Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[UnBlock]Carl Binder

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kone2596 09/07/2009 - 17:46

Kone
  • Gracz
Nick zablokowanego: Carl Binder
Nick Administratora: Rick Poey

Opis zdażenia:

Więc wchodze na serwer i patrze na TAB czy jest mój kolega, czy on gra więc widze go pisze do niego na /w (siemka) i zaczeliśmy se gadać i nagle powiedziałem mu że czitowałem na Ls-sece i oni dopiero capneli sie po pół godziny grania że latałem samochodem. S0bietem. Dobrze dostałem bana, i wruciłem na h-rp ale przed tym odinstalowałem s0bieta jeszcze taki głupi nie jestem żeby sobie blokowac konto na h-rp.
Bo to że gadałem z kolegą o tym że latałem samochodem na INNYM serwerze to dostałem bana? I na dodatek Admin ten mnie nie sprawdził więc jakie miał dowody że czitowałem, tylko odrazu po rozmowie na /w dał mi bana. Mogę przysiąsc na moją matke że nie miałem w życiu żadnego nawet złamanego czita na h-rp.

Screeny:

Dołączona grafika

i dowód że nie miałem go odinstalowałem.(Pewnie powiecie że se usunołem przed screenem, a ja wam mówie ze nie, jestem człowiekiem z honorem i jestem uczciwy:

Dołączona grafika

Prośba: Proszę po raz kolejny w tym tygodniu o zdjęcie mi blocka poniważ został on naniesiony nie słusznie. Przypomnę że Adminstracja mogła to sprawdzić wsadzając mnie w auto a ja bym ruszył i w tedy by było wiadomo czy poleciałem czy też zostałem na ziemi.
Bardzo proszę o zdjęcie blocka.
  • Do góry
    • 0

#2 Lemonss27 09/07/2009 - 18:03

Lemonss
  • Gracz
nie no ładnie z wujkiem Sobeitem grać?
myślałem że tylko dzieci grają, ale się myliłem ehh...
  • Do góry
    • 0

#3 Chris_Dark 0 09/07/2009 - 18:05

Chris_Dark
  • Zbanowani
Nie odinstalowałeś, a to na dole? uninstall S0BEIT i s0beit_hack, dwa pliczki z s0beita, miałeś s0beita wg mnie zostaje.
  • Do góry
    • 0

#4 Kone2596 09/07/2009 - 18:09

Kone
  • Gracz
chciał bym jeszcze dodać że skoro bym czitował nie pisał bym tej prośby o UnBlock by znowu czitować.
  • Do góry
    • 0

#5 TytiX 5 09/07/2009 - 18:21

TytiX
  • Świeżak
Dla mnie czitując na byle jakim serwerze - jesteś cheaterem więc powiem krótko: Bye :)
  • Do góry
    • 0

#6 Rolas 313 09/07/2009 - 18:52

Rolas
  • Gracz
Tak, dobry bajer :). Zaraz po banie uinstall czit i ss. Super dowód, jesteś niezły.
  • Do góry
    • 0

#7 Pure467 09/07/2009 - 21:26

Pure
  • Gracz
Może nie jestem adminem i ten post zostanie skasowany ale po pierwsze widać co masz na pulpice w lewym górnym rogu nasciągane - CZity tak konczą po 2gie Uninstall s0beit3.5 mod zwiastuje że mod jest zainstalowany a ta ikona jest do jego deinstalizacji :)
  • Do góry
    • 0

#8 Seba30 09/07/2009 - 22:54

Seba
  • Gracz
Mieliśmy Cię za porządnego gracza.
No cóż, trudno - banicja pozostaje.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych