Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnAJ] Austin Landerson

• Please log in to reply
19 replies to this topic

Landryna306 01/03/2010 - 18:10

Landryna
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Austin Landerson

Administrator/moduł nadający karę: Dawid

Powód kary: http://h-rp.pl/thread-32803.html

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Chciałbym się wyjaśnić, gdyż ta skarga jest niesłuszna, nikt nie pozwolił mi się wyjaśnić, a najbardziej boli mnie wyrzucenie z LSPD.
Jeśli chodzi o tą akcję z doków, naprawdę o niej nie pamiętałem zatrzymując tego gościa wczoraj pod Energy. Po zakończeniu imprezy, pewien gość krzyknął "Robimy zamieszki" i zaczęli się bić. Wówczas gdy wyjąłem paralizator i zacząłem gonić jednego z tych facetów mój oskarżyciel rozpoczął bójkę przy radiowozie, gdy w niego wycelowałem paralizatorem, zaczął uciekać zygzakiem. W końcu ktoś go zatrzymał na rogu ulicy. Tam go skułem i zaprowadziłem do radiowozu, a ten mi zaczął płakać, że akcja była non-rp więc nie będzie grał rp (świadek Ernesto Torres) i co miałem na screenach (jak na złość nie otwierają się, uszkodzone są: KLIK) ja pisałem /me wsadza Calvina do radiowozu, a ten na to, że zapiera się nogami, wkrótce chciał mnie uderzyć z główki, ale to jest niemożliwe, jeśli jest skuty! Strzeliłem do niego ponownie z paralizatora, znowu /me wsadza Calvina do radiowozu, a ten jak terminator, zaczął mnie bić będąc skutym, co może potwierdzić agent FBI Lazare Lacetti. To wszystko z mojej strony.
  • Back to top
    • 0

Bobicz 2435 01/03/2010 - 18:19

Bobicz
  • Gracz
[quote name='Arc0n]Król metagamingu. Poszukiwałeś mnie 3 dni. Pierwszego dnia przejechałem na full speed'zie admiralem' date=' wyprzedzając Cię, drugiego jedziesz pod Sunset Beach Bar, podchodzisz do mnie i mówisz "Fajny admiral, wczoraj taki ścigałem" - niestety to była manana innego gracza. Trzeciego dnia, przyjeżdzasz i mówisz znowu, że fajny admiral, bo taki ostatnio ścigałeś. Wpuściłem Cie do San News na chwile, zamknąłem drzwi, odjechałem wozem za budynek. Twoja koleżanka CYWILKA strzelała w moją strone z deagle i gdy prosiłem CIę o pomoc to wolałeś wyciągnąć tazera i strzelać w moją strone, a z nią gadać na Ty - uciekłem. Wkońcu siedziałem i afkowałem w Esperanto i przez dobre 3 minuty stoisz nade mną i celujesz z DE. Jakie dowody? To, że mnie widziałeś w lusterku. Dobra, przyjąłem mandat. Jadę raz, próbujesz mnie skontrolować obok san news. Odjechałem pod budynek, by wrócić do pracy - a Ty co? Shotgun na scroll'u (wziąłeś z radiolki) i jeb we mnie. Dostałeś AJ'ota. Okej, dalej. Jedziemy z Vensem, Stree i Benck - wypadek. Uderzyłeś w nasz bok stratumem - i co? Wychodzisz w stroju mechanika, wyciągasz deagle w naszą strone. Przyjechał szeryf, komendant, kapitan - ktoś sie drze, że chce tankowanie, a Ty na sprincie do niego. To jest postawa policjanta? NIe sądze, odejdź.[/quote']

Napisałem za Arcona, ponieważ ma 100%.
  • Back to top
    • 0

Landryna306 01/03/2010 - 18:25

Landryna
  • Gracz
[quote='Bobicz' pid='281515' dateline='1267463998']
[quote name='Arc0n]Król metagamingu. Poszukiwałeś mnie 3 dni. Pierwszego dnia przejechałem na full speed'zie admiralem' date=' wyprzedzając Cię, drugiego jedziesz pod Sunset Beach Bar, podchodzisz do mnie i mówisz "Fajny admiral, wczoraj taki ścigałem" - niestety to była manana innego gracza. Trzeciego dnia, przyjeżdzasz i mówisz znowu, że fajny admiral, bo taki ostatnio ścigałeś. Wpuściłem Cie do San News na chwile, zamknąłem drzwi, odjechałem wozem za budynek. Twoja koleżanka CYWILKA strzelała w moją strone z deagle i gdy prosiłem CIę o pomoc to wolałeś wyciągnąć tazera i strzelać w moją strone, a z nią gadać na Ty - uciekłem. Wkońcu siedziałem i afkowałem w Esperanto i przez dobre 3 minuty stoisz nade mną i celujesz z DE. Jakie dowody? To, że mnie widziałeś w lusterku. Dobra, przyjąłem mandat. Jadę raz, próbujesz mnie skontrolować obok san news. Odjechałem pod budynek, by wrócić do pracy - a Ty co? Shotgun na scroll'u (wziąłeś z radiolki) i jeb we mnie. Dostałeś AJ'ota. Okej, dalej. Jedziemy z Vensem, Stree i Benck - wypadek. Uderzyłeś w nasz bok stratumem - i co? Wychodzisz w stroju mechanika, wyciągasz deagle w naszą strone. Przyjechał szeryf, komendant, kapitan - ktoś sie drze, że chce tankowanie, a Ty na sprincie do niego. To jest postawa policjanta? NIe sądze, odejdź.[/quote']

Napisałem za Arcona, ponieważ ma 100%.
[/quote]

Akurat wskazywałem na Admirala stojącego trochę dalej, a ta dziewczyna pracowała na własną rękę. Wypadek był spowodowany waszymi lagami, a do kolesia na stacji podbiegłem, by zeznał on, że jechaliście na czerwonym.
  • Back to top
    • 0

MadMax1007 01/03/2010 - 18:30

MadMax
  • Gracz
Austin, nie mówi że nie posiedzisz 5h w Aj... Lazare siedział ponad 16h i wysiadział swoje. Tyle odemnie.
  • Back to top
    • 0

Bobicz 2435 01/03/2010 - 18:36

Bobicz
  • Gracz
[quote name='Arcon]Pracowała na własną ręke? IC powiedziała "Austin" - znała Cię' date=' nalegałem byś ją przeszukał - zignorowałeś. Nie wiem na jakiego admirala wskazywałeś - moja postać była tam żółtym Newsvanem. Mówie o akcji RP, a nie o tłumaczeniu "laggów". A poza tym przyjrzałem się i widziałem jak stałeś obok dystrybutoru i tankowałeś, nie kłam. - chcesz Ss'y swojego bycia HardMechanik z deaglem? Prosze bardzo! http://iv.pl/images/...28567260633.jpg[/quote']
  • Back to top
    • 0

Adrian91 01/03/2010 - 21:19

Adrian
  • Gracz
Hahaha... Jak to ty ująłeś w końcu jesteś tam gdzie powinieneś :)

//Makaveli: Blokada pisania na 5 dni.
  • Back to top
    • 0

adrian19910 01/03/2010 - 23:24

adrian1991
  • Świeżak
[quote='Bobicz' pid='281538' dateline='1267464973']
[quote name='Arcon]Pracowała na własną ręke? IC powiedziała "Austin" - znała Cię' date=' nalegałem byś ją przeszukał - zignorowałeś. Nie wiem na jakiego admirala wskazywałeś - moja postać była tam żółtym Newsvanem. Mówie o akcji RP, a nie o tłumaczeniu "laggów". A poza tym przyjrzałem się i widziałem jak stałeś obok dystrybutoru i tankowałeś, nie kłam. - chcesz Ss'y swojego bycia HardMechanik z deaglem? Prosze bardzo! http://iv.pl/images/...28567260633.jpg[/quote']
[/quote]

Ten post pokazuje, że postać Austin Landerson jest postacią nijaką. Człowiek z PD pracujący jako mechanik "cwaniak" i nie wykonujący swych zadań.
  • Back to top
    • 0

Landryna306 01/03/2010 - 23:41

Landryna
  • Gracz
No proszę cię, ja nie wykonuję swoich zadań? 7 godzin na służbie to dla ciebie NIC?
  • Back to top
    • 0

adrian19910 01/03/2010 - 23:44

adrian1991
  • Świeżak
No, ale pomyśl policjant, który pracuje na stacji to jest normalne?
  • Back to top
    • 0

Allright0 02/03/2010 - 06:47

Allright
  • Gracz
Jak dla mnie AJ może zostać ale zostawcie go w PD, przmyśli swoje zachowanie, przesiedzi swoje etc. Często go widzę jak odpowiada na /d, zawsze jedzie gdzie trzeba, jest aktywny. Takich ludzi policja dużo nie ma! Jak wiadomo kazdy ma swoje lepsze dni i gorsze. A zdania dobrze oprawione w słowa mogę zawsze przechylić szale apelacji na inną stronę.
  • Back to top
    • 0

Landryna306 02/03/2010 - 07:23

Landryna
  • Gracz

No, ale pomyśl policjant, który pracuje na stacji to jest normalne?

To miala byc podpucha, ale z reszta, co ci bede tlumaczyl.
  • Back to top
    • 0

VOLTAGEE2815 02/03/2010 - 10:58

VOLTAGEE
  • Gracz
Jesteś strasznym Metagamerem, tak jak powiedział Arc0n. Zastanawiam się dlaczego nie masz bana. Wypadek niedaleko komendy, a Ty wychodzisz jak terminator z radiowozu i zaczynasz do mnie celować, chociaż miałem maskę i rękawiczki, to samo na seville. Przyjeżdżasz na seville i lecisz od razu do mojego auta, bo co? bo jest list gończy i zauważyłeś po skinie, chociaż miałem maskę? Ogarnij.
  • Back to top
    • 0

ese Remik109 02/03/2010 - 11:02

ese Remik
  • Gracz
Ooo wkoncu :) Pamiętasz wczoraj w Ratuszu?;> Gadałes w bocznym okienku i na /l pisałeś że wywalili cie z PD bo jakiś terminator napisał skarge na forum ;) Typowe OOC w IC plus wszystkie inne rzeczy które są UP wskazują na to byś nie dostał UnJail :cool:
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 02/03/2010 - 11:20

Carmella
  • Gracz

Jesteś strasznym Metagamerem, tak jak powiedział Arc0n. Zastanawiam się dlaczego nie masz bana. Wypadek niedaleko komendy, a Ty wychodzisz jak terminator z radiowozu i zaczynasz do mnie celować, chociaż miałem maskę i rękawiczki, to samo na seville. Przyjeżdżasz na seville i lecisz od razu do mojego auta, bo co? bo jest list gończy i zauważyłeś po skinie, chociaż miałem maskę? Ogarnij.

+Jedziemy z Kamilem w tahomie organizacyjnej, a Ty się zatrzymujesz, a potem nas śledzisz, chociaż Kamil miał maskę. Nie nadajesz się.
  • Back to top
    • 0

Staszekk0 02/03/2010 - 12:20

Staszekk
  • Świeżak
+ Do tego jak mówili wcześniej ksiądz w kościele, policjant, mechanik, metagamer, okropny nonrp'er. Coś jeszcze? :)
  • Back to top
    • 0

Gugel1 02/03/2010 - 12:40

Gugel
  • Świeżak
Często się spóźniał do pracy ;x A tak na serio to powinien poćwiczyć.
  • Back to top
    • 0

Landryna306 02/03/2010 - 15:54

Landryna
  • Gracz
Ehh, no przepraszam wszystkich za moje zachowanie. Chyba większość na początku w LSPD miała taką chęć (nie wiem jak to nazwać) złapania wszystkich bandytów. A tak ogólnie, to zajmijmy się konkretnie tematem apelacji.
  • Back to top
    • 0

Sukinkot1241 02/03/2010 - 17:06

Sukinkot
  • Gracz
+do tego dochodzi inteligencja, a raczej częsty jej brak, no ale czego się dziwić po osobie, która myśli, że zwykły gaz pieprzowy mogący nabyć "byle frajer" całkowicie paraliżuje.
  • Back to top
    • 0

Landryna306 02/03/2010 - 17:53

Landryna
  • Gracz
Yy, ten post pozostawiam bez komentarza. Milego nabijania postow.
  • Back to top
    • 0

skb5267 05/03/2010 - 13:45

skb
  • Gracz
Nie masz jaila.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic