Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Przyjęty] UnAJ David Creed

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

Lemonss27 09/07/2009 - 16:28

Lemonss
  • Gracz
To tak dzisiaj około 17,00 przejeżdzając obok straży pożarnej, jakiś śmiałek zaczoł skakać z budynku straży pożarnej, i potem ja się zatrzymałem dałem reporta i pojechałem dalej zara mi spami za ile auta ja powiedziałem że 1000$ ale się pomyliłem i 10$ napisałem wróciłem do niego i się pytałem on powiedział abym mu dał HP a ja powiedziałem że nie jestem adminem i niech się wali non erpowiec, więc wskoczył mi na auto i zaczoł walić, bo mu HP nie dałem, normalnie nienormalne, ja przywaliłem w drzewo gość zaczoł uciekać i ja go gonić zaczełem a tu nagle 120 min od Philipe_Moreau za niby DM, Sprint BH, i nie wiem co jeszcze tam było... Ludzie, non erperzy takie wałki odwalają a ja za nic 120 min?
pisałem sytuacje mu a on nawet nie raczył odpisać i olał mnie, to już było bardzo hamskie względem mnie...
SS:Posted Image

Dobra UnAj nie ważne, zanim któryś z adminów zajoł się tą sprawą to ja już odsiedziałem Swoje nie winne przewinienie...
  • Back to top
    • 0

LopeZ 0 09/07/2009 - 17:03

LopeZ
  • Zbanowani
Nie widziałem sytuacji, ale Mark Davis o ile się nie mylę czy to ten Mark (dużo ich jest) mnie kiedyś napadł i BW zrobił bez przyczyny.
  • Back to top
    • 0

Chris_Dark 0 09/07/2009 - 17:10

Chris_Dark
  • Zbanowani
Koleś zrobił NONRP, dawanie HP nie jest RP, BTW. Skąd taki modzik na autko :>?
  • Back to top
    • 0

Seba30 09/07/2009 - 22:50

Seba
  • Gracz
Mark Davis ląduje w AJ.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic