Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] [Blokada OOC]John Splinter

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

Fisher13 09/07/2009 - 22:28

Fisher
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego:John Splinter

Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Conny Williams

Powód uznany przez administratora: "Za dużo OOC i OOC na /d"

Wyjaśnienie poszkodowanego: Robimy sobie patrole w PD, jak co dzień, okej.Nagle dostajemy informacje że w kebabie jest napad.No to jedziemy, ale zwiali, wysłaliśmy patrol , ale zaraz musiał zawracać bo był napad na bank. Ustawiliśmy się pod bankiem i objaśnialiśmy plan, dostałem numer telefonu, zadzwoniłem, zażądali negocjatora, więc po krótkich oględzinach wszedłem, strzelali w sufit (mniejsza), zażądali uwaga uwaga, ośmiu milionów dolarów (o_O) i 3 helikoptrów, a na to mieliśmy dziesięć minut. Wejście od frontu to było pewne CK - więc odpadało, flashbang też by nie podziałał. Więc wymyśliłem plan by wśliznąć się kanałami, gdy byliśmy pod bankiem otrzymałem na zapytanie"czy ktoś mógłby nas tam teleportować bo weszliśmy tam" odpowiedź brzmiała : "ocipiałeś?", no nic, wychodzimy idziemy pod bank. Niektórzy chcieli wbijać, dodaktowo jak zwykle mądrzy cywile przeszkadzali nam i robili wszystko na od...bez komentarza. Udało mi się powstrzymać kilku policjantów przed pewnym CK. Potem dostałem kicka za OOC bo powiedziałem że ten event był ustalony z góry ( zresztą było to prawdą.)Okej, wkurzyłem się. poszedłem odreagować to jakoś, wróciłem po czasie i niby uciekają z łupem.Helikopter ich śledzi, dałem sobie spokój, wychodze, wchodze za 30 minut i już nikogo z PD nie ma.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Niestety, byłem zbyt zajęty Akcją a na bindzie nie wlepie F8.Ale są świadkowie.
  • Back to top
    • 0

3ciW85 09/07/2009 - 22:46

3ciW
  • Świeżak
(( Należy ci się, szkoda że nie oddam już sprawy do sądu z wypadkiem jaki zrobiłeś mi))
  • Back to top
    • 0

Seba30 09/07/2009 - 22:55

Seba
  • Gracz
A Twoje zachowanie w banku ? Twoje życie wisi na włosku, a Ty 'kozaczysz' - pogratulować.

To tylko nas utwierdza w przekonaniu co do Ciebie.
  • Back to top
    • 0

Fisher13 09/07/2009 - 22:58

Fisher
  • Gracz
Ja kozacze?Od kiedy?Przecież nie machałem bronią, tylko się pytałem czego żądacie.
  • Back to top
    • 0

E65238 09/07/2009 - 23:08

E65
  • Gracz
Dodam też zabawy ooc tego gracza...
Przywiózł człowieka do szpitala i podczas gdy dawałem leki i inne rzeczy celował sobie do nas bronią, tańczył (O.O) i wszystko "/b To ooc" No i tak zawsze jak widze...
  • Back to top
    • 0

santana1 09/07/2009 - 23:19

santana
  • Świeżak
Nie szanuje swojego życia - dostanie BW. To jego sprawa, jak kreuje postać, hm?
  • Back to top
    • 0

James_Torn3 10/07/2009 - 00:11

James_Torn
  • Świeżak
Ja John'a lubie i to bardzo, spoko się z Nim gada na /w oraz zartuje.
  • Back to top
    • 0

Wadi2 10/07/2009 - 08:57

Wadi
  • Świeżak
Mhm, wtedy pod tym bankiem byłem również uczestnikiem akcji, jako jeden z FBI..
Wtedy, podczas tego napadu na bank John się wykazał największą kreatywnością moim zdaniem, myślał, aż w końcu wymyślił wejście kanałami,
a to, że administracja nas olała to nie jego wina.. No cóż, on wpadł na pomysł, który nie wypalił dzięki administracji, ale widać, że się starał..
Może i czasem odwala OOC, lecz podczas akcji IC nadrabia to kreatywnością.. Wtedy pod tym bankiem... Fajnie mi się z nim grało, tylko tyle mogę powiedzieć, jako uczestnik akcji służb porządkowych, oraz członek FBI. Myślę, że powinien dostać szansę dzięki swojej kreatywności.
  • Back to top
    • 0

Seba30 12/07/2009 - 13:36

Seba
  • Gracz
Niech to będzie dla Ciebie przestrogą.
Koniec z grą i wydurnianiem się OOC, licz się z tym, że na tym serwerze graja również inne osoby, którym może być nie na rękę Twoje zachowanie.

AJ 120 minutowy.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic