Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Chris Barker

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Rico5 02/03/2010 - 18:14

Rico
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Chris Barker

Administrator/moduł nadający karę: Skargo Rozpatrywać (Sheler)

Powód kary: Prawdo podobne /q podczas akcji RP

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Witam pisze już 2 raz o unBana (bana dostałem okolo 2 tygodnie temu)
Dwa tygodnie temu została napisana skarga na mnie ponieważ 2 policjantów mnie złapało jak przejechałem na czerwonym świetle, ja się zatrzymałem i policjant powiedział proszę do radiowozu, więc wsiadłem.
Policjant od razu mówi 500 dolarów i 8 punktów karnych, jak nie to do kicia. Ja na to, że zawsze płaciłem 200 za przejazd na czerwonym świetle. Zaproponowałem, że zapłacę 200$ a oni nie i zaczęliśmy jechać w stronę aresztu. A po drugie w ogóle mnie się nie zapytał o prawo jazdy ani o dowód, dosłownie nic tylko kasa. Przy centrum dostałem crasha (wtedy były te lagi co ukradli światłowód) zalogowałem się i z powrotem wsiadłem do auta i jechaliśmy dalej. Po chwili 2 crash i ponownie się zalogowałem, a po chwili 3 crash, zalogowałem się znowu a policjantów już nie było! A po 3 ja nikogo nie straszyłem skargą tylko mówiłem im ze napisze na forum skargę na ich non-rp (nie chcieli ani dowodu ani prawka jak już pisałem na górze). Więc proszę o unbana, jak chcą to możemy skończyć tą akcje RP bo wtedy się nie dało przez te lagi grać wiec proszę jeszcze raz o unbana.
I admin mi odpowiedział że ja groziłem skargą, ja nie groziłem tylko powiedziałem że napisze skargę na ich non-rp.
  • Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 03/03/2010 - 21:53

Konrad
  • Gracz
Nie było żadnych crashy. 500 minut.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych