Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [CAR] Tom Wolter

• Please log in to reply
No replies to this topic

mateuszkr0 01/03/2010 - 18:23

mateuszkr
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Tom Wolter

Administrator/moduł nadający karę: YoMen

Powód kary: stuntowanie a treść to" Odpocznij troche od roweru" mniej więcej tak

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

3 dni temu wraz z kolegą wybraliśmy się na przejażdżke rowerami. Jeszcze dokładnie nie znamy mapki i wogóle nie ogarniamy tej gierk jeszcze dlatego pewnie ten głupi błąd jaki popełniłem. Pod hotelem Idlewood postanowiliśmy wjechać na 17 ulice do ghetta . To było bardzo głupie na dodatek zostawiliśmy rowery i chodziliśmy wokół jakby na przekur i doczekaliśmy się kary.I tak wkółko Braliśmy rowery i jeździliśmy wokół ghetta to było naprawde głupie i żałuje tego. Każdy ma prawo do popełnienia błędu i każdy powinien mieć drugą szanse. Wcześniej nie byłem karany dlatego teraz ta kary jest bardzo bolesna bo wszędzie musze chodzić na piechote. Przepraszam osoby które zraziłem swoim zachowaniem i prosze o wybaczenie, zachowałem się jak dzieicak ale nieraz każdy ma taki odpał i dlatego bardzo prsze administracje o odblokowanie możliwości prowadzenia pojazdów. Obiecuje że nie będe sztuntował nigdy rowerem i nie będe wjeżdżał w miejsca gdzie niepowinienem. Będe przykładnym graczem i ogarniętym. Prosze o drugą szanse.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic