Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

[Odrzucony] [BAN] Lester_Brooks

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość (Kluch4) 01/03/2010 - 20:35

Gość (Kluch4)
  • Goście
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Lester_Brooks
Kara:
Wiem że apelacja nie jest taka jak we wzorze ale niestety nie wiem co za co odpowiada więc podaje całą treść bana:
"Konto zbanowane do:03.03.10 20:50
UID:5098 (Rower górski) Owner 9:17704, 0, Fotel 0, Ping 70"
Wyjaśnienie
Więc chciałbym wytłumaczyć tą sytuację, grałem w tę grę od jakiś 10 min, po chwili w autobusie byłem już w Ratusz Markecie. Pokręciłem się w okolicy gdy zobaczyłem rower stojący przede mną, bezmyślnie wsiadłem na niego, przejechałem 2 metry po czym uświadomiłem sobie, że nie powinienem ruszać czyjegoś roweru. Niestety, nie zdążyłem nim wrócić do właściciela ponieważ w tym momencie zostałem zbanowany. Wiem, że był to błąd wynikający definitywnie z mojej winy, lecz jako kogoś zupełnie nie zorientowanego w grze, moglibyście mnie ułaskawić ? Nie pomyślałem w pierwszej chwili o tym, a zaraz po tym było już za późno. Nie ma nic takiego sprecyzowanego w regulaminie, więc jako nowicjusz nie musiałem tego wiedzieć. Proszę o rozpatrzenie mojej sprawy, ponieważ według mnie nie powinienem za takie drobne przewinienie dostać od razu 2 dniowego bana.

//Makaveli: Przenoszę - zły dział. (Ban został nadany przez system.)

Mój post został przeniesiony to działu AntiCheat, czy oznacza to że był to ban z podejrzeniem o jakieś cheaty? Bo jeśli tak to tym bardziej jestem pewien że nic nie zrobiłem. Prosiłbym o przejrzenia loga, bo screena nie robiłem (nie wiedziałem że zostałem zbanowany, ponieważ po prostu zobaczyłem "Server connection closed" czy coś podobnego) i ustalenie czy używałem jakiś cheatów.
  • Do góry
    • 0

#2 * B M61462 02/03/2010 - 23:54

B M
  • Zarząd
Cuchnie to nijakością postaci. Napisz dłuższą charakterystykę, biografię.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych