Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Odrzucony] [RUN] Martin Wadlow

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 urbański6 03/03/2010 - 16:42

urbański
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Martin Wadlow

Administrator/moduł nadający karę: Brian McTeddy

Powód kary: Biegłem od baru Teksas w którym pracuję, do banku.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc w barze którym pracuję (możecie się spytać - wykonuje dobrze swoje obowiązki, znam Role Play w przeciwieństwie do tego, co mi sugeruje Brian McTeddy, dużo gram), dostałem kilka minut przerwy, abym załatwił swoje sprawy. Dałem /opis Martin bardzo się gdzieś śpieszy. I zacząłem biec sprintem do banku. W banku podszedłem z Shiftem (Alt'em), po wyjściu z banku sprintem zacząłem biec (na schodach ruchomych dałem Shift) do Urzędu Miasta, ponieważ chciałem wyrobić prawo jazdy, by móc dostać się do "Your Clean Los Santos". Gdzieś tuż pod urzędem (koło przystanku dokładniej) dostałem od tego admina zakaz biegania, z powodem "Ciągły biegacz", albo coś takiego.
Dodam że z banku planowałem zamówić taksówkę, ale z baru Texas, do banku i do urzędu było kilka kroków, więc Taksówka była nie opłacalna.
Rozumiem, że mój sprint wyglądał dwuznacznie, ale proszę mi odblokować bieganie, z racji że np. czasami przed pracą biegam w okolicach parku... (Glen Park lub Plaża). Pozatym jak biegam daję /opis - wielu tego nie robi, a mimo wszystko, dalej biega.
Proszę jeszcze raz o zniesienie zakazu biegania.
//To mam w logach:
Blokada Biegania Misiek (Misiek) Biegacz centralny 03/03/2010, 18:26

Nie rozumiem co znaczy "Biegacz centralny", ale w każdym razie nie zgadzam się z tą karą.

//Proszę o odpowiedź (najlepiej pozytywną), ponieważ wacham się nad zakupem konta premium.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych