Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BLOCK, UNCK] Wojciech Molewicz

• Please log in to reply
9 replies to this topic

Moczek1 01/03/2010 - 18:33

Moczek
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Wojciech Molewicz

Administrator/moduł nadający karę: Character Kill poprzez wpisanie komendy /akceptujsmierc.

Powód kary: ---

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc nie owijając w bawełnę, będąc na dzielnicy little polonia otrzymałem BW od kilku włochów. Ci pisali mi na /w, abym wpisał /akceptujsmierc. Nie byłem pewien, czy mają pozwolenie na FCK, ale potraktowałem to jako prawdę, więc wpisałem tą komendę. W tym momencie chcę upewnić się, czy Ci gracze mieli pozwolenie na CK. Jeżeli tak - wniosek może zostać oddalony. W przeciwnym razie, proszę o odblokowanie mojej postaci. Niestety nie posiadam dowodów i uważam, że screen z leżącą postacią na Ziemi nie będzie potrzebny. Prosiłbym również o wypowiedź włochów, którzy brali udział w akcji.
  • Back to top
    • 0

Skat623 01/03/2010 - 18:41

Skat
  • Gracz
Troszkę offtop, ale jednak na temat. Kiedyś też miałem taką sytuację, że gangsterzy kazali mi wpisać /akceptujsmierc. Czy mają prawo żądać takiego kroku odemnie?
  • Back to top
    • 0

Moczek1 01/03/2010 - 18:44

Moczek
  • Gracz
Dodam coś jeszcze, kilka osób dostało BW od tych samych osób na dzielnicy, Ci jednak nie otrzymali CK.
  • Back to top
    • 0

..:Kosa:..0 01/03/2010 - 18:45

..:Kosa:..
  • Świeżak
Jeżeli mieliby pozwolenie o FCK to zapewne użyli by przedmiotu, który do tego służy w tym wypadku jest to strzykawka. Jeżeli im nic nie zrobiłeś, to zapewne nie mieli podstaw, aby składać wniosek o Force Character Kill.
  • Back to top
    • 0

MorfusJarson4 01/03/2010 - 18:49

MorfusJarson
  • Gracz
@Coeller
Nie. Jeżeli nie życzysz sobie tego - nie musisz. Komenda "/akcepujsmierc" jest tylko i wyłącznie osoby z BW, dobrowolnym wyborem. Nikt(nawet administracja) nie może nam rozkazać wpisać tej komendy. Jeżeli mają pozwolenie na FCK, mają przedmiot - strzykawkę za pomocą, której uśmiercą Twoją postać.

@TOPIC
Przydałby się SS na którym widać wiadomość i kłamstwo OOC od tych "włochów". Oczywiści możesz prosić administrację by sprawdziła logi Twoje z ostatnich dni(dnia śmierci Twojej postaci) i jeśli okaże się, że te "włochy" kazały ci wpisać "/akceptujsmierc", jest to nagabywanie, a jeżeli powiedzieli Ci, że mają pozwolenie o FCK - ban za kłamstwo OOC.

Pozdrawiam MQJ

P.S
W razie czego można usunąć ten post, jeżeli nie wnosi nic do tematu.
  • Back to top
    • 0

Gator246 01/03/2010 - 19:01

Gator
  • Gracz
Wszystko jest niby uzgodnione między bossami, mamy wojnę, a każde BW=CK. Robiliśmy małe akcję, a 3 ludzi dostało BW, z czego jedna wpisała /akceptujsmierc. Tak zostało ustalone, My też będziemy wpisywać akceptujsmierc, jak dostaniemy BW.
  • Back to top
    • 0

TwojaTata0 01/03/2010 - 19:02

TwojaTata
  • Świeżak
Tak, włosi przeginają pałę. Niby chcieli ode mnie kupić broń, gdy ich telefony olewałem to stwierdzili, iż robię jakiś MG, a gdy odebrałem to się umówili i nie wiedząc, iż jestem w mafii Irish, postanowili mnie zabić i wymagali CK. Byłem w Irish z 30min, więc na prawdę miałem pecha, gdyż musiałem zezwolić na CK, by dołączyć w szeregi Irish, chociaż "Byłem tam OOC" (tak stwierdził Patryk za czasów jego szefowania). Jestem za unblockiem.
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 01/03/2010 - 19:03

Vinnie
  • Gracz

1. Nie ma po ck na wojnie zakładania przez tych gości nowych, walczących kont. Dopiero po wojnie możemy to zrobić. Jak jakaś strona wygra, to sobie zapełni, ale wtedy już druga nie będzie istniała.
2. BW=CK.

<<< Podpisali się pod tym liderzy. Frank to widział. Liczę, że będą przestrzegać, bo moi mają zamiar akceptować śmierć, jak dostaną BW.

Zasada numer jeden - BW=CK. Jak są jakieś problemy, patrz zasada numer jeden. Od moich ludzi mogę zapewnić, że akceptują. Trwa wojna - Slavic Bratwa vs. Ghelarducci Crime Family. Więc bez idiotycznych postów. Miłego dnia.
  • Back to top
    • 0

Skat623 01/03/2010 - 19:25

Skat
  • Gracz
Ale jeśli ja nie jestem w żaden sposób związany z tą wojną to mimo wszystko też mam pozwalać na śmierć?
  • Back to top
    • 0

Gagliano0 01/03/2010 - 20:18

Gagliano
  • Gracz
Synek, synek. Jeśli nie jesteś związany z tą wojną między Slavic Bratwa, a Ghelarducci Crime Family, to po co wyrażasz swoje zdanie?

//Milmar: A Ty po co, skoro nie masz nic ciekawego do dodania?
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic