Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [ CAR, WEAPON, OOC ] Mike Angel

• Please log in to reply
11 replies to this topic

CzopsoN 682 02/03/2010 - 08:06

CzopsoN
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Mike Angel

Administrator/moduł nadający karę: Brian Caffrey / Mickul / adaś.

Powód kary: Napisanie nieodpowiedniego Sms-u do San News
Nie wiem co było napisane w tym Smsie, gdyż napisał go mój kolega OOC ( Gracz LS'ki )

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Zaczniemy od Screena

http://www.fooh.pl/images/bziou147hhonmj8z0jj5.bmp

I mam pytanie Dlaczego poszły aż takie bloki ?? za co ?? za tego Sms-a ?

Zaczeło sie od Ostrzeżenia

Ostrzeżenie Adaś. (Brian Caffrey) Tylko 13-latki pisza takie SMS-y do San News. - Niestety nie trafił Administrator Mam 15 lat to konto jest mojego kuzyna, który zmarł dwa dni po rejestracji na serce (w wieku 12 lat teraz ma 13 )mam sentyment do tego konta ( takto pewnie grałbym na LS'ce)

Minute później

Blokada OOC Adaś. (Brian Caffrey) 13-latki nie maja kanalu OOC. - Wstawie sie teraz za graczy
Jeżeli przykładowo jaki kolwiek gracz ma 11 - 13 lat już nie może grać na serverze ?
Możemy udać nie na konferencje na Skype...
Tu też administrator sie nie popistał OOC - Dostawałem Admin Jaily za pare wpadek od których sie nauczyłem dużo... ( widać na logach ) Lecz nie spamuje na /oo ani /bo rzadko na /w gram bardziej IC niż OOC
( jest tam upomnienie na logach o obrazie ooc sprawa została rozwiązana )

Blokada pojazdów Adaś. (Brian Caffrey) 13-latki nie prowadza aut. - Kolejny atak na 13-latków, Jeźdze zgodnie z przepisam i niedostałem nigdy Kary admin jail za jazde...
Nie zrozumiałem tej blokady do końca...

Blokada broni Adaś. (Brian Caffrey) 13-latki nie posiadaja broni. - Trzeci atak na 13-latków... Co one ci zrobiły ?
Blokada Broni ?? Za co ? Jak ja tylko szturmówke i lakier używałem ( Sprawdzcie w Logach )

Moją prośbe kieruje do administratorów o odblokowanie tych czynności, które pozbawił mnie ten admin

Nie chce karać tego admina jakimiś skargami rozumiem, że ma dużo na głowie i czasem sie myli

Prosze o rozpatrzenie mojej sprawy

Pozdrawiam
CzopsoN
  • Back to top
    • 0

MadMax 1007 02/03/2010 - 08:18

MadMax
  • Gracz

(w wieku 12 lat teraz ma 13 )

Teraz ma? Czy teraz by miał? to ja juz nie wiem co o tym myśleć. Co do skargi to tylko możesz pogadać ze skargosprawdzaczem.
  • Back to top
    • 0

Mickul 1638 02/03/2010 - 08:19

Mickul
  • Gracz

Powód kary: Napisanie nieodpowiedniego Sms-u do San News
Nie wiem co było napisane w tym Smsie, gdyż napisał go mój kolega OOC ( Gracz LS'ki )

Ehehehehehehehehehehe.

Widać nie rozumiesz przesłania tych blokad, więc Ci wytłumaczę. Twoja postać jest teraz 13-letnią osoba i nie potrafi jeździć autami i strzelać, ale za to może wyzywać policję i pisać durne smsy do radia.

Trzeci dzień z rzędu gdy nadaję karę słyszę, że ktoś umarł - zlitujcie się.
  • Back to top
    • 0

Spicy 166 02/03/2010 - 09:22

Spicy
  • Gracz
Adaś, ale ooc byś mógł mu ściągnąć :) Dlaczego postać 13 letnia nie winna mieć dostępu do ooc.
  • Back to top
    • 0

Mickul 1638 02/03/2010 - 09:48

Mickul
  • Gracz

Dlaczego postać 13 letnia nie winna mieć dostępu do ooc.

Zapobiegawczo.
  • Back to top
    • 0

Crea 63 02/03/2010 - 09:58

Crea
  • Świeżak
Parę dni temu Mike poleciał z organizacji za jego głupotę, po krótkiej rozmowie na Skype postanowiliśmy dać mu szanse. Od tamtego czasu się poprawił. Nie widziałem nad jego głową tekstów ooc. Wie, że tego nie lubimy. Gra w pełni ic, a dla pewności może zrobisz sobie zjecie z kuzynem, a w ręku kartka z napisem h-rp? - co Adam ;>
  • Back to top
    • 0

CzopsoN 682 02/03/2010 - 12:43

CzopsoN
  • Gracz
Nie wiem dlaczego napisałeś o 13 latku nie wiedząc co sie stało w mojej rodzinie... Wszyscy myślą, że to ściema :)
Dzieki Mojemu Kuzynowi poznałem wielu fajnych ludzi no i przedewszystkim server H-RP
Gdyby nie jego postać założona przezemnie dla niego ,pewnie siedziałbym na LS'ce.

Tak wczoraj był u mnie kolega, który planował przenieść sie na H-RP z LS'ki no i zrobił mi takie coś Ehh... mógłbys podać treść tego Sms-a ?

niechce sie użalać w postach na forum o moich sprawach OOC myśle, że to jest moja sprawa

Adminie trafliłeś w mój słaby punkt a szkoda

do Crealive Mam pójść na grób i zrobić zdjęcie ?
  • Back to top
    • 0

Radamsky 375 02/03/2010 - 13:28

Radamsky
  • Gracz
Nie wiesz? "Laski zaraz was _______" Niejestem pewna co do tej twojej historii
  • Back to top
    • 0

CzopsoN 682 02/03/2010 - 13:35

CzopsoN
  • Gracz
Ooo... :) Myslałem ze wyklinał ostro... Ja powiedziałem co wiedziałem i co mam na swoją obrone
Nie bede was zmuszał do tego zebyście mi uwierzyli jak zadecyduje administrator tak będzie
Lecz chce powiedziec jedno ze jest mi bardzo przykro... no i niestety wracają wspomnienia
  • Back to top
    • 0

Heaton 41 02/03/2010 - 13:48

Heaton
  • Gracz
Haha, cała sytuacja wydaje mi się śmieszna, ale odblokujcie go, biedny chłopak koledzy mu dokuczają, kuzyni umierają i jeszcze Wy.
  • Back to top
    • 0

CzopsoN 682 02/03/2010 - 13:51

CzopsoN
  • Gracz
Nieeeee !! nie chciałem żebyście mnie tak zrozumieli

Z kolegą już zalatwiłem sprawe ale to już nie ważne :) coś tam dostał...

Nie chce wplątywać tu spraw moich rodzinnych, powiedziałem że uraziło mnie to bo pierwsze skojażenie 13-latka to własnie ON !!
  • Back to top
    • 0

Ben 1 02/03/2010 - 15:41

Ben
  • Świeżak
OOC Heaton
Mnie to nie śmieszy cytuje" Mam 15 lat to konto jest mojego kuzyna, który zmarł dwa dni po rejestracji na serce (w wieku 12 lat teraz ma 13 )mam sentyment do tego konta"
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic