Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlock] Marcin Zielak.

• Please log in to reply
75 odpowiedzi w tym temacie

#41 TawariszStalin907 02/03/2010 - 16:26

TawariszStalin
  • Świeżak

Wbiłem dopiero do gry, spoglądam na góre wyskakuje mi Marcin i jakis rosjanin, oczywiscie BW :)
Nie wiem czy możemy się opierać o "Gang Rules" Ale czy to sprawiedliwie? Dopiero co wbija do gry, SK i odrazu CK?
//A co do Ciebie byłeś już w grze, full profeska DE wyciągniete, teraz strzelamy do każdego.

Przepraszamy kotku, taki był pierwszy ruch Vinniego, wpadł na dzielnice na dwa wozy.. Chciałem prowadzić wojnę prawdziwą, a nie gangowy shit < dziękować Vinniemu. :X
  • Do góry
    • 0

#42 Carlos_Alvarez2 02/03/2010 - 16:57

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Niestety wojna nie przebiegła, jak powinna była przebiec. Podziękować możecie osobie, którą wyżej wymienił Tawarisz.

Co do całej tej sprawy z Zielakiem, tak była mówiona zasada, że każde BW=CK. Zauważcie tylko jedno, powiem to po raz drugi. Ten postrzał, który Marcin Zielak przyjął na siebie nie powinien w ogóle dojść do skutku, z tego względu, że wcześniej Paulie z animacją //ranny wcisnął spację i znalazł się w hotelu. W tamtej sytuacji gracz powinien zostać zabity, lecz wszedł w sposób non-rp do hotelu i pobiegł w głąb hotelu. Wtedy weszliśmy i po swoim bw napisał, że chce powtórki tej całej akcji. Ja byłem za powtórzeniem akcji, ale przyglądając się sytuacji nie powinno być drugiej szansy i gracz już pod hotelem powinien zostać zabity.

Proszę administratorów, aby zasugerowali się tym postem podczas rozpatrzenia apelacji, nie jestem po żadnej stronie, po prostu mówię jak było.
  • Do góry
    • 0

#43 Vic 4 02/03/2010 - 17:00

Vic
  • Gracz
Nie wierze, oh! Jeszcze wczoraj polacy i Smirnov zrobili mi CK o 21, a dziś są wrogami - ha-hah!
  • Do góry
    • 0

#44 Gator246 02/03/2010 - 17:36

Gator
  • Gracz
To dlaczego zgodziliście się na powtórkę, trzeba było od razu pisać do gm'a, admina.
  • Do góry
    • 0

#45 Carlos_Alvarez2 02/03/2010 - 17:55

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Ja się zgodziłem tylko dlatego, że nie chciałeś akceptować śmierci i rządałeś powtórki akcji. W sumie akcja została powtórzona, ale o wszystkim zdecyduje administracja. Ja już skończyłem to, co miałem powiedzieć.

Nie wierze, oh! Jeszcze wczoraj polacy i Smirnov zrobili mi CK o 21, a dziś są wrogami - ha-hah!

Nie zrozumiałem zbytnio twojej wypowiedzi, można trochę jaśniej?
  • Do góry
    • 0

#46 Gator246 02/03/2010 - 18:02

Gator
  • Gracz
Ja nie chciałem? Mylisz mnie, ja tylko chcę się przyłożyć, aby odpowiednia osoba miała już do końca Blocka. Jak każda sprzeczka ma być rozwiązywana przez forum, to ja dziękuję za taką grę. Było jasno BW=CK, powtórka akcji była? Była. Marcin dostał BW? Tak dostał. Koniec sprawy, do zamknięcia.
  • Do góry
    • 0

#47 Carlos_Alvarez2 02/03/2010 - 18:07

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
To teraz powiedz mi jedno. Dlaczego administracja nie dała Ci bana, gdy dostałeś animkę ranny na pickupie i dałeś spacje, by nie dostać bw, hm?
  • Do góry
    • 0

#48 Gator246 02/03/2010 - 18:08

Gator
  • Gracz
Mylisz mnie z Paulie!
Trzeba było napisać do administracji, a nie robić powtórkę.
  • Do góry
    • 0

#49 Carlos_Alvarez2 02/03/2010 - 19:12

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Wybacz, myślałem, że Paulie to ty. Myślisz, że nie pisaliśmy? Ja osobiście z 3 raporty wysłałem, GMów było kilka, ale nas olano.
  • Do góry
    • 0

#50 Wengielek105 02/03/2010 - 19:33

Wengielek
  • Gracz
GM pozwolił mi dalej grać. Gdy wychodziłem w Hotelu, zobaczeć teren, nikogo nie było, nie zamykałem wcześniej drzwi. Jak już mnie zaczeliście gonić, ktoś je zamknął, w środku nikogo nie było... Dla tego mnie trafiliście, bo zacząłem wpisywać komende. Ale tak jak już wczesniej, że Marcin powinnien dostać UnBlocka. Bo prawda, dostał bym CK jeszcze przed drzwiami. Tylko czemu jeszcze potem chcieliście grać dalej, ja tylko raz powiedziałem, że by była powótórka całej tej akcji, potem sami się na to zgodziliście, to i tak zrobiliśmy. Sam pamiętam, jak Marcin to pisał... Tutaj jeszcze zdjęcie z akcji, kiedy to wyskoczyłem z okna, i chciałem wyjść OOC z Hotelu, jednak wy na to nie pozwoliliście i daliście BW :
http://iv.pl/images/...27700317692.jpg
  • Do góry
    • 0

#51 Berna$0 02/03/2010 - 22:55

Berna$
  • Świeżak
O czym wy pierdolicie..bw=ck niema innej możliwości jeżeli autor unblock to wszyscy któży dostali ck uck.
Jak w realu giną niewinni mieszkańcy tak tutaj znalazłeś się w miejscu , giń. chyba ze to spawn.
  • Do góry
    • 0

#52 Boxer35 02/03/2010 - 23:07

Boxer
  • Świeżak

Czytaj ze zrozumieniem. Wyraźnie jest napisane, że wojna trwa nie między Polish Crime Community i Smirnov Bratva, a Smirnov Bratva i Ghelarducci Crime Family. Poza tym, stwórz nową postać - zacznij działać. Sam musiałem ochłonąć po stracie postaci, lecz wpisałem komendę, tuż po ostrzale.

Wojna trwała między Slavic Unity(Polish Crime Community i Smirnov Bratva), a Ghelarducci Crime Family. TRWAŁA. A każde BW równało się śmierci.

Paulie też ma CK, a więc nie wiem o co płaczesz ; ) Donatello nie będzie tolerował zabijania na spawnie, zespawnował się, przeszedł krok i ma mieć CK? No bez przesady. Marcin Zielak został zabity - więc blokada słuszna. Każdy nasz, co dostał BW, wpisał /ac. Od Was został Bartosz, a więc trzeba go zablokować.

Po pierwszego Vinnie to twój chłopak Paulie płakał w grze, jak wbiliśmy do tego całego hotelu. Gdyby nie ta zabawa ze spacją i płaczem w środku, nie miał bym BW. Tak jak już wspominałem, byłem koło drzwi, nie wiedziałem że powtórka już się zaczeła, i wybiegłem na środek korytarza. Ten cały Paulie, mógł mi napisać na PW chyba, nie ?

@UP.
Kolego, przeczytaj dokładnie wszystko, a potem pisz. :)
  • Do góry
    • 0

#53 Carlos_Alvarez2 02/03/2010 - 23:09

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Do tej powtórki w ogóle nie powinno dojść, a czemu się na nią zgodziłem? Gdy Paulie leżał z BW płakał, że nie da /akceptujsmierc, więc co mieliśmy zrobić? Pisałem z trzy raporty, gdy Paulie dał spację wchodząc z animką do hotelu, ale na żaden nie zareagowano, a pojawiło się dwóch GameMasterów ^^.
  • Do góry
    • 0

#54 Stock6 02/03/2010 - 23:10

Stock
  • Świeżak

O czym wy pierdolicie..bw=ck niema innej możliwości jeżeli autor unblock to wszyscy któży dostali ck uck.
Jak w realu giną niewinni mieszkańcy tak tutaj znalazłeś się w miejscu , giń. chyba ze to spawn.

Nie ma innej możliwości niż dać Ci block'a za Twój idiotyzm. Nic nie wiesz na ten temat, to się nie wypowiadaj, kej?
  • Do góry
    • 0

#55 Wengielek105 02/03/2010 - 23:16

Wengielek
  • Gracz
Boże... - podałem wam zdjęcie wcześniej, z akcji, jak wyskoczyłem. TO WY PŁAKALIŚCIE, że tak nie wolno. Bo dla was, jak okna, albo drzwi nie ma skryptowych, to ich nie ma. Taka jest wasza gra. A że Gamemaster, kazał mi otworzyć drzwi, bo je wywarzyliście, to to zrobiłem, gdy uciekałem już po schodach, bo pewnie byście weszli, odrazu strzelali, to i wychodziłem w interioru. Przeczytajcie se moję posty wcześniejsze, za nim co kolwiek napiszecie.
  • Do góry
    • 0

#56 Boxer35 02/03/2010 - 23:19

Boxer
  • Świeżak

Boże... - podałem wam zdjęcie wcześniej, z akcji, jak wyskoczyłem. TO WY PŁAKALIŚCIE, że tak nie wolno. Bo dla was, jak okna, albo drzwi nie ma skryptowych, to ich nie ma. Taka jest wasza gra. A że Gamemaster, kazał mi otworzyć drzwi, bo je wywarzyliście, to to zrobiłem, gdy uciekałem już po schodach, bo pewnie byście weszli, odrazu strzelali, to i wychodziłem w interioru. Przeczytajcie se moję posty wcześniejsze, za nim co kolwiek napiszecie.

To ja ci teraz powiem kolego, że jak byś wyskoczył przez któreś z tych okien w hotelu, to poprostu byś się zabił. Do tego, i tak przy okazji - to co to za /me ?
  • Do góry
    • 0

#57 Wengielek105 02/03/2010 - 23:21

Wengielek
  • Gracz
Tak ? - to czemu nie chcieliście tego tak zrobić, że wyskocze i się zabije, bo za miast tego, płaczecie, że tak nie wolno ?
  • Do góry
    • 0

#58 Carlos_Alvarez2 02/03/2010 - 23:23

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Nie chciałeś wyskoczyć i się zabić tylko uciekać, nie zmieniaj teraz wersji. W hotelu nie mieliście drugiego wyjścia, więc wyskakiwania także nie ma, skoro skryptowo nie ma takiej komendy. Gdy wpadnie nam do domu FBI i będę siedział na kanapie będę mógł napisać, że mnie tu nie ma, bo uciekłem oknem? Zastanów się.
  • Do góry
    • 0

#59 Boxer35 02/03/2010 - 23:23

Boxer
  • Świeżak

Tak ? - to czemu nie chcieliście tego tak zrobić, że wyskocze i się zabije, bo za miast tego, płaczecie, że tak nie wolno ?

Już mi się nie chce nawet z tobą pisać, czyli nawet jak wlepiliśmy ci BW - to i tak dawno byłeś już DEAD ?
  • Do góry
    • 0

#60 Wengielek105 02/03/2010 - 23:32

Wengielek
  • Gracz

Nie chciałeś wyskoczyć i się zabić tylko uciekać, nie zmieniaj teraz wersji. W hotelu nie mieliście drugiego wyjścia, więc wyskakiwania także nie ma, skoro skryptowo nie ma takiej komendy. Gdy wpadnie nam do domu FBI i będę siedział na kanapie będę mógł napisać, że mnie tu nie ma, bo uciekłem oknem? Zastanów się.

Bez komentarza...

@UP. Mi też się nie chcę z wami pisać i kłucić.
  • Do góry
    • 0

#61 Boxer35 02/03/2010 - 23:34

Boxer
  • Świeżak

Bez komentarza...

@UP. Mi też się nie chcę z wami pisać i kłucić.

Proszę, odpowiedz na moje pytanie. Czyli jeżeli wlepiliśmy ci w hotelu BW - to i tak byłeś już DEAD, bo wyskoczyłeś przez okno ?
  • Do góry
    • 0

#62 Wengielek105 02/03/2010 - 23:37

Wengielek
  • Gracz
Co to za pytanie... - http://iv.pl/images/...27700317692.jpg , to wy mówicie, że jak bym skoczył, to był by dead, nie ja. Ja wracałem OOC w miesjce, gdzie wyskoczyłem, pisałem stop, jednak wy BW. Odegraliśmy jeszcze raz całą akcje, bo kolega mówi, że jak nie ma skrypta w oknie, to nie można wyjść, że tego okna nie ma, tak to rozumiem.
  • Do góry
    • 0

#63 Carlos_Alvarez2 02/03/2010 - 23:47

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Pomijając całe to zajście z oknem, dawając spację, gdy leżałeś z animacją //ranny pod pickup'em powinieneś dostać bana za non-rp, takie jest moje zdanie.
  • Do góry
    • 0

#64 Wengielek105 02/03/2010 - 23:59

Wengielek
  • Gracz
Wyjaśniliśmy wszystko sobie z Boxterem, żeby już tego nie przeciągać więc, dostałem przed drzwiami i tam pewnie bym też dostał CK. Powtórki akcji jest nie ważna, czyli IC Marcin nie zginoł.
  • Do góry
    • 0

#65 Carlos_Alvarez2 03/03/2010 - 07:21

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
No i tak powinno było się stać. Marcinowi należy się unblock postaci.
  • Do góry
    • 0

#66 Banana 4 03/03/2010 - 16:25

Banana
  • Świeżak
Zacznijmy od tego, że "Boxer" ma zajebisty poziom RP, w ogóle nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego tamten gość użył broni nie będąc w organizacji? Jestem w 101% za unblockiem!
  • Do góry
    • 0

#67 Wengielek105 03/03/2010 - 17:00

Wengielek
  • Gracz
Paulie Pentangeli - WB.
  • Do góry
    • 0

#68 Boxer35 05/03/2010 - 21:09

Boxer
  • Świeżak
Refresh. Jeżeli jest możliwość, to proszę o rozpatrzenie mojej apelacji. Dziękuje.
  • Do góry
    • 0

#69 Konrad1589 06/03/2010 - 11:04

Konrad
  • Gracz
Biografia i charakterystyka.
  • Do góry
    • 0

#70 Boxer35 06/03/2010 - 16:41

Boxer
  • Świeżak
Biografia.

Marcin Zielak przyszedł na świat 18 marca 1987 roku w Warszawie w szpitalu Św. Judasza. Jego rodzice, Elżbieta i Władysław, prowadzili mały sklepik na dzielnicy Pragi Północnej. Gdy Marcin uczył się w liceum, w szkole nauczyciele charakteryzowali go jako ucznia przeciętnie zdolnego, ale ambitnego. Typ samotnika. Rodzice zadecydowali, że muszą opuścić Polskę w celu lepszego dochodu pieniężnego. Marcin był słabo z tego zadowolony, ale był posłuszny rodzicom. Wyjechali oni do Bostonu, do Stanów Zjednoczonych. Rodzice znaleźli świetną pracę lecz nie było ich często w domu. Marcin biegle znał język angielski, więc nie miał problemów z porozumieniem się z nowymi znajomymi. Chłopak dobrze się uczył, miał powodzenie u wielu dziewczyn. Podczas, gdy rodziców nie było w domu, przyszedł z jedną ze swoich sympatii. W tedy miał ten pierwszy raz. Był szczęśliwy, ale z czasem narastały większe problemy, gdyż Marcin wdał się w złe towarzystwo i przyłapano go na paleniu papierosów oraz picia alkoholu w szkole, nie była to dobra wiadomość dla rodziców, ponieważ Marcin i jego kumple zostali wyrzuceni ze szkoły. Koledzy wkręcili go w mały interes mianowicie zaproponowali mu łatwe zarabianie pieniędzy. Polegało to na tym, że zaczepiali kogoś naiwnego i nadzianego, że niechcąco rozwalili wózek i chcą mu naprawić w garażu. Jak do czegoś takiego doszło, to na miejscu mu pałką w łeb, albo czymś mocniejszym, i autko rozebrane do zera. Gościa wywieziono na jakieś zadupie i koniec. Marcinowi się to spodobało. W jednym dniu zarobił ponad 1.500 dolarów. Postanowił zaszaleć i pod nieobecność rodziców zrobił imprezę w domu. Zaprosił dużo osób, swoich kumpli i oczywiście nie odbyłaby się to bez procentów. Alkochol musiał być. Jego rodzice pokazali się wcześniej w domu, gdyż skończyli wcześniej pracę. Gdy to zobaczyli, to opadły im ręce ze zdziwienia. Wszyscy w mgnieniu oka znaleźli się na dworze i pouciekali. Marcin został sam, rodzice bardzo się na nim zawiedli dali mu różnego rodzaju kary. Postanowili też, że bez względu na to czy Marcin tego chce czy nie, musieli się przeprowadzić do innego miasta, zwanego Los Santos. Chłopiec przepraszał za to co się stało, obiecywał, że już nigdy takiego głupstwa nie zrobi. Ale to tylko obiecanki cacanki zaczął chodzić do szkoły, pilnie się uczył, ale pewnego dnia historia się zatoczyła kołem. Marcin poznał nowych kolegów, a raczej w głównej mierze swoich rodaków z Polski, zaczął dla nich pracować. Szkoła poszła na drugi plan, najważniejsze były pieniądze i znajomości. Zielak spodobał się odrazu wysoko postawionym ludziom właśnie w tym mieście, początkowo montował im radia, sprzęt audia, aż wkońcu zaczął wykonywać coraz skomplikowane zadania. Pracował on początkowo dla Janusza Berdycha, żołnierza Grupy Śródmiejskiej, tak właśnie nazywała się oficjalnie ta organizacja. Zajmowali się oni w głównej mierze kradzieżami, napadami a także handlem - była to broń, amunicja jak i narkotyki. Marcin szybko awansował w świecie przestępczym i jego wartość 'na mieście' wzrastała z dnia na dzień. Przydał on do gustu, zastępcy bossa, którego był w późniejszym czasie ochroniarzem. Jednakże ekipa, dla której pracował dwudziestotrzylatek przechodziła mały 'kryzys' - miała problemy ze strony FBI, lecz także inne grupy chciały ją zniszyć i przejąć ich interesy. Na szczęście wszystko wróciło do normy, a mały, dawny gang powrócił teraz z podwójną siłą i nową nazwą, która brzmiała - Polish Crime Community. Po jakimś czasie, odbyło się mianowanie Marcina i ten stał się oficjalnym żołnierzem, w swoim środowisku był nietykalny. Jako swoje interesy dostał bar "Polish Tawern", a także rozkręcenie harazardu na nowej dzielnicy, którą była Mullholand. Jednak problemy znowu przyszły, rozpoczęła się wojna z mafią Vincenzo'a Ghelarducci'ego pomiędzy grupą Marcina i ich sojusznikami ze wschodniej granicy Polski. Właśnie w niej zginął Andrzej Maziuk, dobry przyjaciel jak i przełożony Marcina, ten bardzo to przeżył. Zielak również na swojej skórze doświadczył skutki tej wojny, został ostrzelany w swoim aucie przez ludzi Ghelarducci'ego. Całe szczęście, że wojna nie trwała długo - zawarto rozejm, lecz stosunki między organizacjami zostały nienajlepsze. Chłopak jednak się nie poddawał i wyszedł z szpitala po kilkunastu dniach, wrócił do interesów i zajął się nowym dochodem organizacji. Zobaczymy co dalej przyniesie los.

Charakterystyka.

Marcin Zielak to dwudziestoczteroletni Polak, który przyleciał wraz swoimi rodzicami - Elżbieta i Władysław, do USA w poszukiwaniu amerykańskiego snu. Początkowo mieszkał w Bostonie, lecz w końcu wyprowadził się do Los Santos. Mianowany żołnierz Polish Crime Community, porusza się zazwyczaj swoim czarnym autem marki BMW X5. Można go spotkać na dzielnicy Mullholand, gdzie mieszka w hotelu 'Little Polonia' i prowadzi bar "Polish Tawern". Często można go również spotkać w 'melinach' grającego w różne gry hazardowe a także w klubach i barach.
Zielak to mężczyzna średniego wzrostu, dobrze zbudowany, posiadający czarne włosy i niebieskie oczy. Często ubiera się swoją czarną kurtkę skórzaną i jeansy. Na prawym ramieniu, można zauważyć tatuaż przedstawiający Colta 1911.
Marcin to miła i sympatyczna osoba, nie szuka on zaczep do innych ludzi i jeśli jest taka potrzeba, stara się im pomóc. Dla swoich przyjaciół oddałby wszystko, można również liczyć na niego o każdej porze dnia i nocy. Jest bardzo sumienny co do swoich obowiązków, i zawsze stara się je rzetelnie wykonywać. Ma szacunek do ludzi starszych od niego, lecz także jest nim darzony przez inne osoby. Gdy jego przyjaciel - pies zdechł, bardzo to przeżył i pił przez kilka dni, poprostu kocha zwierzęta. Lubi bardzo przebywać w klubach i barach, gdzie można go zauważyć w towarzystwie ładnych dziewcząt. Interesuję się także motoryzacją i dziedzinami z nią związanymi.
Zielak jest dosyć pozytywną osobą, nie zgrywa on niewiadomo kogo i nie uważa się za pana świata. Gdy jest taka potrzeba, pomaga znajomym i innym ludziom. Dla swoich przyjaciół oddałby wszystko. Można mu zaufać, a także zdradzić tajemnicę, jest również otwarty na krzywdy ludzkie i nie zostawia ich bez słowa, można na niego liczyć.

Kreowanie Postaci.

Witam, otóż nadal mam zamiar grać członka Polish Crime Community, i kreować życie na dzielnicy Mullholand. Przywiązałem się już dosyć do Marcina i jak pomyślałem, że już nie będę mógł jej grać, przez głupotę innego gracza, bardzo się zmartwiłem. Tak jak pisałem, Marcin jest otwarty na krzywdy ludzkie i nie zgrywa on wielkiego kozaka. Bardzo przeżył śmierć jego przełożonego. Mam nadzieję, że moja apelacja zostanie zaakceptowana, a ja będę mógł się cieszyć grą. Napewno nie zawiodę Administracji i pokażę, że warto dać mi szansę. To tyle z mojej strony. Dziękuje.
  • Do góry
    • 0

#71 Gator246 06/03/2010 - 16:44

Gator
  • Gracz
To raczej na PW musiałeś wysłać, ale jak zrobiłeś to UNBlocka już raczej dostaniesz.
  • Do góry
    • 0

#72 Boxer35 06/03/2010 - 16:46

Boxer
  • Świeżak

To raczej na PW musiałeś wysłać, ale jak zrobiłeś to UNBlocka już raczej dostaniesz.

Trudno, napisałem tutaj. :D
  • Do góry
    • 0

#73 Linens0 09/03/2010 - 08:52

Linens
  • Świeżak
Jestem Za, odblokowaniem Mariusza Zielaka, ponieważ słyszałem, że jest dobrym graczem!
  • Do góry
    • 0

#74 T0Mq59 09/03/2010 - 10:09

T0Mq
  • Gracz
Czyli dobry gracz nie dostaje CK ? aha , rozumiem... Chyba mu się nie należało CK.
  • Do góry
    • 0

#75 Linens0 09/03/2010 - 10:31

Linens
  • Świeżak
Przecież napisał biografie, a gdybyś przeczytał cały temat wiedział byś o co chodzi ;x
  • Do góry
    • 0

#76 Boxer35 13/03/2010 - 14:28

Boxer
  • Świeżak

Czyli dobry gracz nie dostaje CK ? aha , rozumiem... Chyba mu się nie należało CK.

Przeczytaj cały temat kolego, w tedy może pogadamy. ;)

@Edit.
Refresh. ;)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych