Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

[Uznany] [OOC][CAR][WEAPON] Prawo jazdy, kanały OOC, Broni.

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość (zombosek) 02/03/2010 - 07:42

Gość (zombosek)
  • Goście
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Connor

Administrator/moduł nadający karę: Dawid (Brittney Rowser)

Powód kary:
1. Dziecko z pokolenia JP. Nie przydadza Ci sie kanaly OOC.
2. Dziecko nie ma broni, a zwlaszcza pokolenie JP.
3. Dziecko nie potrafi prowadzic samochodu, zwlaszcza pokolenie JP.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dowodów nie mam, a o zdjęcie kary pisałem już prawie 2 miesiące temu, lecz powiedziano mi wtedy, iż jej nie zdejmą, i abym się zgłosił później. No to tak był to sylwester, jako że z kolegą zaczeliśmy wcześniej balować, to wszedłem na serwer (Głupek ze mnie) i zostałem aresztowany przez policjanta, zaczałem krzyczyć JP i inne głupstwa, które nie przystoją(byłem pijany ooc ;/). Więc proszę o rozpatrzenie mojej prosby, oraz zdjęcie mi owych kar...Ponieważ mimo, że dopiero zaczynałem u was to na wielu innych grałem wcześniej i RP, znam tylko wtedy kierował mną alkohol, i nie wiedziałem do jakich konsekwencji cała sytuacja może doprowadzić.
  • Do góry
    • 0

#2 Gugel1 02/03/2010 - 13:53

Gugel
  • Świeżak
Na przyszłość ludzie, ja jak się upiłem to nie wchodziłem na serwer, bo nie chciałem narobić nikomu syfu, przykrości i nerwów, a wy także powinniście tak postępować. Niech to będzie przekora dla wszystkich pijących.
  • Do góry
    • 0

#3 Gleba 76 02/03/2010 - 22:28

Gleba
  • Gracz
To jest teraz takie tłumaczenie, "byłem pijany", pokolenie JP, a gdy ty potrzebujesz pomocy to biegniesz na komisariat.
  • Do góry
    • 0

#4 ..:Kosa:..0 02/03/2010 - 22:31

..:Kosa:..
  • Świeżak
Ta, masz przegraną jedną godzinę i zgarnąłeś 3 kary? Radziłbym Ci się zastanowić nad swoim postępowaniem.
Myślę, że ten okres nauczył Cię czegoś, acz kol wiek decyzja należy do administratora.
  • Do góry
    • 0

#5 Gość (zombosek) 03/03/2010 - 06:22

Gość (zombosek)
  • Goście
Godzzine nie wiem z jakiego powodiu mam tylko powinnienem miec juz dobre 7. Wiem wiem może nie uwierzycie, ale dziwnym sposobem nie naliczaly mi się one.... ...:JKosa:.. Czytaj dokladnie temat... Rozumiem zebym nie byl napity to dziwne zeby zalóżmy w te 7h Takie kary uzbierac, lecz bylem w stanie nie ważkości
  • Do góry
    • 0

#6 Racky161 03/03/2010 - 07:02

Racky
  • Gracz
Ile masz lat skoro byłeś pijany, i wszedłeś na serwer? To jeśli masz ponad 17 - bez obrazy ale jesteś, dziwny. Po co taki człowiek wchodzi na serwer , hm? Jak jest się pijanym to do wyra i leżeć a nie sobie kary robić... Sam sobie tego narobiłeś, teraz się martw.

Na NIE.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych