Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock] Matthew Anderson

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Pedriux 1161 01/03/2010 - 19:58

Pedriux
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Matthew Anderson

Administrator/moduł nadający karę: Kick na prośbę administratora - blokada permanentna postaci

Powód kary: Zniszczył pojazd niezalogowanego

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc tak to jest stara sprawa, pamiętam dokładnie ten dzień, kiedy "zniszczyłem" pojazd niezalogowanego. Więc tak to był dzień w którym było otwarcie baru "Sunset Beach Bar". Więc tak była godzina 20 dostałem pierwszego admin jaila stojąc zwyczajnie na plaży obok mojej pracy - powód zniszczyłem pojazd niezalogowanego, pierwszą reakcją było moje zdziwienie, bo przecież nie zniszczyłem pojazdu, a tym bardziej "Bobcata" bo go rzadko widzę, następnie odsiedziałem kare i poszedłem na otwarcie tego baru, kupiłem los i czekam na wyłonienie zwycięzcy. Miałem numer 25, a wygrał 26, pisze na IC "kurde, mam 25", gdzieś z tłumu wyłania się koleś, który mówi, że ma taki sam numerek jak ja, no i poszliśmy wyjaśnić sprawę z tym całym organizatorem, no i wyjaśniamy wyjaśniamy i nagle dostaje kolejnego admin jaila za to że zniszczyłem kolejny pojazd, tym razem moją reakcją było "o kurwa", no ale jakoś tego nie przeżywałem uznałem to za błąd systemu i z pokorą odczekałem 30 minut AJ. Na następny dzień pisze do mnie Blantson, z takim tekstem: Cześć!

Słuchaj jest taka pewna sprawa która mnie zastanawia. Nie chce tutaj ciebie obwiniać ani oskarżać ani podpierdalać ale od pewnego czasu mamy problem z naszym autem. Mianowicie savanną. Z logów wynika, że jako ostatni miałeś z nią do czynienia (czerwona savanna na felach twist z hydrauliką - bloods). Widać, że ją rozwaliłeś a nikogo nie było w środku - Jak to zrobiłeś i czy ty to zrobiłeś jeśli tak to jak?

Dzięki

No od razu to z nim wyjaśniłem na PW, i było wszystko ok, nie miałem już więcej takich przygód. Uważam, że zniszczone pojazdy były błędem systemu, nadaniem kary na odpowiedniego gracza i zaśmiecenie moich logów. Proszę o dokładne przejrzenie mojej sprawy, ponieważ wiem, że jest ona dość zagmatwana, proszę również o wypowiedzi osób które mają, miały taki problem jak ja, no i oczywiście proszę też o odblokowanie mojej postaci po przejrzeniu całej sprawy.

Dziękuje i pozdrawiam Matiusam

Wystawiam za kolegę, nie ponoszę za niego odpowiedzialności - przysługa - dziękuje, osobiście jestem za unblock'iem
  • Back to top
    • 0

lookout1 0 02/03/2010 - 19:48

lookout1
  • Świeżak
Pamiętam ten dzień, bo żalił mi się na ventrilo, że dostał niesłusznego AJ i to poraz drugi, ja wtedy dopiero zaczynałem grę, czekałem na akceptację aplikacji i do końca nie wiedziałem o co mu chodzi. Wierze mu w to, że on tego nie zrobił.
  • Back to top
    • 0

skb 5267 03/03/2010 - 11:30

skb
  • Gracz
Kolega nie ma bana.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic