Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BAN]rikordas

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Szadaj!54 03/03/2010 - 16:17

Szadaj!
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Rikordas

Administrator/moduł nadający karę: Misiek (Misiek)

Powód kary: Bieganie [Cheat]

Wyjaśnienie wraz z dowodami: No więc. Dostałem blokadę na bieganie. na postaci: Robson Brown. Mówię no dobra. Szedłem szukać pracy i nie chcący pusciłem "Alt" I biegłem teraz już wiem że to była wina lagga. A dostałem bana Za cheaty i to do tego ban na całe konto globalne. Przepraszam za to że biegałem i proszę o UNBAN bo to za co dostałem banna nie jest prawdą.
  • Back to top
    • 0

Awiatek87 03/03/2010 - 16:27

Awiatek8
  • Świeżak
HaHaHaHa. Ty dostałeś banna za Cheaty ?? Jak tobie na Kompa by nawet żaden Cheat nie wszedł bo byś wcale nie mógł grać. Moim zdaniem on napewno nie miał cheatów. Moim zdaniem powinien dostać UNBAN. Znam go dobrze IC i OOC i on ma bardzo słabego Kompa i Neta. Wiec i ja proszę żeby dostał UNBANA. Bardzo mi się z nim fajnie gra. Naprawdę to dobry gracz jest co jak co ale on Cheata by napewno nie miał. Gra na serwerze h-rp to połowa jego życia OOC
  • Back to top
    • 0

Kokser0 03/03/2010 - 16:28

Kokser
  • Świeżak

A dostałem Bana Za Cheaty i to do tego ban na całe konto Globalne.

Znam tego gracza dobrze OOC jego komp to "złom" nie weszło by mu takie coś... SA mu z ledwością weszło, a co mówić o dodatkowych programach... H-RP to jego całe życie, codziennie sie widzimy OOC i zawsze o H-RP mowi dobre słowa..
  • Back to top
    • 0

massey84 03/03/2010 - 17:31

massey
  • Gracz
Ehhh.. Na 100% nie miał cheat'ów, rozmawiałem z nim na skype w tym momencie i nagle mówi że ma bana... Zdołował się.. Jestem za UnBanem.
  • Back to top
    • 0

skb5267 03/03/2010 - 18:52

skb
  • Gracz

HaHaHaHa. Ty dostałeś banna za Cheaty ?? Jak tobie na Kompa by nawet żaden Cheat nie wszedł bo byś wcale nie mógł grać. Moim zdaniem on napewno nie miał cheatów. Moim zdaniem powinien dostać UNBAN. Znam go dobrze IC i OOC i on ma bardzo słabego Kompa i Neta. Wiec i ja proszę żeby dostał UNBANA. Bardzo mi się z nim fajnie gra. Naprawdę to dobry gracz jest co jak co ale on Cheata by napewno nie miał. Gra na serwerze h-rp to połowa jego życia OOC

To, że zakładasz drugie konto aby obronić się i odeprzeć teorię o cheatowaniu, tylko ją umacnia.
  • Back to top
    • 0

Szadaj!54 03/03/2010 - 18:56

Szadaj!
  • Gracz

To, że zakładasz drugie konto aby obronić się i odeprzeć teorię o cheatowaniu, tylko ją umacnia.

Hmm.... Jeśli chodzi o te Same IP. Mam Internet radiowy i moi koledzy grają na serwerze h-rp. Więc mamy takie same IP. Tak że możecie to sprawdzić mój internet nazywa się " Raxel " Możecie sprawdzić w Internecie że to jest łącze radiowe. I dlatego mam duże lagi. I takie same IP.
  • Back to top
    • 0

TytiX 5 03/03/2010 - 21:43

TytiX
  • Świeżak
Jestem za pozostawieniem bana, ten gracz to po prostu jakieś dziecko jest, co potwierdza skarga poniżej: http://h-rp.pl/thread-33101.html
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 03/03/2010 - 21:45

Konrad
  • Gracz
Rozdwojenie jaźni.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic