Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlock] Marcin Zielak.

• Please log in to reply
75 odpowiedzi w tym temacie

#1 Boxer35 01/03/2010 - 21:51

Boxer
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Marcin Zielak.

Administrator/moduł nadający karę: Adaś.

Powód kary: BW = CK. Jezeli zrobilem blad - apelacja na forum.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam was wszystkich serdecznie, nie będe rozpisywał się na pół strony, tylko powiem zwięźle krótko i na temat. Pewnie każdy z was wie, że trwa wojna ze Smirnov Bratva oraz Ghelarducci Crime Family. Dzisiaj nas ostrzelano, na własnej dzielnicy w której zgineło pare osób z Polish Crime Community, więc całą grupą się zebraliśmy i ustaliliśmy zamach na GFC. Gdy już zjechaliśmy się na Rodeo, w tedy wyciągneliśmy broń i oddaliśmy kilka strzałów w kierunku osób z organizacji Ghelarducci Crime Family. Jeden z nich, uciekł do hotelu w którym po tem zaczął się płacz, wisk i pisk. Gracz o nie jakim nicku Paulie Pentangeli pobiegł do swojego pokoju, z którego niby wyskoczył przez okno i uciekł. Zastanawia mnie jedno, jak można wyskoczyć z takiej wysokości ? (Screen Nr.1) Potem tłumaczyłeś się że wyskoczyłeś przez tylne okno, i uciekłeś tyłem. (Screen Nr.2) Jak byś wyskoczył z któryś o to opcji, moim zdaniem byś się zabił. Potem gdy wlepiliśmy ci BW to płakałeś że jesteś mieszkańcem i że nie wpiszesz /akceptujsmierc, więc dlaczego Vinnie kazał ci to wpisać ? No bo przecież mieszkaniec, nie jest w żaden sposób powiązany z wojną. Wogóle jak byś był mieszkańcem, to po co do innych strzelałeś i biegałeś z gantem ? Jeden z waszych ludzi, dał /q podczas gdy dostał BW i nie chciał zaakceptować śmierci. Proszę sprawdzić logi tego, o to gracz. (Screen. Nr.3) Dla mnie, to to wszystko było Non-rp. Potem jeszcze do mnie strzelałeś, no i po co ?
Nie wiem za co JA dostałem blokadę konta, jeżeli ty padłeś pierwszy a potem płakałeś. Tyle miałem do napisania, dziękuje bardzo i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.

Screen Nr. 1 :
Dołączona grafika

Screen Nr. 2 :
Dołączona grafika

Screen Nr. 3 :

Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 Gator246 01/03/2010 - 21:57

Gator
  • Gracz
Sam ciebie postrzeliłem, zabijając jeszcze przy tym Bartosza yyy nie pamiętam już nicku, ale nie wpisał /akceptujsmierc bo nie miał 10h. Paulie dostał CK na proźbę Vinniego. Donatello został zabity przez SK. Zalogował się, nic nie wiedział OOC o wojnie, ponieważ go nie było dłuższy czas, a Wy go na respawnie zabiliście.
  • Do góry
    • 0

#3 Łepeczyn97 01/03/2010 - 21:58

Łepeczyn
  • Świeżak
O sytuacji z Paulie'm nic nie wiem, ale Donatello mówił że jak się spawnij to odrazu na wejście od was Spawn Kill, a GM tego zabronił.
  • Do góry
    • 0

#4 Bambosz 1979 01/03/2010 - 21:59

Bambosz
  • Gracz
Czytaj ze zrozumieniem. Wyraźnie jest napisane, że wojna trwa nie między Polish Crime Community i Smirnov Bratva, a Smirnov Bratva i Ghelarducci Crime Family. Poza tym, stwórz nową postać - zacznij działać. Sam musiałem ochłonąć po stracie postaci, lecz wpisałem komendę, tuż po ostrzale.
  • Do góry
    • 0

#5 Boxer35 01/03/2010 - 22:00

Boxer
  • Świeżak

Mozesz dokladnie powiedziec, ktory z nich? Jeszcze wczoraj z smirnow mieszkaliscie na tym samym osiedlu, a teraz gadacie, ze juz macie wojne z nimi? Cos krecisz?

Czytaj ze zrozumieniem. Jest wojna między Smirnov Bratva oraz GFC. Ghelarducci Crime Family najechało nas dzisiaj i zastrzelili dwie osoby, dlatego my ze Smirnov Bratva zrobiliśmy wjazd do nich.
@Edit.

O sytuacji z Paulie'm nic nie wiem, ale Donatello mówił że jak się spawnij to odrazu na wejście od was Spawn Kill, a GM tego zabronił.

Wiem o tym że GameMaster zabronił, lecz skąd mogliśmy wiedzieć że akurat się tam zespawnił, gdyż nie widzieliśmy tego. Widziałem tylko, jak wszedł na schody zaciekawiony całą sytuacją, po czym poprostu oddałem kilka strzałów w jego kierunku i tyle.

Sam ciebie postrzeliłem, zabijając jeszcze przy tym Bartosza yyy nie pamiętam już nicku, ale nie wpisał /akceptujsmierc bo nie miał 10h. Paulie dostał CK na proźbę Vinniego. Donatello został zabity przez SK. Zalogował się, nic nie wiedział OOC o wojnie, ponieważ go nie było dłuższy czas, a Wy go na respawnie zabiliście.

Tak, wiem o tym ponieważ widziałem całą sytuację i mnie postrzeliłeś. Lecz udało mi się uciec, i ciągle siedziałem w moim lokalu. Mogliście chyba wkroczyć, prawda ? Jednak nie wbiłeś mi BW, więc nie musiałem wpisywać /akceptujsmierc. Zdawało ci się, ponieważ potem do mnie pisałeś na PW abym zaakceptował. Tak przy okazji, był to Bartosz Krawczak. :)
  • Do góry
    • 0

#6 Stock6 01/03/2010 - 22:04

Stock
  • Świeżak

Mozesz dokladnie powiedziec, ktory z nich? Jeszcze wczoraj z smirnow mieszkaliscie na tym samym osiedlu, a teraz gadacie, ze juz macie wojne z nimi? Cos krecisz?

Organizacja Polish Crime Community i Smirnov Bratva podpisały sandykat i pracują razem. Wojna była Polish Crime Community i Smirnov Bratva vs Ghelarducci Crime Family. Co do sprawy Zielaka - nie ma co przeżywać, z czasem wszystko odbudujesz, ważne, że nasza organizacja wyszła na korzyść.
@Down: Tak, wyszliśmy na korzyść. Co do sprawy Bartosza - osobiście nic na ten temat nie wiem, powiedział, iż się tutaj wypowie, w razie czego wyciągniemy konsekwencje.
  • Do góry
    • 0

#7 Gator246 01/03/2010 - 22:09

Gator
  • Gracz
Boxer @

Gdy zabiłem Bartosza, a ciebie postrzeliłem to dostałem AJ za prawdopodobny DM. Nie wiem czemu moi ludzie ciebie nie dobili, ale słyszałem, że dałeś /zamknij od razu w lokalu. Co do Bartosza - Nie dał sobie CK.

@Norkul

Wasza organizacja wyszła na korzyść? Nie wiem, kto jak jest postawiony, ale słyszałem, że straciliście capitana. Andrzej Maziuk... czy jakoś tak.
  • Do góry
    • 0

#8 twardziel 237 01/03/2010 - 22:11

twardziel
  • Gracz
Po pierwsze, było to zabójstwo w brew przepisom RolePlay. Po drugie miałem afka (jadłem obiad). Więc nie wiedziałem oco kaman, ten mi spamił wpisz /akceptuj smierc, ja dopiero po 10 minutach podbiegłem do komputera i widziałem że była zaistniała sytuacja.
  • Do góry
    • 0

#9 Gator246 01/03/2010 - 22:14

Gator
  • Gracz
Wbrew RP? widzę, że masz 39h, więc Proszę o nadanie blokady temu graczowi.
Napisałem /me celuję w stronę Bartosz'a i strzela w głowę. Po czym oddałem 2 strzały w głowę, a Ty padłeś z BW. Pisałem mu cały czas o akceptacji, a ten olewał sprawę. Norkul wyciągnij z tego konsekwencję.
  • Do góry
    • 0

#10 Wengielek105 01/03/2010 - 22:16

Wengielek
  • Gracz
Poszedłem IC do swojego pokoju i wyszkoczyłem przez okno, kiedy to chciałem wyjść OOC z Hotelu, pisałem jeszcze na czacie OOC - .stop, jednak i tak mnie zabiliście, więc wszystko ma być po waszemu ? - jednak dobra, może i by mi się coś tam stało, jak bym wyskoczył, w takim razie zrobiliśmy powtórke całej akcji, od wejścia i od momentu jak uciekam, kiedy to podchodziliście do mnie, i kiedy ja strzelałem, nikt nie napisał do mnie, że tak nie mogę, to czemu zacząłeś to pisać, kiedy dopieru dostałeś BW ? - skoro było mówione, że BW = CK, to tak ma być. I nie mówiłem, że jestem mieszkańcem, daj mi SS, jak coś takiego powiedziałem, pod koniec, jak Mickul chciał wiedzieć, powiedziałem tylko, że jestem WB.
  • Do góry
    • 0

#11 Gator246 01/03/2010 - 22:18

Gator
  • Gracz
Jeśli w akcji został zabity też Marcin, to dlaczego ma mieć UNBLOCK'a ? Najpierw zabił go Paulie, a potem zabili Pauliego.
  • Do góry
    • 0

#12 Stock6 01/03/2010 - 22:18

Stock
  • Świeżak
Proszę napisać skargę na Bartosza, zamiast załatwiać to w złym temacie. Jeśli zostanie zaakceptowana, to pomyślę, co zrobić z tą sytuacją. Osobiście muszę powiedzieć, iż od Was też były osoby, które podczas wlotu na dzielnicę nie chciały wpisać /akceptujsmierc, to też wezmę pod uwagę.
  • Do góry
    • 0

#13 ksiomal 0 01/03/2010 - 22:18

ksiomal
  • Zbanowani
Powiem tak. My zabijaliśmy strzałem w głowę, żeby było czysto RP. On dostał dwie kulki, jedną w nogi, druga w klatę, tam widać było strzał. Gdy zastrzeliłem tamtego, dostał natychmiast ode mnie dawkę morfiny, oraz zacząłem próbować go ratować. Według mnie on był do wyratowania - nie dostał strzału śmiertelnego. To tamten nob, powtarzał 3 razy, a wcześniej dostał animke, wszedł do interioru, robiąc BU, oraz zamknął się tam. Potem jak powtarzaliśmy akcje dokładnie już wiedział ile nas, oraz jakie mamy uzbrojenie - akcja byłą już nie fair. Unblock się należy, takie moje zdanie.
  • Do góry
    • 0

#14 Boxer35 01/03/2010 - 22:19

Boxer
  • Świeżak

Poszedłem IC do swojego pokoju i wyszkoczyłem przez okno, kiedy to chciałem wyjść OOC z Hotelu, pisałem jeszcze na czacie OOC - .stop, jednak i tak mnie zabiliście, więc wszystko ma być po waszemu ? - jednak dobra, może i by mi się coś tam stało, jak bym wyskoczył, w takim razie zrobiliśmy powtórke całej akcji, od wejścia i od momentu jak uciekam, kiedy to podchodziliście do mnie, i kiedy ja strzelałem, nikt nie napisał do mnie, że tak nie mogę, to czemu zacząłeś to pisać, kiedy dopieru dostałeś BW ? - skoro było mówione, że BW = CK, to tak ma być. I nie mówiłem, że jestem mieszkańcem, daj mi SS, jak coś takiego powiedziałem, pod koniec, jak Mickul chciał wiedzieć, powiedziałem tylko, że jestem WB.

Nic nie wiedziałem o powtórce iż stałem koło drzwi, bo chłopaki krzyczeli że zebrało się dużo gapiów do okoła hotelu. Potem gdy wróciłem szybko na góre, i moich tam nie było, wybiegłem na środek. W tedy ty oddałeś kilka strzałów i w taki o to sposób dostałem BW. Zapomniałem też dodać, że przy całej sprawie był GameMaster 12E.:)
  • Do góry
    • 0

#15 Gator246 01/03/2010 - 22:20

Gator
  • Gracz
Nie mam ss'ów jak dałem mu BW, ale sam się teraz przyznał i nawet Marcin o tym wspomniał. Vinnie napisał do Admina z proźbą o blokadę konta, Wy nie możecie zrobić tego samego? Nie ma sensu robić nowych tematów. 

Powiem tak. My zabijaliśmy strzałem w głowę, żeby było czysto RP. On dostał dwie kulki, jedną w nogi, druga w klatę, tam widać było strzał. Gdy zastrzeliłem tamtego, dostał natychmiast ode mnie dawkę morfiny, oraz zacząłem próbować go ratować. Według mnie on był do wyratowania - nie dostał strzału śmiertelnego. To tamten nob, powtarzał 3 razy, a wcześniej dostał animke, wszedł do interioru, robiąc BU, oraz zamknął się tam. Potem jak powtarzaliśmy akcje dokładnie już wiedział ile nas, oraz jakie mamy uzbrojenie - akcja byłą już nie fair. Unblock się należy, takie moje zdanie.

BW=CK
Nie ważne gdzie kto strzelał. Spadło mu życie to znaczy, że dostał wystarczająco dużo razy.
  • Do góry
    • 0

#16 blackmigogang2936 01/03/2010 - 22:27

blackmigogang
  • Gracz

O ile dobrze pamiętam to dostałeś unbw, aby wyjść z hotelu, bo wyskoczyłeś przez okno. Tymczasem Ty zaczaiłeś się gdzieś i czekałeś, aż oni wejdą, wtedy zacząłeś strzelać. W dodatku podczas animacji od postrzału wszedłeś do interioru i się zamknąłeś, a po otwarciu na mój rozkaz wychodziłeś i wchodziłeś.

Spadło mu życie to znaczy, że dostał wystarczająco dużo razy.

Oj, nie koniecznie. :)
  • Do góry
    • 0

#17 Boxer35 01/03/2010 - 22:28

Boxer
  • Świeżak

Nie mam ss'ów jak dałem mu BW, ale sam się teraz przyznał i nawet Marcin o tym wspomniał. Vinnie napisał do Admina z proźbą o blokadę konta, Wy nie możecie zrobić tego samego? Nie ma sensu robić nowych tematów. 

BW=CK
Nie ważne gdzie kto strzelał. Spadło mu życie to znaczy, że dostał wystarczająco dużo razy.

Słuchaj, twój kumpel powinien już dawno być zabity. Skąd mogłem wiedzieć że jest powtórka z akcji ? Poprostu głupi, nie wiadomy nic o sprawie, wyszedłem na środek i tak w o to sposób dostałem BW. Tak wogóle, to powtórki być nie powinno przez ten płacz i wogóle. Nie wyskoczył z okna, bo nie ma takie możliwości. Jeżeli by nawet wyskoczył z okna, to by się zabił.
  • Do góry
    • 0

#18 Carlos_Alvarez2 01/03/2010 - 22:29

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Marcin Zielak nie powinien mieć Character Kill z tego względu, że Paulie nie powinien w ogóle go postrzelić, dlaczego? Podczas strzelaniny na Rodeo pod pickupem Paulie oberwał, po czym dostał automatycznie animkę rannego i wcisnął spację, więc wpadł do hotelu. Nie powinien wciskać spacji, wtedy Character Kill wykonane by było pod hotelem i nie miałby jak zabić Marcina. Jestem za odblokowaniem postaci.
  • Do góry
    • 0

#19 Gagliano0 01/03/2010 - 22:32

Gagliano
  • Gracz
A tak na marginesie. Po co angażować się w wojny, jak nie przestrzegacie zasad nadanych przez liderów. Jasno powiedzieli WB=CK. Wojna jest po między Polish Crime Community i Smirnov Bratva vs Ghelarducci Crime Family. Więc czemu jak zabijecie jednego z naszych ( Ghelarducci Crime Famili ) nikt nie płaczą na forum o unblock'a, a od was już dwóch było. Taka jest wojna, i trzeba się z tym pogodzić...
  • Do góry
    • 0

#20 Gator246 01/03/2010 - 22:33

Gator
  • Gracz
Nie rozumiem także jednej rzeczy, dlaczego Marcin grał dalej sprawnego mężczyznę jeśli godzinę wcześniej go postrzeliłem?
BW TO BW, sami zgodziliście się na powtórkę.
  • Do góry
    • 0

#21 Boxer35 01/03/2010 - 22:34

Boxer
  • Świeżak

Nie rozumiem także jednej rzeczy, dlaczego Marcin grał dalej sprawnego mężczyznę jeśli godzinę wcześniej go postrzeliłem?

Rzeczywiście, postrzeliłeś mnie w nogę gdzie potem kulałem. Lecz noga, to nie ręka - prawda ?
  • Do góry
    • 0

#22 Wengielek105 01/03/2010 - 22:36

Wengielek
  • Gracz
Sami pisaliście, do Gamemastera, że powtórka akcji... - dobra, dla mnie to tam nie ma dużego znaczenia, ja tam nie mam nic przeciwko, żebyś dostał UNBLOCKA. Prawda, dostałem przed drzwiami, ale wyszedłem na chwilę, nie zamykałem drzwi, kiedy was nie było, jak już mnie goniliście, drzwi były zamknięte. Ja za unblock, chodziło mi tylko o to, że jak graliście dalej, i chcieliście odgrywać jeszcze raz, to powinno to być odgrane jak się należy BW=CK, jak w moim przypadku.
  • Do góry
    • 0

#23 Gator246 01/03/2010 - 22:37

Gator
  • Gracz

Rzeczywiście, postrzeliłeś mnie w nogę gdzie potem kulałem. Lecz noga, to nie ręka - prawda ?

W nogę? Strzeliłem w głowę Bartosz'a a po tym jak on padł dostałeś gdzieś w okolicy barku, lub nawet w głowę. Najlepiej wymyślić, że się dostało w mały palec u nogi, lub to było tylko otarcie...
  • Do góry
    • 0

#24 Carlos_Alvarez2 01/03/2010 - 22:38

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Napisałem do GameMastera, bo Paulie pisał na /do, że wyskoczył przez okno hotelu, a nie ma czegoś takiego. Nie ma komendy takiej skryptowej, a nie mieli drugiego wyjścia to już nie nasz problem. Tak samo, jakbym siedział w domu, wpadło by LSPD a ja był napisał na kropce, że wyszedłem tylnym wyjściem. Napisałem do GameMastera, by kontynuuować, bo nie chciałeś zaakceptować śmierci.
  • Do góry
    • 0

#25 Boxer35 01/03/2010 - 22:39

Boxer
  • Świeżak

W nogę? Strzeliłem w głowę Bartosz'a a po tym jak on padł dostałeś gdzieś w okolicy barku, lub nawet w głowę. Najlepiej wymyślić, że się dostało w mały palec u nogi, lub to było tylko otarcie...

Ta', może najlepiej w serce ? Chyba ja wiem lepiej gdzie dostałem, nie ?
  • Do góry
    • 0

#26 Gator246 01/03/2010 - 22:39

Gator
  • Gracz
Dobra, nie będę się kłócić gdzie dostałeś, ale celowałem w Bartosza głowę, a Ty dostałeś przypadkiem. Może Bartosz jest karłem, że ma głowę tam gdzie ty nogę, nie wnikam.
  • Do góry
    • 0

#27 Boxer35 01/03/2010 - 22:44

Boxer
  • Świeżak

Dobra, nie będę się kłócić gdzie dostałeś, ale celowałem w Bartosza głowę, a Ty dostałeś przypadkiem. Może Bartosz jest karłem, że ma głowę tam gdzie ty nogę, nie wnikam.

Wiesz gdzie Bartosz stał, a gdzie ja ? Ja szedłem koło drzwi, gdy wy przyjechaliście i strzeliliście w Bartosza ? W tedy uciekałem do lokalu, kiedy przypadkiem dostałem.
  • Do góry
    • 0

#28 Gator246 01/03/2010 - 22:47

Gator
  • Gracz
Tak, Bartosz stał przed tobą, dlatego po strzale w jego głowę, dostałeś Ty. Mieliśmy dać CK wam dwóm, ale gdy zabiłem Bartosza to dostałem tego AJ'ota. A reszta nie wiem co zrobiła, pisali, że zamknąłeś drzwi po sekundzię.
  • Do góry
    • 0

#29 Boxer35 01/03/2010 - 22:48

Boxer
  • Świeżak

Tak, Bartosz stał przed tobą, dlatego po strzale w jego głowę, dostałeś Ty. Mieliśmy dać CK wam dwóm, ale gdy zabiłem Bartosza to dostałem tego AJ'ota. A reszta nie wiem co zrobiła, pisali, że zamknąłeś drzwi po sekundzię.

Takie drzwi jakie są w moim lokalu, to można i rozwalić ręką. Wystarczyło tylko kopnąć w nie, i już by wyleciały z zzawiasów. W tedy ja bym je wam otworzył, ponieważ odegraliście akcję.
  • Do góry
    • 0

#30 Gator246 01/03/2010 - 22:52

Gator
  • Gracz
No cóż, gdy dostałem AJ, to cieszyłem się, że załatwiłem dwie osoby, aż po chwili napisali mi, że jadą gdzieś tam i gonią Kowalika. Ja na to - no dobra, a co z Marcinem, a oni - nie wiem uciekł gdzieś. No po prostu krew zalewa człowieka, ale co zrobić. Gdyby nie ten AJ, to pewnie źle by się to skończyło dla ciebie.
  • Do góry
    • 0

#31 Wengielek105 01/03/2010 - 22:53

Wengielek
  • Gracz

Napisałem do GameMastera, bo Paulie pisał na /do, że wyskoczył przez okno hotelu, a nie ma czegoś takiego. Nie ma komendy takiej skryptowej, a nie mieli drugiego wyjścia to już nie nasz problem. Tak samo, jakbym siedział w domu, wpadło by LSPD a ja był napisał na kropce, że wyszedłem tylnym wyjściem. Napisałem do GameMastera, by kontynuuować, bo nie chciałeś zaakceptować śmierci.

Ja już swoje napisałem :). Dla mnie może dostać UnBlock.
  • Do góry
    • 0

#32 Boxer35 01/03/2010 - 23:05

Boxer
  • Świeżak

No cóż, gdy dostałem AJ, to cieszyłem się, że załatwiłem dwie osoby, aż po chwili napisali mi, że jadą gdzieś tam i gonią Kowalika. Ja na to - no dobra, a co z Marcinem, a oni - nie wiem uciekł gdzieś. No po prostu krew zalewa człowieka, ale co zrobić. Gdyby nie ten AJ, to pewnie źle by się to skończyło dla ciebie.

Mogło, ale spierdzieliłem. Dobrzę że jeszcze miałem broń, lecz dużo z tym magazynkiem co miałem to bym nie zdziałał. :)
  • Do góry
    • 0

#33 Gagliano0 01/03/2010 - 23:42

Gagliano
  • Gracz
Ale nie wiem po co ta dyskusja? CK było i tyle. Dla przypomnienia.
[quote='Vinnie' pid='281572' dateline='1267466618']
[quote]1. Nie ma po ck na wojnie zakładania przez tych gości nowych, walczących kont. Dopiero po wojnie możemy to zrobić. Jak jakaś strona wygra, to sobie zapełni, ale wtedy już druga nie będzie istniała.
2. BW=CK.[/quote]
<<< Podpisali się pod tym liderzy. Frank to widział. Liczę, że będą przestrzegać, bo moi mają zamiar akceptować śmierć, jak dostaną BW.
  • Do góry
    • 0

#34 Boxer35 01/03/2010 - 23:49

Boxer
  • Świeżak
[quote='Gagliano' pid='282048' dateline='1267483375']
Ale nie wiem po co ta dyskusja? CK było i tyle. Dla przypomnienia.
[quote='Vinnie' pid='281572' dateline='1267466618']
[quote]1. Nie ma po ck na wojnie zakładania przez tych gości nowych, walczących kont. Dopiero po wojnie możemy to zrobić. Jak jakaś strona wygra, to sobie zapełni, ale wtedy już druga nie będzie istniała.
2. BW=CK.[/quote]
<<< Podpisali się pod tym liderzy. Frank to widział. Liczę, że będą przestrzegać, bo moi mają zamiar akceptować śmierć, jak dostaną BW.
[/quote]

No i właśnie o to chodzi, BW = CK. Gdy wkroczyliśmy do tego całego hotelu, był tam Paulie i oddaliśmy kilka strarzałów w jego kierunku. W tedy on dostał BW, i powininien zaakceptować śmierć.:)
  • Do góry
    • 0

#35 twardziel 237 02/03/2010 - 07:28

twardziel
  • Gracz

Napisałem /me celuję w stronę Bartosz'a i strzela w głowę. Po czym oddałem 2 strzały w głowę, a Ty padłeś z BW. Pisałem mu cały czas o akceptacji, a ten olewał sprawę. Norkul wyciągnij z tego konsekwencję.

Wiesz, od was też wielu dostało i /q .. więc proszę Cie, nie rozśmieszaj mnie, że mam dostać blokadę. Bo słyszałem już nie od jednej osoby że dawaliście /q.
  • Do góry
    • 0

#36 Bambosz 1979 02/03/2010 - 07:36

Bambosz
  • Gracz
Dlaczego wszystkie Wasze życiowe problemy, nawracają się do gry? Jakby to było najważniejszą częścią Waszego życia codziennego. Gra ma Wam sprawiać przyjemność. Sam byłem w takiej sytuacji i jak wspomniałem wcześniej - skorzystałem z opcji /as. To, że niektórzy podczas 'zabawy', jaką jest gra, dadzą /q - to znaczy tylko i wyłącznie o ich grze Role-Play. A na pewno nie będą sławione przez swój boo-ha-terski czyn. Wojna, to wojna - sama nazwa powinna prowadzić nas do jednej myśli, lecz czemu z kilkunastoma kulami wbitymi w ciało, pod żebra, w głowę, w ciemię, w nogi, a szczególnie w serce - chcecie dalej działać, grać? Nikt Wam nie zabrania grać - grajcie na innej postaci, kreujcie dalej postać i zdobywajcie szacunek. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam serdecznie!
  • Do góry
    • 0

#37 Gator246 02/03/2010 - 07:52

Gator
  • Gracz

Wiesz, od was też wielu dostało i /q .. więc proszę Cie, nie rozśmieszaj mnie, że mam dostać blokadę. Bo słyszałem już nie od jednej osoby że dawaliście /q.

/q Dał Donatello, ponieważ zabiliście go na respawnie, czyli SK.
Paulie dostał Block'a. Vinnie poprosił o to admina.
  • Do góry
    • 0

#38 Vinnie402 02/03/2010 - 14:35

Vinnie
  • Gracz

Czytaj ze zrozumieniem. Wyraźnie jest napisane, że wojna trwa nie między Polish Crime Community i Smirnov Bratva, a Smirnov Bratva i Ghelarducci Crime Family. Poza tym, stwórz nową postać - zacznij działać. Sam musiałem ochłonąć po stracie postaci, lecz wpisałem komendę, tuż po ostrzale.

Wojna trwała między Slavic Unity(Polish Crime Community i Smirnov Bratva), a Ghelarducci Crime Family. TRWAŁA. A każde BW równało się śmierci.

Paulie też ma CK, a więc nie wiem o co płaczesz ; ) Donatello nie będzie tolerował zabijania na spawnie, zespawnował się, przeszedł krok i ma mieć CK? No bez przesady. Marcin Zielak został zabity - więc blokada słuszna. Każdy nasz, co dostał BW, wpisał /ac. Od Was został Bartosz, a więc trzeba go zablokować.
  • Do góry
    • 0

#39 twardziel 237 02/03/2010 - 14:42

twardziel
  • Gracz

Wojna trwała między Slavic Unity(Polish Crime Community i Smirnov Bratva), a Ghelarducci Crime Family. TRWAŁA. A każde BW równało się śmierci.

Paulie też ma CK, a więc nie wiem o co płaczesz ; ) Donatello nie będzie tolerował zabijania na spawnie, zespawnował się, przeszedł krok i ma mieć CK? No bez przesady. Marcin Zielak został zabity - więc blokada słuszna. Każdy nasz, co dostał BW, wpisał /ac. Od Was został Bartosz, a więc trzeba go zablokować.

Tak właśnie tak, Donatello powinien też dostać CK, jak On nie dostanie to ja też nie zgadzam się.. Wiesz, jednak była umowa jak to mówiliście, BW=CK. Wyszedł dostał baniaka i CK, SK to gdyby nawet nie ruszył myszką, a on był na schodach, pech to pech. Więc jak wspominałem jak on nie dostanie CK to ja też nie zgadzam się!
  • Do góry
    • 0

#40 michux443 02/03/2010 - 14:46

michux
  • Gracz
Wbiłem dopiero do gry, spoglądam na góre wyskakuje mi Marcin i jakis rosjanin, oczywiscie BW :)
Nie wiem czy możemy się opierać o "Gang Rules" Ale czy to sprawiedliwie? Dopiero co wbija do gry, SK i odrazu CK?
//A co do Ciebie byłeś już w grze, full profeska DE wyciągniete, teraz strzelamy do każdego.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych