzi i wystawił obiektywną opinię. On też jest człowiekiem. Co do tematu Kobył dostał szans kilka i zmarnował je. Nie jestem tutaj weteranem, ale swoje wiem czytając twoje poprzednie apelacje i opinię innych ludzi. Po prostu dostał i tak już więcej szans od większości ludzi. Moim zdaniem tak jak ta 11 letnia Sikorka, czy jak to tam zwał nie powinien dostać kolejnej szansy. Do tego 3/4 osób ma datę rejestracji późniejszą niż wtedy kiedy Kobył dostał bana, a i tak wypowiadają się, że gracz ma świetne RP.
  • Do góry
    • 0

#62 Super226 04/03/2010 - 16:43

Super22
  • Świeżak
Jeżeli mi dalej dawać 100% za pomoc drugiemu graczowi, to serdecznie dziękuje.
  • Do góry
    • 0

#63 Adachos4 04/03/2010 - 16:44

Adachos
  • Gracz

Do tego 3/4 osób ma datę rejestracji późniejszą niż wtedy kiedy Kobył dostał bana, a i tak wypowiadają się, że gracz ma świetne RP.

Właśnie przeglądałem tą apelację i również zwróciłem na to uwagę. Śmieszne, ale prawdziwe. Co do Kobyła. Nie miałem nigdy okazji zagrać z nim IC. Sądząc po wypowiedziach, najgorzej nie było. Lecz twoje zachowanie powinno dać wiele do przemyślenia administracji.
Nie wypowiem się, tak czy nie - decyzję podejmie i tak administracja. Oby sprawiedliwą :D.

//Edit:
A nie! Jednak miałem. O ile się nie mylę byłeś w PD, jeszcze w San Fierro.
Świetnie grał, wtedy nie odwalał. Jedyne co mogę powiedzieć - potrafi się opanować i myślę, że popracuje nad sobą w lepszym kierunku.
  • Do góry
    • 0

#64 Kobył1180 04/03/2010 - 16:51

Kobył
  • Gracz

Do tego 3/4 osób ma datę rejestracji późniejszą niż wtedy kiedy Kobył dostał bana, a i tak wypowiadają się, że gracz ma świetne RP.

Właśnie przeglądałem tą apelację i również zwróciłem na to uwagę. Śmieszne, ale prawdziwe. Co do Kobyła. Nie miałem nigdy okazji zagrać z nim IC. Sądząc po wypowiedziach, najgorzej nie było. Lecz twoje zachowanie powinno dać wiele do przemyślenia administracji.
Nie wypowiem się, tak czy nie - decyzję podejmie i tak administracja. Oby sprawiedliwą :D.

//Edit:
A nie! Jednak miałem. O ile się nie mylę byłeś w PD, jeszcze w San Fierro.
Świetnie grał, wtedy nie odwalał. Jedyne co mogę powiedzieć - potrafi się opanować i myślę, że popracuje nad sobą w lepszym kierunku.

Też zwróciłem na to uwagę i napisałem do Enerva by coś z tym zrobił. No właśnie - masz szczęście, że dałeś tego edita, bo grałem moim czarnym policjantem. :s Wszyscy piszą, że miałem wiele szans. Zacznijmy od tego, że pierwszego bana zebrałem w sierpniu tuż po rejestracji. Jednak dogadałem się z Bartkiem i nałożył mi AJ. Łącznie banów miałem trzy z mojej głupoty. Z góry zakładacie, że się nie zmienię. Ja tego również nie obiecuję, lecz wszystko idzie w dobrym kierunku. Dostanę unbana - nie zawiedziecie się na mnie, bo gdy otrzymam tą szansę jak pisałem wcześniej - nie pozwolę jej sobie zmarnować.
  • Do góry
    • 0

#65 Carmella1273 04/03/2010 - 18:54

Carmella
  • Gracz

Jeżeli mi dalej dawać 100% za pomoc drugiemu graczowi, to serdecznie dziękuje.

" Jak nadarzy się okazja to wlepię jej kolejne 100% " - Twoje słowa Kobył. A było to rzekomo po Twojej wielkiej poprawie, która zakończyła się banem.
Jeżeli teraz dostałbyś unbana to wydaje mi się, że zaś się do mnie doczepisz, potem zwyzywasz Enerva no i zostaniesz zbanowany. Jakoś nie umiem uwierzyć w tę Twoją poprawę.

@Down:
Nie pamiętasz komu tak pisałeś? :D Jak jeszcze mogłeś - wlepiłeś mi 100%, zdjęto i tak napisałeś.
  • Do góry
    • 0

#66 Kobył1180 04/03/2010 - 18:56

Kobył
  • Gracz

Jeżeli teraz dostałbyś unbana to wydaje mi się, że zaś się do mnie doczepisz, potem zwyzywasz Enerva no i zostaniesz zbanowany.

Zadaj sobie pytanie na co miałbym to robić, co? Chyba jeśli za coś otrzymałem bana, to chyba tego nie robię. Taki system, chyba ;o. Jednak jeśli nie wierzysz - to zapewniam Cię, że nie doczepię się do Ciebie - tym bardziej nie doczepię się do Enerva. :s

Jak nadarzy się okazja to wlepię jej kolejne 100%

Nie mam praw moderatorskich, więc jak bym mógłbym to uczynić. :D

@up@

Tak, pamiętam. Jednakże zostało już to do końca wyjasnione ;o. Chyba nie muszę Ci przypominać kto do mnie napisał by tobie cofnięto ostrzeżenia ;p.
  • Do góry
    • 0

#67 Stanley93 04/03/2010 - 19:13

Stanley
  • Gracz
Kobył, Kobył - gram z nim od... prawie każdego serwera, gra fajnie, ale... jest małe ale, albo duże bo. Odchodzisz, dostajesz bana idziesz na inny serwer (w tym przypadku to irp), potem, o co Ci chodzi? Jeszcze nie wystartował i tobie się nudzi? A potem znów zaczniesz odwalać pójdziesz na ten gówniany irp bo już wystartował. Nie chcę ufać takim osobom, dochodzą - odchodzą.. Ufałem mu, ale po tych banach, i un-banach, Kobył powiedz o co Ci chodzi, idziesz na irp zgrywasz kozaka, nagle wracasz do nas... Już nie rozumiem, myślę że nie nadaje się na un-bana, nie jest tego wart.

Edit@ Nie wkurzaj mnie, i nie wylatuj z takimi tekstami 'Ty najwięcej wiesz, ehe.'
  • Do góry
    • 0

#68 Monek 298 04/03/2010 - 19:20

Monek
  • Gracz
Jestem za unbanem. Miło mi się grało z nim, i sądzę też że należny dać każdemu szanse.
Kobył wyraził skruchę. Mam nadzieje że administracja to doceni.
  • Do góry
    • 0

#69 Kobył1180 04/03/2010 - 19:36

Kobył
  • Gracz

Kobył, Kobył - gram z nim od... prawie każdego serwera, gra fajnie, ale... jest małe ale, albo duże bo. Odchodzisz, dostajesz bana idziesz na inny serwer (w tym przypadku to irp), potem, o co Ci chodzi? Jeszcze nie wystartował i tobie się nudzi? A potem znów zaczniesz odwalać pójdziesz na ten gówniany irp bo już wystartował. Nie chcę ufać takim osobom, dochodzą - odchodzą.. Ufałem mu, ale po tych banach, i un-banach, Kobył powiedz o co Ci chodzi, idziesz na irp zgrywasz kozaka, nagle wracasz do nas... Już nie rozumiem, myślę że nie nadaje się na un-bana, nie jest tego wart.

Edit@ Nie wkurzaj mnie, i nie wylatuj z takimi tekstami 'Ty najwięcej wiesz, ehe.'

Nie rozumiesz. irp, a H-RP to dwa różne światy. Mam zamiar pogrywać tu i tu. Nie widzę większych przeszkód. Tak - wyzywałem, byłem chamski, odwalałem. Podkreślę, że byłem! Teraz chcę wrócić po miesiącu by zacząć wszystko od początku z 'nową' twarzą. Bezodwalania, bez bycia chamskim wobec graczy/administracji. Da się to zrobić, potrzeba tylko jednej szansy... Nie wiem co tutaj mogę dodać. Mogę być ciągle obserwowany przez GMów/ administracje. Jednak będę grać stuprocentowo jak i kulturalnie. Bez przekleństw na kropce (.) czy jakiś głupich docinek. Nie, nie!
  • Do góry
    • 0

#70 * B M61464 07/03/2010 - 01:24

B M
  • Zarząd
Wszystkie postacie zostają zbanowane. Nie masz możliwości założenia kolejnej - ani teraz ani w przyszłości. Wyjątkiem jest postać Giuseppe Tava, na której zamiast bana są nałożone blokady biegania, czatu OOC oraz broni - tak w razie, gdyby zachciało się ponownie odwalać.
Innej opcji nie posiadasz - jeżeli taka sytuacja nie odpowiada, droga wolna.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych