Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [BLOCK]Andrij Sklarov

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Banana 4 03/03/2010 - 15:49

Banana
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Andrij Sklarov

Administrator/moduł nadający karę:Frank

Powód kary:Złamanie regulaminu pisania o apelacje na forum.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Cześć!! Dostałem dziś blokadę na postać Andrij Sklarov, za to, że napisałem apelację o "WEAPON", która została nałożona słusznie. Frank, masz w 100% rację, ale dlaczego proszę o odblokowanie postaci? Ponieważ zrobiłem firmę, staram się ją sumiennie prowadzić, zamawiać towar, a potem sprzedawać. Dziś planowałem poszerzyć moją firmę oraz wzbogacić swoją postać, w którą włożyłem wiele pracy oraz sił. Prośbę swą motywuje tym, że staram się grać w 100% jak najlepiej to potrafię, mimo tego, że czasem nie zawsze mi to wychodzi. Jestem w stanie ponieść inną karę, blokada na forum, admin jail, w zamian za odblokowanie postaci. Link do tematu za który dostałem blokadę http://h-rp.pl/thread-32924.html !

Z poważaniem,
Banana (Paweł).
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 03/03/2010 - 15:53

ksiomal
  • Zbanowani
Pf, nie rozumiem po co daliście dział z apelacjami od kar, gdy blokujecie za apelacje która wam się nie spodoba. To trochę mija się z celem, koledzy administratorzy. A jeśli chodzi o samego Andrija - prowadzi firmę, jeździ po całym mieście i sprzedaje te swoje hot dogi, dodając klimatu całej grze. Dajcie mu szanse, na pewno odpokutuje AJotem.
  • Back to top
    • 0

Blue7 03/03/2010 - 16:01

Blue
  • Gracz
Nie rozumiem dokładnie całej sytuacji, ale z tego co zrozumiałem z powyższych wypowiedzi, to to, że Paweł otrzymałem blokadę za napisanie apelacji :/. Nie mogę pisać, czy dany admin dobrze postąpił, jednak mogę zapewnić, że Banan potrafi grać RP.
Mam nadzieję, że wszystko dobrze dobrze się skończy i obie strony będą zadowolone.
Pozdrawiam,
Blue.
  • Back to top
    • 0

Carlos_Alvarez2 03/03/2010 - 16:07

Carlos_Alvarez
  • Świeżak

Pf, nie rozumiem po co daliście dział z apelacjami od kar, gdy blokujecie za apelacje która wam się nie spodoba. To trochę mija się z celem, koledzy administratorzy. A jeśli chodzi o samego Andrija - prowadzi firmę, jeździ po całym mieście i sprzedaje te swoje hot dogi, dodając klimatu całej grze. Dajcie mu szanse, na pewno odpokutuje AJotem.

• Back to top
    • 0

skb5267 03/03/2010 - 16:43

skb
  • Gracz
Uważasz nas za robotów, którzy będą CIĄGLE sprawdzali Twoje apelacje?
[quote name='Regulamin]W przypadku ograniczeń postaci (blokada OOC' date=' pojazdów, broni), całe konto zostanie zablokowane.[/quote']
  • Back to top
    • 0

Banana 4 03/03/2010 - 20:50

Banana
  • Świeżak
[quote='Frank' pid='283824' dateline='1267631035']
Uważasz nas za robotów, którzy będą CIĄGLE sprawdzali Twoje apelacje?
[quote name='Regulamin]W przypadku ograniczeń postaci (blokada OOC' date=' pojazdów, broni), całe konto zostanie zablokowane.[/quote']
[/quote]

Nie, nie uważam Was za robotów... Uważam Was za ludzi, którzy starają się, abym ja, ksiomal, boxer, mat1993 i wszyscy inni użytkownicy tego serwera mogli spędzać miło czas. Napisałem, że słusznie dostałem te kary, ale zależy mi na tej komendzie, jak i na samej postaci, ponieważ lubię ten serwer oraz jego towarzystwo!
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 03/03/2010 - 21:11

Konrad
  • Gracz
Graj, ale bez korzystania z broni.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic