Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BAN] Patrick Blood

• Please log in to reply
4 replies to this topic

roxor999 0 01/03/2010 - 21:05

roxor999
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Patrick Blood

Administrator/moduł nadający karę: Dawid

Powód kary: http://h-rp.pl/thread-31990.html

Wyjaśnienie wraz z dowodami: ( Nie miałem jak odpowiedzieć i wytłumaczyć tego ponieważ skarga została za szybko zamknięta ) Zacznę od początku : Jadę sobie rowerem (mam straszne lagi ping ok 500-1000) widzę kobietę leży nieprzytomna ( Katie_ .... nie znam nazwiska) więc pragnę jej pomóc zatrzymuje się parkuje rower na chodniku przy ścianie budynku. Wykręcam numer na rc chcę to zgłosić (ale mam takie lagi ze mi okienko od wybrania służby ratowniczej nie wyskakuje) więc idę chodnikiem kawałek dalej widzę jakiegoś mężczyznę (z you clean los santos ) więc krzyczę do niego Pomocy !! (nie wyszedłem z chodnika) nic nie reaguje więc podchodzę do kobiety i próbuje jej udzielić pierwszej pomocy a tu jakiś koleś woła o pieniądze za drzwi ja nikogo nie widzę więc dalej ratuje kobietę po ok 5 minutach (pytam się OOC czy on to do mnie mówi a on nic na to pisałem do niego przez ok 10 minut OOC żeby to z nim wyjaśnić żadnej odpowiedzi mowie że zrobię re loga i wszystko wyjaśnimy a on nic więc robię wchodzę do gry a tu jestem w hotelu dobra wychodzę z niego i wracam na miejsce rzekomego wypadku a tam ukazuje mi się Eric Tipton i jego niebieski Admiral) więc zaczynam się tłumaczyć z tego a on dalej swoje powtarza jak katarynka : daj mi pieniądze , oddaj za drzwi , naprawi mi samochód , a ja nie mówię ze mu nie oddam jego teoria to była że zahaczyłem mu samochód ręką i dlatego jest rozwalony . Ja mówię co ja terminator że ci ręką wóz rozwaliłem a on na to że dzwoni na policję ja na to no to dzwoń. Zadzwonił przyjechali i on głosi swoją nierealna historię i chce mnie do sądu podać ja mówię że śmiało policja go wyśmiała i odjechała po zapoznaniu się z jego nierealnymi zeznaniami . Więc on dalej po powtarzał z 20 razy oddaj mi pieniądze albo się spotkamy w sądzie, i Ja odjechałem rowerem do warsztatu w którym pracuje. (nie wiem o co mu chodziło z tym uciekaniem przez /q przed nim jak tylko raz wyszedłem z serwera żeby go zobaczyć i wyjaśnić to . Miałem potem taka samą sytuację z Jimem Shakurem na Stacji obok rynku tez go nie widziałem stałem sobie a on mówi że ja stoję w jego samochodzie więc zrobiłem reloga i ukazał mi się Pan Shakur i jego samochód było to ok 1 godzinę później po tym wydarzeniu.) Bardzo proszę o unban postaci ponieważ pragnę dalej być nią , kreować ja i grać na tym wspaniałym serwerze :)
  • Back to top
    • 0

Gugel1 02/03/2010 - 13:58

Gugel
  • Świeżak
Masz lagi to nie graj, taki z tego morał i wiele ludzi ci to powie.
  • Back to top
    • 0

kloneq0 02/03/2010 - 19:37

kloneq
  • Gracz
No dobra, ale czasem jest tak, że lagi pojawiają się dopiero w którymś momencie gry. Nie zawsze masz na to wpływ...
Jestem za unbanem... Nauczkę już będzie miał :)
  • Back to top
    • 0

roxor999 0 02/03/2010 - 19:42

roxor999
  • Zbanowani
to nie moja wina że mam lagi to jest przez dostawce neta :/ mam radiówkę nie mogę mieć kablowego internetu więc taki jest lepszy niż wcale a nigdy nie wiem kiedy mam lagi :) bo gram sobie ping góra 70 a tu się muli i jest ok 1000 i chwila mija i jest znów normalnie
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 06/03/2010 - 11:26

Konrad
  • Gracz
Grając odpowiadasz za swój sprzęt, więc Twoje lagi - Twoja wina - Twój problem.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic