Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [apeacja RUN] Jack_Coeller

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Skat623 01/03/2010 - 16:39

Skat
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jack Coeller

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Bieganie w centrum

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Składam apelacje do wcześniejszego wyroku. Pisałem PW do admina, który odrzucił moją wcześniejszą apelację, jednak nie odpisał, więc postanowiłem założyć temat.

Opiszę raz jeszczę sytuację i proszę o jej ponowne rozpatrzenie.

Jestem nowym graczem. Zanim zacząłem grę, przeczytałem wszelkiego rodzaju regulaminy i interesujące mnie poradniki. Nigdzie nic nie znalazłem na temat biegania. Rozpocząłem grę na serwerze. Biegłem nieświadomy sprintem przez miasto. Otrzymałem upomnienie. Porozmawiałem z jednym z adminów, który powiedział mi, że używanie sprintu jest zakazane (nie było mowy o używaniu truchtu, czyli sposobu którym porusza się bohater po naciśnięciu klawisza w). Wiedząc na czym polega RP domyśliłem się, że używanie nagminnie truchtu jest nie realistyczne i nie zgadza się z grą w RP, dlatego chodziłem z wciśniętym ALTem. Drugiego dnia gry spotkał mnie przykry incydent z gangiem. Uciekałem przed nimi (jeden z administratorów powiedział mi, że w takim wypadku mogę biegać). Dostałem AJ za bieganie i zaczepianie gangu (jeśli chodzi o zaczepianie to oddzielna historia, no ale nie na tym chcę się skupić, swoją karę za to odsiedziałem). Kolejnego dnia byłem w centrum. Chciałem szybko załatwić swoje sprawy po czym zauważyłem taksówkę. Aby dobiec jak najszybciej użyłem truchtu. Dobiegłem do taksówki a po chwili okazało się, że mam blokadę biegania bez żadnego ostrzerzenia.

Chciałem zaznaczyć, że jest w kwestii biegania mnóstwo nieścisłości na tym serwerze. Od uprawnionych ludzi otrzymywałem różne informacje na temat biegania i przestrzegałem tego co mi nakazano. Na forum nie znalazłem żadnego punktu mówiącego "Nie wolno biegać, nawet jak jest sytuacja że musisz gdzieś szybko się dostać, np. uciekać przed bandytą lub gonić taksówkę". W grze moja postać jest mechanikiem. Bez możliwości biegania nie mam szans na przyzwoite zarobki. Po pierwsze zawsze moi koledzy mechanicy wyprzedzają mnie biegnąc do klienta, do którego nie mam szans szybko się dostać. Po drugie nawet jak już nie mam konkurenta do obsługi klienta, to sam klient krzyczy że mu się spieszy a ja się wlekę jak mucha w smole. Uważam że to bardzo niesprawiedliwe. Skoro zakazywać biegania to wszystkim, a nie tylko tym których przyłapało się w jakiejś sytuacji na bieganiu. Co innego jak ktoś robi to nagminnie, ale w moim przypadku wynikało to z niedoinformowania i błędów początkującego. Co i rusz spotykam ludzi którzy biegają. I mają szczęście, że nikt ich nie łapie. Ale to jest niesprawiedliwe! Pomysł z blokadą biegania jest dobry, ale przed zastosowaniem takiej kary każdy przypadek powinien zostać szczegółowo zbadany.

Bardzo proszę więc o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku i zdjęcie blokady biegania, która została nałożona nie sprawiedliwie, bez upomnienia w konkretnej sytuacji i jej obecność odbiera mi mnóstwo możliwości z gry RP.

Pozdrawiam serdecznie. I proszę przedwcześnie nie usuwać wątku, chciałbym aby kilka osób zapoznało się z tym co napisałem. Dziękuję.
  • Back to top
    • 0

Skat623 02/03/2010 - 22:56

Skat
  • Gracz
Tego już za wiele.

Chciałem coś dodać do mojej apelacji. Przed chwilą grałem na serwerze. Obok mnie zapalił się samochód i co... spacerkiem oddalałem się od niego, on oczywiście wybuchł no i BW. Już pomijam jaki ta sytuacja ma wydźwięk OOC, ale pomyślcie panowie o grze RP IC! Czy gdybyście w prawdziwym życiu zobaczyli płonący samochód odchodzilibyście od niego spokojnym spacerkiem? Powtarzam, blokada biegania to zabijanie gry RP a przynajmniej w przypadku takich osób jak ja, które chcą grać dobrze w RP i zależy im na prawdziwej grze na wysokim poziomie, z blokadą to niemożliwe. Wybaczcie moje błędy, które popełniłem z nie wiedzy i braku doświaczenia w grze. Poraz kolejny proszę - cofnijcie mi karę. Dziękuję, pozdrawiam jeszcze raz.
  • Back to top
    • 0

B M62154 02/03/2010 - 23:06

B M
  • Zarząd
Blokada została zdjęta. Wydajesz się być osobą, która mimo wszystko rozumie przeznaczenie tych blokad.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic