Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [BAN] Joe Forrex

• Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kokser0 01/03/2010 - 21:12

Kokser
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Joe Forrex

Administrator/moduł nadający karę: Brak, (Skarga zakończona banem)

Powód kary: /qs podczas naprawiania, /q - nieporozumienie

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
http://h-rp.pl/thread-32599.html?highlight=Joe+Forrex -- to link na gdzie byla na mnie skarga.

Witam, wczoraj michux napisal na mnie skargę jak naprawiałem mu auto oskarzył mnie za /qs. A więc teraz ja przedstawiam swoja wersje. Gdy stałem na stacji zajechał do mnie jakis pan i poprosił o naprawę auta, a wiec zacząłem naprawiać (w tym czasie miałem spore lagi). W czasie 60 sek. wszystko sie zatrzymało(lag), sek. nie leciały a gdy coś pisałem to nie pomagało, a wiec nic oprócz /qs mi nie zostało. Gdy ponownie wszedłem na serwer to ten pan któremu naprawiałem wóz chciał odemnie zwrotu pieniędzy powiedziałem ze nie mam kasy, a on odjechał nie pozostawiając na siebie namiarów. Po czasie 20min zauważyłem skargę na moją postać gdy chciałem tam napisać wyjaśnienie post był już zamknięty... Teraz jestem godny oddać te 300$ ponieważ, ten pan nawet nie dał mi szansy...Miałem juz takie przypadki i zawsze dało sie je jakoś wyjaśnić, oddawałem pieniądze pokrzywdzonemu.
W danym linku można również zobaczyć 2 post oskarżający moją postać. Tamte zdarzenie to juz przeszłość (było to 2miesiące temu) dostałem za to porządna karę (link:http://img96.imageshack.us/img96/7580/qaaaaaaaaa.png)

Proszę w takim razie o unBana, jeszcze raz przepraszam.
  • Do góry
    • 0

#2 Soldier77 0 01/03/2010 - 21:18

Soldier77
  • Gracz
Bardzo duża kara, AJ na 30 minut. Śmieszny jesteś.
Block się za to należy, albo Ban. :)
  • Do góry
    • 0

#3 Kokser0 01/03/2010 - 22:08

Kokser
  • Świeżak

Ja nie wybierałem kary.. Poniosłem ja czemu mam 2 razy za to ponosić konsekwencje... Mógł dać mi 600min a nie 30 nie zależało to odemnie, swoje odsiedziałem w AJ'ocie...
  • Do góry
    • 0

#4 Soldier77 0 01/03/2010 - 22:37

Soldier77
  • Gracz

Ja nie wybierałem kary.. Poniosłem ja czemu mam 2 razy za to ponosić konsekwencje... Mógł dać mi 600min a nie 30 nie zależało to odemnie, swoje odsiedziałem w AJ'ocie...

Otóż, nie mógł. 30 min AJ max / GameMaster.

Teraz rozumiesz? Gdyby miał /block, dawno byś miał blocka.
Nie płacz, i graj na nowej postaci.
  • Do góry
    • 0

#5 Kokser0 02/03/2010 - 07:03

Kokser
  • Świeżak

Otóż, nie mógł. 30 min AJ max / GameMaster.

Teraz rozumiesz? Gdyby miał /block, dawno byś miał blocka.
Nie płacz, i graj na nowej postaci.

Trudno grac na nowej postaci jak tą już tak rozwinąłem..
Prosze o odpowiedz Administratora
  • Do góry
    • 0

#6 Sunday1150 02/03/2010 - 18:21

Sunday115
  • Świeżak
Według mnie gracz ma słaby internet pewnie radiowy sądząc po /qs. Na pewno z byle powodu gracz nie daje /qs tylko gdy ma pink. Więc gracz który dał mu BANA zrobił to nie sprawiedliwie. Jeżeli chodzi mu o te pieniądze za na prawe te 200$ gracz powinien mu oddać a nie od razu bany ido.Dajcie mu jeszcze 1 szanse.
  • Do góry
    • 0

#7 Kokser0 02/03/2010 - 18:30

Kokser
  • Świeżak

Dajcie mu jeszcze 1 szanse.

Ostatnie słowa na to liczę ze Administracja da mi Pierwszą i ostatnią szansę...
  • Do góry
    • 0

#8 Szadaj!54 02/03/2010 - 18:57

Szadaj!
  • Gracz
Ja też jestem za tym zeby dać mu szansę każdy nie jest doskonały. Ten kolega [Soldier77] chce go tylko "ubić" ponieważ to on go oskarża. Niech tu administrator podejmnie decyzję.
  • Do góry
    • 0

#9 Mixer1736 02/03/2010 - 19:08

Mixer
  • Gracz
Kokser (forex) to dobry gracz, miło się z nim gra w RC i wiem jaki on jest, nie raz ma duże pingi i w szpitalu zdarza mu się dać /qs ... Powinien dostać ostatnią szanse :)
  • Do góry
    • 0

#10 MaN425 03/03/2010 - 13:50

MaN
  • Gracz
Joe Forrex to mój prywatny mechanik tak jak by ;d. Nie no Forrex to dobry gracz. Dajcie mu drugą szansę.
  • Do góry
    • 0

#11 Awiatek87 03/03/2010 - 17:18

Awiatek8
  • Świeżak
To mój kumpel OOC dobrze się z nim odgrywa akcje. Czasami ma duże lagi. Ale każdemu się należy jeszcze jedna szansa, a nigdy wcześniej nie wykorzystywał takiej szansy. Niech bedzie to jego pierwsza i ostatnia szansa.
  • Do góry
    • 0

#12 Kokser0 06/03/2010 - 10:54

Kokser
  • Świeżak
(( ODŚWIEŻAM, BO CHYBA O MNIE ZAPOMIELIŚCIE :D ))
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych