Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [BAN] Kobył

• Please log in to reply
69 replies to this topic

Kobył1180 03/03/2010 - 17:37

Kobył
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Postać Raffaello Rossi.

Administrator/moduł nadający karę: Enerv.

Powód kary: Celowe irytowanie administracji.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Witajcie.

Mija prawie miesiąc od nałożenia mi banicji na całe konto. Przez ten czas dużo myślałem o powodzie kary, o sobie, o tym co źle robiłem i tak dalej. W poprzednim tygodniu już wyciągnąłem wnioski i wiem czego nie robić. Zepsułem sobie reputację. W pewnym stopniu samego siebie jednakże żałuję tego, lecz czasu nie cofnę. Wracając do mojej gry - grałem zbyt bardzo „4fun”, niemiejąc szacunku do graczy/administracji – czułem się jak Pan na tronie. Próbowałem na siłę się odprężyć, a tak naprawdę potrzebowałem odpoczynku od gry ( Tutaj Ci mogę Enerv podziękować za miesiąc odizolowania od wirtualnej gry ;p ). Nie ukrywam - mam żal do graczy, którzy bardzo chętnie chcieli by mnie 'zniszczyć', jak i gracze mają żal do Mnie. Coś skutkiem drugiego, niestety. Jednak staram się zamknąć pewien etap w życiu i rozpocząć nowy, bez większych problemów z ludźmi. Zmieniłem perspektywę spoglądania na serwer/na świat. Wiem, że nie warto się wychylać; kłócić z osobami z większymi możliwościami niż ja, dlatego proszę o zdjęcie banicji; o danie mi szansy. Mam zamiar grać stuprocentowo, bez zwykłego odpierdalania i bez sprzeczek z innymi ludźmi – poza In Character. Mam zamiar grać dla siebie; nie dla innych, dlatego sądzę, że mogę spokojnie wrócić na serwer i kreować swoje postacie, a mowa tutaj o Moim Rafciu. Sądzę również, że zmieniłem się pod pewnymi względami. Uważam, że miesiąc to wystarczająca kara, która mnie spotkała i która dała mi do myślenia. Dzięki której ogarnąłem siebie, poukładałem w głowie pewne sprawy. Ustaliłem swoje priorytety, które na dzień dzisiejszy staram się realizować. Gra będzie dla mnie osobistą rozrywką.
Cóż na koniec mogę dodać? Przepraszam wszystkie osoby, które uraziłem w jakikolwiek sposób. Obiecywać poprawy nie mogę, ponieważ będę się starał, a nie chce obiecywać czegoś, czego mogę nie dotrzymać. Będę się starał. I proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. :)

Pozdrawiam, Marcin

• Back to top
    • 0

B M62154 03/03/2010 - 18:32

B M
  • Zarząd
Niezależnie od werdyktu Kamila musisz wiedzieć, że jesteś chory.
  • Back to top
    • 0

Forca2 03/03/2010 - 20:20

Forca
  • Gracz
Kobył! O tak, dajcie kochanemu Kobyłkowi szansę. Bardzo dobry gracz, stary bywalec harvesta.

Ciekawe o co tutaj Bartoszowi chodziło, huh?
  • Back to top
    • 0

William723 03/03/2010 - 20:30

William
  • Gracz

Podtrzymuję słowa Bartka, od siebie dodam, że za żadną cholerę bym Cię nie odbanował. Sikorka, ty... jesteście niewarci gry na tym serwerze.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 03/03/2010 - 20:32

Konrad
  • Gracz
Co tak właściwie Cię zachęciło do napisania apelacji?
  • Back to top
    • 0

grizly 128 03/03/2010 - 20:33

grizly
  • Świeżak

Kobył! O tak, dajcie kochanemu Kobyłkowi szansę. Bardzo dobry gracz, stary bywalec harvesta.

Ciekawe o co tutaj Bartoszowi chodziło, huh?

Nie wypisuj tutaj takich wypowiedzi. "Kobył jest $feeta$$$ny i go lówje"- Mija to się z celem. Co do tematu Kobył miałeś już kilka razy bana i unbana (albo raz? Nie jestem pewien). Według mnie wyczerpałeś swój duży limit u administracji. Do tego dochodzi wygrzebane z tego tematu: http://h-rp.pl/threa...highlight=Kobył
[00:55:11] Marcin.: No, spierdalaj.

I wiele innych chamskich odzywek. Jestem na NIE! Wyczerpałeś swój kredyt zaufania.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 03/03/2010 - 20:38

Kobył
  • Gracz

Tłumaczyłem już Enervowi na skype, dlatego skopiuję to tutaj.

Postanowilem odinstalować GTA, oraz SA:MP. Jako, że kolekcjonuję wszystkie screenshoty z mojej gry od pierwszego serwera do teraz. No i klikając po moich dyskach wszedłem w folder i przeglądałem. No i jak już pisałem Ci wcześniej - sentyment. Chciałem wrócić pograć z ludźmi. Nie oszukujmy się - na HRP mam "kumpli", z którymi grałem i było bardzo dobrze. Próbowałem grać na (reklama) - no ale skrypt.

Cóż.. każdy ma prawo do swojej opini :)

Grizly, ten kawałek teraz dla Ciebie...
Jeśli mało wiesz to się nie odzywaj. :cool: I dodam, że właśnie takich ludzi jak Ty mijam z daleka - nawet to jest zawarte w apelacji. ;p

I wiele innych chamskich odzywek. Jestem na NIE! Wyczerpałeś swój kredyt zaufania.

Nie mieszaj gry IC z OOC. ;o

Dodam na koniec, że w apelacji jest jasno napisane -

"gram dla siebie, nie dla innych" ;)
  • Back to top
    • 0

grizly 128 03/03/2010 - 20:41

grizly
  • Świeżak

Tłumaczyłem już Enervowi na skype, dlatego skopiuję to tutaj.

Postanowilem odinstalować GTA, oraz SA:MP. Jako, że kolekcjonuję wszystkie screenshoty z mojej gry od pierwszego serwera do teraz. No i klikając po moich dyskach wszedłem w folder i przeglądałem. No i jak już pisałem Ci wcześniej - sentyment. Chciałem wrócić pograć z ludźmi. Nie oszukujmy się - na HRP mam "kumpli", z którymi grałem i było bardzo dobrze. Próbowałem grać na (reklama) - no ale skrypt.

Cóż.. każdy ma prawo do swojej opini :)

Grizly, ten kawałek teraz dla Ciebie...
Jeśli mało wiesz to się nie odzywaj. ;)

Nie mieszaj gry IC z OOC. ;o

Nie mieszam gry IC z OOC. Wyraźnie napisałem co i jak. Widziałem Cię często jak odpieprzałeś na swoim Rafałku, że tak powiem. Chamskie odzywki nie są stosowne. Notabene pisałeś je do administracji więc tym bardziej, ponieważ powinieneś mieć do nich większy szacunek niż do graczy. Oprócz tego wydaje Ci się, że mało wiem. Nie jestem tutaj weteranem, ale sporo wiem.
@edit
Ale innym psułeś grę, więc naucz się szacunku.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 03/03/2010 - 20:42

Konrad
  • Gracz

Próbowałem grać na (reklama) - no ale skrypt.

Czyli skrypt a nie zrozumienie błędów.
Na miejscu Franka bym odrzucił.
  • Back to top
    • 0

Forca2 03/03/2010 - 20:44

Forca
  • Gracz

Nie wypisuj tutaj takich wypowiedzi. "Kobył jest $feeta$$$ny i go lówje"- Mija to się z celem.

A Ty mnie kolego nie pouczaj, nie życzę sobie. Moim zdaniem zasługuje na ściągnięcie kary, tyle w temacie.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 03/03/2010 - 20:44

Kobył
  • Gracz

Próbowałem grać na (reklama) - no ale skrypt.

Czyli skrypt a nie zrozumienie błędów.
Na miejscu Franka bym odrzucił.

Nie rozumiesz. Siódmego lutego umówiłem się z Frankiem, że za miesiąc napiszę apelację i tak też się stało, tylko że o 3 dni wcześniej. Gdy zainstalowałem multi playera zagrałem na LS'ce dwie godziny. Tyle było z mojej gry, a jednak ciągle czekałem az nastanie moment, gdzie wkleję moją apelację. Na LS'ce nigdy, ale to nigdy nie wróżyłem "przyszłości" mojej 'kariery' Role Play. Coś jeszcze Konrad mam Ci wyjaśnić?

Uzgodniłem wszystko z Evervem. Po 1-2 miesiącach może napisać powownie apelację

• Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 03/03/2010 - 20:46

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Kobył to ninja, więc wara od Niego - wszyscy !

Za unbanem.
  • Back to top
    • 0

S.O.G. 18 03/03/2010 - 20:57

S.O.G.
  • Świeżak
Kobył to kobył, jest spoko :) Znam go i zasługuje na UnBana, jest nieprzewidywalny, ale wierze że będzie ok.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 03/03/2010 - 22:12

ksiomal
  • Zbanowani

Najłatwiej jest kogoś obrazić, gdy się wie, że taki ktoś nie ma jak się obronić.

Oczywiście - Kobył powinien otrzymać unbana. Nie graj dla innych, gra dla siebie, przy tym utrzymuje dobry poziom Role Play. Po tym banie na pewno dotrze do niego to, aby zmienił swoje zachowanie.
  • Back to top
    • 0

Szadaj!54 03/03/2010 - 22:15

Szadaj!
  • Gracz
Ja jestem również za UNBANEM. Wiem jak to jest być zbanowanym. Dobrze go rozumiem. Każdy człowiek zasługuje na drugą szansę.
  • Back to top
    • 0

Plajzer96 1 03/03/2010 - 22:19

Plajzer96
  • Zbanowani
E.. W sumie go nie znam. Ale jak grał to po jego postach na forum o ile sobie przypominam był jednym z tych "chamskich", nie będę oceniał - sam nie jestem idealny. Szczerze mówiąc to zapomniałem co chciałem napisać. ... ... ... ... A już wiem, chciałem napisać, że mi administracja, kiedyś również dała "zapasową" szanse, dlatego myślę, że i Tobie się ona należy.
  • Back to top
    • 0

Golf360 03/03/2010 - 22:21

Golf3
  • Gracz
Również jestem za un banem po przeczytaniu apelacji tego gracza chociaż wogole go nie znam ic ani ooc
  • Back to top
    • 0

Pan Odkurzacz210 03/03/2010 - 22:21

Pan Odkurzacz
  • Gracz

To przykre, że Główny Administrator wypowiada takie słowa. Nie przystoi.
  • Back to top
    • 0

DrHuman231 03/03/2010 - 22:28

DrHuman
  • Gracz
Kobyl, uwazam, ze sie nie zmienisz. Byles chamski i bedziesz... Musisz zdobyc zaufanie. Jak udowodnisz, ze sie zmieniles?
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 03/03/2010 - 22:43

Kobył
  • Gracz

Kobyl, uwazam, ze sie nie zmienisz. Byles chamski i bedziesz... Musisz zdobyc zaufanie. Jak udowodnisz, ze sie zmieniles?

Zrozumiałem swój błąd. Zresztą - wyjaśniałem już to z Enervem - Tobie jakoś nie mam zamiaru, ale jednak... Tak - chamski byłem, ale czy będę? Staram się to ograniczyć, bo odkąd pamiętam nigdy nie pozwalałem 'dmuchać w sobie w kaszę'. Wiesz - jestem wstanie ugryźć się w język w pewnych sytuacjach. To wszystko zależy ode mnie, nie prawda?

Jak udowodnisz, ze sie zmieniles?

Obiecywać poprawy nie mogę, ponieważ będę się starał, a nie chce obiecywać czegoś, czego mogę nie dotrzymać.

Chyba jasne? :)
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 03/03/2010 - 22:50

Vinnie
  • Gracz
Jak Kobyu ma zamiar grać poważnie i na wysokim poziomie, to moim zdaniem zasługuje na tę szansę. Tylko musi obiecać, że własnie tak ma zamiar gierczyć. Dlatego jestem za unBanem. Miłej nocy.
  • Back to top
    • 0

Crea63 03/03/2010 - 23:03

Crea
  • Świeżak
Vęns - dostał szanse, poprawe widać diametralną.
ksiomal - Wkurza mnie, ale do RP się nie doczepie.

Kobył - mimo, że nie lubię go za I warna na forum :) to jestem za, by dano mu szanse.
  • Back to top
    • 0

meszek1230 03/03/2010 - 23:24

meszek123
  • Świeżak
Bóg nakazał wybaczać.
  • Back to top
    • 0

Kapiszon 79 04/03/2010 - 01:23

Kapiszon
  • Gracz

Bóg nakazał wybaczać.

Administracja w żadnym wypadku, na to nie pójdzie. No, chyba, że są katolikami.
  • Back to top
    • 0

meszek1230 04/03/2010 - 06:07

meszek123
  • Świeżak
Jedynym sposobem żeby sprawdzić czy sie faktycznie zmienił, jest danie mu szansy, i w razie gdyby okazało sie, że #post 1 to jakaś ściema to ban i po frytkach. Ja bym mu dał szanse, ale to zależy od administracji, i lepiej niech sie wypowie i da werdykt.
  • Back to top
    • 0

Linens0 04/03/2010 - 06:53

Linens
  • Świeżak
Możemy dać mu szanse, przecież dużo osób popełnia błędy.
  • Back to top
    • 0

Allright0 04/03/2010 - 07:14

Allright
  • Gracz
Jak grałem na SAn fierro, czy nawet teraz słyszałem o tobie kilka epitetów. Jesteś legendą, ale czy jesteś w niej dobrym czy złym bochaterem...?
Jestem za unBanem...
  • Back to top
    • 0

Forca2 04/03/2010 - 07:16

Forca
  • Gracz
Jeśli chodzi o słowa Miśka, to któryś z członków dyskusji świetnie to ujął. Chłop pisze apelację od kary, oczekuje pozytywnego jej rozpatrzenia, zapewnia poprawę, jest świadomy tego, że musi się ogarnąć i nagle główny administrator - Misiek - obraża go nie dając mu tym samym szansy obrony. Kobył, na Twoim miejscu bym się mocno zastanowił, czy mu nie odpysknąć, więc jestem pełen podziwu dla Ciebie. Moim zdaniem to TYM BARDZIEJ przemawia za tym, żeby anulować jego karę. Wstyd i hańba dla całego serwera. Myślałem Bartoszu, że jesteś na nieco wyższym poziomie. Myliłem się. Zapewne zostanę teraz ukarany za wyrażenie swojej - moim zdaniem - trafionej opinii, podobnie jak to miało miejsce około rok temu. Dziękuję, dobranoc.
  • Back to top
    • 0

Fifek 672 04/03/2010 - 07:27

Fifek
  • Świeżak
Kobył, eh. Jeden z moich najlepszych kumpli na h-rp. Gdy dostał bana, z jednej strony strasznie się nudziłem. Należy dać mu szansę - człowiek to człowiek.
@Forca
Z tobą się również zgodzę - kiedyś, gdy zaczynałem na tym serwerze (drugi mój dzień) zostałem zbanowany przez miśka nazywając mnie idiotą. No sorry misiek, ale to, że jesteś tutaj założycielem i nikt nie może cię ukarać nie znaczy, że możesz innych nazywać, że są idiotami, albo, że są chorzy.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 04/03/2010 - 07:38

Kobył
  • Gracz

Jak grałem na SAn fierro, czy nawet teraz słyszałem o tobie kilka epitetów. Jesteś legendą, ale czy jesteś w niej dobrym czy złym bochaterem...?
Jestem za unBanem...

Panowie nie zbaczajmy z tematu. Tu nie chodzi o moją grę, a o moje złe zachowanie. Chcę pograć i się zmienić - jest to możliwe. Jednak i tak dziękuję za te słowa otuchy jak i słowa mniej przyjemne. :)

Bóg nakazał wybaczać.

>.<

@

To, że jestem założycielem, nie powstrzyma mnie przed wyrażaniem opinii. Ten człowiek co kwartał zostaje zbanowany i obiecuje poprawę, po czym ponownie mu odwala. Nie mów mi jak mam kreować swój wizerunek.

I nikt nie zwalnia Cię przecież z opinii. Jednak ta kara to prawie miesiąc bez gry. Tutaj nie mogłem napisać apelacji i dostać unbana. Tutaj już musiałem pewne sprawy przemyśleć...
  • Back to top
    • 0

B M62154 04/03/2010 - 07:40

B M
  • Zarząd
To, że jestem założycielem, nie zakazuje mi bycia sobą. Osoby, które miały ze mną styczność wiedzą jak bardzo gardzę głupotą, a ten człowiek co kwartał zostaje zbanowany, po czym obiecuje poprawę, a niebawem ponownie mu odwala. Błędne koło.
Błagam, nie mówcie mi jak mam kreować swój wizerunek.
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 04/03/2010 - 07:42

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Szczerze, to on mi pokazał grę na Tym serwerze, co mu zawdzięczam i chce, aby nadal tutaj grał, bo on tworzy Ten jedyny klimat na forum i In Game...
  • Back to top
    • 0

ese Remik109 04/03/2010 - 08:09

ese Remik
  • Gracz
Ah Kobył Kobył Kobył.... Niekiedy OOC jest miły i pomaga a niekiedy chamski że nie da sie czytać co pisze :) Pewnie myśli każdego Administratora są co do Ciebie mieszane. Ale moje myśli hmmm wątpię byś sie poprawił, ktoś kiedyś mówił że nie da się zmienić z dnia na dzień ;) Neutral.....
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 04/03/2010 - 08:27

Kobył
  • Gracz

Ah Kobył Kobył Kobył.... Niekiedy OOC jest miły i pomaga a niekiedy chamski że nie da sie czytać co pisze :) Pewnie myśli każdego Administratora są co do Ciebie mieszane. Ale moje myśli hmmm wątpię byś sie poprawił, ktoś kiedyś mówił że nie da się zmienić z dnia na dzień ;) Neutral.....

To jest wiadome, kolego. Misiek - być może. Jednak chciałbym otrzymać tą ostatnią szansę, tylko tyle proszę... Jak mi coś odwali - no to zgodnie z regulaminem nałożycie mi banicję. Wtedy już o nic prosić nie będę..
  • Back to top
    • 0

Gugel1 04/03/2010 - 12:24

Gugel
  • Świeżak
:) Kobył wróć.
Zasługuje na szanse, bo każdemu się zdarza być złym.. Jak mam złe dni to też jestem chamska i tak już jest.
  • Back to top
    • 0

Enerv28 04/03/2010 - 12:45

Enerv
  • Gracz
Za swoje czyny trzeba ponosić odpowiedzialność.
  • Back to top
    • 0

Josh_Duhamel0 04/03/2010 - 12:48

Josh_Duhamel
  • Świeżak
No dobry gracz jest. Dobrze gra w RP. Jestem za tym żeby mógł grać :)
  • Back to top
    • 0

Lomser 1 04/03/2010 - 12:50

Lomser
  • Zbanowani
Kobył - spoko ziomek OOC, można z nim pogadać - nudno trochę bez niego, jest dobrym graczem, wiadomo że się poprawi - przecież potrafisz, nie, kobyłku? ;>
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 04/03/2010 - 13:00

Kobył
  • Gracz

Za swoje czyny trzeba ponosić odpowiedzialność.

Niestety. Jednak mam nadzieję, że dacie mi tą jedyną szansę, którą nie zmarnuję. :)
  • Back to top
    • 0

Kuras25 04/03/2010 - 13:14

Kuras
  • Gracz

No dobry gracz jest. Dobrze gra w RP. Jestem za tym żeby mógł grać :)

Skąd możesz wiedzieć czy gra RP skoro gdy on dostał bana, ty jeszcze nie byłeś tutaj zarejestrowany?
Jestem za UnBanem. Marcinek to świetny kolega, każdemu kto potrzebuje pomocy wytłumaczy to i owo. To z nim wszedłem na teren H-RP. To z nim przeżyłem wiele ciekawych akcji, i wiele zabawnych dowcipów.
Owszem, za błędy trzeba płacić ale dobremu graczowi, który robi wiele dla serwera i graczy można dać jeszcze jedną szanse. Znam Marcinka i napewno jej od tak nie zmarnuje. To nie czas żeby odchodził.
Jestem definitywnie za UnBanem.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic