Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [BLOCK]Robin Brawn

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Robin_Brawn0 03/03/2010 - 00:40

Robin_Brawn
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Robin Brawn

Administrator/moduł nadający karę:Misiek bądź Yomen przez Panel Administracji

Powód kary:Próba oszustwa.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Brak Screenshotów, ponieważ block był nadawany przez panel i nie można było zrobić SS'a.

Zostałem zablokowany przez YoMena bądź Miśka, nie pamiętam dokładnie, ale raczej YoMen, ponieważ on z teleportował się do mnie w grze, lecz musiałem jechać na basen i dałem /q po uwczesnym powiadomieniu YoMena o tym. Na miejscu akcji z administratorem został Vincent Skalsky (Lesiu), który był szczerze mówiąc prowodyrem tego całego zamieszania. YoMen przez dłuższy czas był AFK, ponieważ sprawdzał moje logi. Lesiu mi mówił, że jak YoMen wrócił to powiedział, że Robin Brawn dostaje blocka. Gniewko wyszedł z gry i nadał mi blocka. Powodem tego całego zamieszania była limuzyna, którą dostałem od Lesia pod pretekstem, że dostał ją od FBI, ponieważ wtedy miał dużo akcji z federalnymi. Uwierzyłem mu i zacząłem jeździć białą limuzyną po mieście. Wtedy YoMen i Enerv z teleportował się do mnie i pyta:

YoMen: Skąd masz tą limuzynę?
Robin Brawn: Dostałem od Vincenta Skalskiego.
YoMen: A on skąd ją ma? Przecież go na nią nie stać.
Robin Brawn: Podobno dostał ją od FBI.
YoMen: Coś nie wierze.

Wtedy zadzwoniłem po Lesia na komórkę i wszedł na serwer i zaczął całą sytuacje wytłumaczać Gniewkowi. Dopiero w tej całej akcji dowiedziałem się, że ta limuzyna jest od Niny Reven, która była wielką cziterką.

Chciałbym prosić o UnBlocka, tak długa przerwa nauczyła mnie, że nie można korzystać z rzeczy, na które nas nie stać.
Bardzo mi zależy na grze na serwerze H-RP. Nie pisał bym prośby gdyby mi na tym nie zależało, a w dodatku przegrałem 391 godzin i posiadam duży majątek. Obiecuję, że nie zawiodę administracji i w/w sytuacja się nie powtórzy.

• Back to top
    • 0

Olekx4184 03/03/2010 - 18:44

Olekx
  • Gracz
Chłopie. Piszesz już z 8 apelacje, jak nie więcej. Daruj sobie. Po tekście widać, że block był słuszny. Grałem z Tobą przed jakiś czas, ale po tylu apelacjach się dziwie, że jeszcze możesz tu pisać.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 03/03/2010 - 21:21

Konrad
  • Gracz
2000 minut, od Ciebie zależy czy chcesz dalej grać.
  • Back to top
    • 0

Robin_Brawn0 03/03/2010 - 21:22

Robin_Brawn
  • Świeżak
Powiem tak, zależy mi na tej postać, a po za nim nie widzę przyszłości na h-rp.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic