Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [BLOCK]John Hermendez

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Mirosław1607 03/03/2010 - 15:20

Mirosław
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Hermendez

Administrator/moduł nadający karę: System

Powód kary: Ruch o 10.7j Podczas zamrożenia na nogach.
Ruch o 16.7j Podczas zamrożenia na nogach.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: http://img443.images...9/samp000fn.png

Nie wiem o co tu chodzi. Wczoraj grałem sobie na tej postaci i było wszystko dobrze. Dzisiaj wszedłem na inną postać, posiedziałem na forum, aż wchodzą na tą postać i widzę to co na screenie. W logach widzę, że to jest kara w postaci AJ, ale w ogóle nie wiem co to jest, nie wiem kiedy mogłoby mi się to zdarzyć jak nie wchodziłem w ogóle do gry, proszę o odblokowanie tej postaci i wyjaśnienie czemu się tak stało.

Z wyrazami szacunku miroslawpl

//Makaveli: Zły dział - przenoszę.
//EH to chyba nie chodzi o ten ruch...to jest z 21 lutego więc nie wiem co jest grane. Proszę administrację o rozpatrzenie apelacji.
  • Back to top
    • 1

B M62154 04/03/2010 - 15:07

B M
  • Zarząd
Jup, to nie moja działka. Przenoszę do Kamila.
  • Back to top
    • 0

Mirosław1607 05/03/2010 - 21:40

Mirosław
  • Gracz
Przepraszam ale to chyba nie chodzi o ten "ruch o 6,7j..." tylko blokada postaci została nadana, podejrzewam przez Franka za to, że wystawiłem wcześniej kij do baseballa na giełdzie.(data w logach mi nie pasowała) Tylko nie wiem dlaczego dostałem blokadę postaci jak wyrazie piszę, iż

Handel wszelkimi brońmi jest karany w postaci AdminJaila.

Dobra wystawiłem broń powinienem zostać ukarany, ale czemu blokadą? A jak już mowa o broni to uważam, że jeżeli to jest giełda In Character, to kij nie powinien być uważany jako broń, bo w Ameryce takie kije są w co drugim sklepie. Proszę administrację o odblokowanie postaci i nadanie w tym przypadku jakiegoś AJ.
  • Back to top
    • 1

Konrad1589 06/03/2010 - 10:58

Konrad
  • Gracz

A jak już mowa o broni to uważam, że jeżeli to jest giełda In Character, to kij nie powinien być uważany jako broń.

No oczywiście, bo w GTA będą z tymi kijami szli grać w baseball. Proszę Cię.

AJ nadany i blokada zdjęta.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic